Prijava

Prvo pojačanje ovog leta

A sranje smorio sam se on nam je bio sesti igrac, stvarno vam je ovo prvo pravo pojacanje sto kaze zap

Kad se setim da je bio kapiten hah

Ahaha al uvek se osecam kao gmaz neki, iz fotelje s mrvicama od čipsa kritikujem vrhunske sportiste, al Zagorac je baš u kanalu nekoliko sezona, i ne verujem da će izaći iz istog. Team leader nece biti nikad, ne moze ni role player, ja ne vidim kako i gde će on biti bolji

Ako zeljko nije mogao da dopre do njega ko ce, nema od njega nista moze da odradi sezonu dve negde da se razvlaci ko slina i da krene i on da snima neki podkast kao jao mile, kuzma i luka itd

У меги је био добро гуран и рекламиран, тако је и направио неко именце али сва се шминка спрала кад је упао у машину. Нажалост.

Mogo bi malo manje da se gudrira pa bi možda i bio neki kurac od njega, ovako nema lebac.

Jao Milea mi ne diraj, top basketaški podkast, vrhunski sagovornici.

Не може Загорац да игра одбрану-напад на високом нивоу уопште, нема тело за то нити таленат, да се игра само ран енд ган кошарка онда би и могао да буде бољи, али овако не може меда.... Једине добре партије је и пружао код Чанка кад је одбрана била непостојећа....

Dobar je jao mile gledam i sam, isto tako ce i zagor za god dve

Pa i kod Trinkija je bio liability

Partizan vrlo legitimno napada fajnal four

Naneli umesto Zagorca
Andjusic umesto Dangubica
Exum umesto Mura

Ako dodje plej za kojeg mislim da hoce i jedno pojacanje na centru/krilnom centru, potpisujem vrh Evrolige

Ovo smo već čitali prošle godine u ovo vreme, daj nešto drugo.

Koliko ste para skrsili samo i obrukali se pa to je sramota

prva petorka-egzum, panter, naneli, ledej, lesor.
to je ta avangarda, umočili ruke u hadson riveru.

Samo se nadaj da je ovo prva petorka... tek ces da bijes majku

Bukv ne zelim nijednog Srbina u timu, pokazali su koliko znaju protiv Latvije i Belgije.

A i kmečanje će biti glasnije

Spisak za ep jasno govori da ovu "reprezentaciju" kontrolisu covic i zalizani menadzer... zelim im sve najgore u sportskom smislu i treba svi da jebu prokletinje

Ne seri bombi, osim andjusica ko od paćinih zasluzuje poziv?