Prijava

E a otkud paći sad opet pare za sva ova zvučna imena? Koliko se ulupalo u projekat u ove dve godine, ima li negde objavljeno?

partizan=ofk beograd
romantika=avangarda

Ostoja najavljuje jos jednu bombu

Papapetru dobrodosao. Jebemo pola sveta

S Papapetruom ne možemo ni KK Jug Novogradnja. Ako je ovo ta bomba onda shieeeeeet

Sta pricas konju, kapiten Panate

Panata 13. ove godine, bila bi 15. Da nije bio rat.

Bili i musavi 17, pa ne bi uzeo Kalinica? Jos plej i centar, prave pricu sa cska valjda

Bomb rokate pojačanja ko da ste naučili duboko grlo a da se ne zagrcnete XD

Нанели ће бити прва тројка, немој зајебавати Зап, је л' боље Нанели-Папапетру или Загорац-Дангубић?

Ja sam napisao sta mislim. Imena ne igraju, sa mnogo gorim igracima na papiru se odlazilo na F4.

Jeste u sistemu koji veze nema sa trenutnim. Ne znam da li si bio rodjen kad je Partizan igrao pretposlednji fajnal four, bukvalno jedva prosao grupu i u osmini finala na dve dobijene dobije jednu u Grckoj protiv nikad goreg Olija, cetvrtfinale i lrednost domaceg terena u istom jer je Oli bio prvi.

U ovom sistemu nema jedne utakmice koja vodi na fajnal four.

Za Boxora, bice da te drmnulo sunce kad si prezupcio, minimalne procene prihoda Partizana samo od karti su 4-6 miliona evra + isto para od drzave kao fmp2. Nije isto znas kad u hali plati karte 25.000 fanatika i 1200 postovalaca vesnine casti.

A to je dovoljno za ovog iz Barse
Ostali?

Jeste, platr su 176 milki, ajde bezi u kurac, Papapetru ima 700 k godisnje

Ej druže nemoj to, znamo se

Random panter: evo doveli Zeljka robiju, neogranicen budzet drzavni projekat

Covic, juce: Crvena zvezda u finans nikad ništa nije krila i nemamo problem da izađemo s ciframa. Na papiru,kad gledate, Partizan je prošle godine dobio nešto manje od Crvene zvezde, pa igrao je Evrokup.

Ne znam sto ga vredjamo. Legenda, prvo ih zagasio, pa sad pisa po njima kad god stigne

klasika, uvek vam je neko drugi kriv. morate da radite, a ne da kenjate. to vam obradovic govori.
neće ni on dugo, videce s kim ima posla...
avangarda, al u kurcu.

Doso papapetru, osvajamo makar Kup