KK Partizan

  1. jos neko neka napise KLOBUCAR na ovoj temi, jebacu ga ocajno.

  2. Javno preduzece Crvena Zvezda?!?!?!?!?!?!?!

  3. Pre bih rekao javna kuća, nego javno preduzeće.

  4. Ništa nije to čudno dzoni.Jesul rekli da se pare daju bolesnoj deci hehehe

  5. NA NA NA NA NA NA NA NA
    LUKA PROSTITUTKA
    lololo

  6. Да ли је реално да је овај Гагић толико глуп?

  7. Ојебале вас усташе са пола гаса... Штета.

  8. Slepi izgleda da su "Grobari" ovu tekmu preskočili, samo nas dvojica gledamo... :)

  9. ja ne mogu da gledam gagića posle ovih govnara iz reprezentacije

  10. Slepi izgleda da su "Grobari" ovu tekmu preskočili, samo nas dvojica gledamo... :)

    А јебига, пренос је на СпортКлубу 3, можда је зато :)

    Него, Партизан је баш лош, али баш баш. Да ли је због тога што их Дуло није напушавао сва клупе или су и иначе лоши - не знам јер ми је ово први пут да их гледам ове сезоне. Једва су убацили 50 поена Цедевити која је, реално, играла са 60 посто снаге. Лука Богдановић - катастрофа, Гагић исто. Надам се да грешим, ал са оваквом игром, ништа ни од фајнал фора за Гробоше.

  11. Слепи Ретард
    Ојебале вас усташе са пола гаса... Штета.

    Ovo cedeviti nije pola gasa, ovo je blizu njihovog maksimuma.

  12. А јебига, пренос је на СпортКлубу 3, можда је зато :)

    Него, Партизан је баш лош, али баш баш. Да ли је због тога што их Дуло није напушавао сва клупе или су и иначе лоши - не знам јер ми је ово први пут да их гледам ове сезоне. Једва су убацили 50 поена Цедевити која је, реално, играла са 60 посто снаге. Лука Богдановић - катастрофа, Гагић исто. Надам се да грешим, ал са оваквом игром, ништа ни од фајнал фора за Гробоше.

    Gledao ja. Tuzni smo. Bogdanovic izgleda ko polukosarkas, i imam mucninu sto ga opet gledam u nasem dresu. Dalo kriminalan u odbrani, ne znam koji mu je.. Gagula standradno malouman. Tepic ko pickica. Milutinov jalov.
    Al opet

    ал са оваквом игром, ништа ни од фајнал фора за Гробоше.

    mi nikad, ali nikad ne igramo isto na pocetku i na kraju, tako da ne brinem (previse). A i da se ne lazemo, ovom timu fale 4 igraca, od kojih cemo mi dovesti jednog, i jedan treba da izadje iz povrede.
    Ako bi dosla dobra cetvorka (mada u odnosu na bezbradicu i bogdanovica i ja sam solidna cetvorka), i ako bi se vratio SP, to bi vec bio ozbiljan tim.
    Mada, 80% problema nam krece od pozicije 1, jer mi napad NEMAMO. O sutu za 3 poena da ne pricam, onakve cigle ne bacaju ni rekreativci ispred zgrade..

  13. Potrajalo pusenje a?

  14. A i ovu je bio baksuzan L. Bogdanović. Bilo je jedno 6-7 situacija gde je mučenik kako god morao da rešava, ali da ne zna ništa, ne zna. Gde je onaj Tepić što je šutirao sa distance, pogađao kad treba, čak i neke asistencije imao? Ja ga nisam video. Al ono, doći će vam 2 igrača, birate i vi, pa ih još niste doveli, plus Milosavljević koji će opet biti onaj stari. Ali mislim da pleja nećete dovesti. Murić kao da igra 1 na 5 trenutno.

  15. pseto88
    Potrajalo pusenje a?

    Prevelika je ono igracina. A i da budem iskren, nikad nisam pusio igracu na poziciji bogoca :)

  16. Ajde nek neko odradi skrinšotove da ih lakše jebemo na kraju kad ponovo ispuše kurčine, kakve analize kakvi stručnjaci pa nevera.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.