Brisanje komentara sa definicija - dokaz da si jadan i iskompleksiran ili nešto drugo?

  1. Ја сам рекао пар пута, већи утицај на мене као неког аутора има да ми добар аутор рокне минусчино и потроши 120 секунди да ми објасни зашто је то урадио, него да ми 1000 анонимуса да плус.

    Kad se već otvorila ta tema, i ja slično razmišljam...

  2. Naravno da kontam gambi o čemu pišeš, al hajd... Komentar tipa Loša ti je definicija, definicija je sranje pa kad izbriše to je jadno, ali proširi malo priču, znalo je boga mi biti svega.
    Modovi sankcionišu izdrkavanje po forumu a slabo po definicijama, doduše i nema tog nešto puno u zadnje vreme... Tako da je i ova tema bespotrebna. Uplatio je ktitor zbog neke opcije i neka ga.
    Ne može ne biti izdrkavanje da ja sedim i vrebam svaku definiciju tamo nekog i krenem u pljuvačinu.

  3. А, то кад идеш редом и објашњаваш смарање, о томе причаш. Сад сам скапирао. Па добро, то може и да се пријави, тај би бијо банован. Имао сам ја пар њих што су ми рсмали по дефкама ал ме болео курац да се цимам да пријављујем, реално.

  4. Највише ме нервира кад неко обрише с разлогом: "Видеће хејтери твој коментар па ће да дају минус намерно." Јеботе, као да хејтере заболе да читају коментаре.

    E ovo ne kontam jel stvarno neko misli da će iko da da minus ako vidi da je neki levi autor dao minus mislim kad poznatiji autori daju minus onda je definicija uglavnom govno i pokupiće minuse bilo tih komentara ili ne tako da nevidim svrhu tog brisanja

  5. Što ću to prijavljivati? Prijavila sam dva puta ovde u životu, jednom zbog bljuvotine na pvt, drugi put kad ste šatro prozivali na jebanju autorke, ALI SAMO JEDNOM. Jok pa neću, stavio Kurva lobotomisanog mozga iz Subotice i ovo ono cedi on nešto i stoji mi sin iza leđa i mi to čitamo. Eto to. A baš ću prijavljivati da mi se neko tovari po definicijama. Još gore- on prijavio mene :)))

  6. Највише ме нервира кад неко обрише с разлогом: "Видеће хејтери твој коментар па ће да дају минус намерно." Јеботе, као да хејтере заболе да читају коментаре.

    Менталитет села јебига

  7. Mada, znala sam ostaviti komentar u kojem autoru sugerišem da je to što je napisao - plagijat. Ne brišem odma' sve defke, nego nekim iole poznatijim autorima ostavim šansu da je sami obrišu, pa gledam oće li i kad će. Kod nekih - neće, nikad. :)
    I, ti komentari su nestajali u slučaju nekih autora. Ma divno.:)

    Lolo jesu ti brisali komentare kad si bila mod il ranije kad nisi
    Brisati komentar moda da je nešto plagijat je stvarno sjajna ideja kad će svejedno biti obrisana

  8. ma kad ssam mod, bre.
    pa to ti kažem: umjesto da je ja obrišem, ostavim koment, ne bi li je autor sam obrisao. a on gdje će, šta će - obriše komentar. muddro. :)

  9. Лоло то Душане хахахаха

  10. Ja sad saznajem da to mogu ktitori raditi. Čista glupost, valjda bi ta opcija trebala biti omogućena samo modovima. Ziljavo je upičku materinu. A još ziljavije svoju sliku staviti na avatar!

  11. pa to ti kažem: umjesto da je ja obrišem, ostavim koment, ne bi li je autor sam obrisao. a on gdje će, šta će - obriše komentar. muddro. :)

    hahahahah stvarno genijalan potez

  12. E sad Luli, nismo svi isti. Znala sam ja ljudima tj.deci reći- ako ti je Luli izbrisala definiciju veruj mi da je to za tvoje dobro. Par me poslušalo, skontalo, ostali k'o telad bog te jeb'o, odmah pišu definicije ADMINU JEBEM itd itd.
    Skoro mi je jedan poslao poruku kao Nisu ni tebi sve idealne i linkovao mi neku s groblja.
    Moju. I šta ja sad da mu kažem... A boga mi kulturan komentar sam mu ostavila, da mu je definicija glupost. I umesto da iskulira i počne se zajebavati npr. Jebote vidi stvarno šta mi bi bla bla on piše pvt. I brisao je sam jer je ZAISTA bila glupost. Toliko je bitan da ga se i ne sećam a da je iskulirao i okrenuo na zajebavanje i upamtila bih ga i iščitala mu i ostale definicije. I to je to. Ali to je njegovo pravo, nema razloga ne davati ljudima tu opciju.
    Pa zamisli da na FB nemaš tu opciju? Pa kod mene bi rat izbio između Hrvata, muslimana i Srba za pola sata. Ovako izbrišeš i vozi ti dalje sa svojim političkim govorima...

  13. kad sam bijo klitor, brisao sam samo svoje bagovite komentare, tipa sjebem par slova pa napišem ponovo, razumljivo, ili ako vuka baguje pa izbaci po nekoliko istih postova.
    ali da brišem tuđe jer mi se ne sviđaju, ne. volim tuđe komente, kakvi god da su.

  14. Ја сам рекао пар пута, већи утицај на мене као неког аутора има да ми добар аутор рокне минусчино и потроши 120 секунди да ми објасни зашто је то урадио, него да ми 1000 анонимуса да плус.

    Desilo mi se skoro nešto slično. Napisao sam defku, lepo je počela sa ocenama, par komentara koji je hvale, bla, bla i onda mi je jedan stariji autor kog strašno poštujem napisao smislenu kritiku, objasnio mi šta nije u redu sa definicijom i zamolio me da je obrišem. Obrisao sam je u istom trenutku bez razmišljanja.

    I isto ću uraditi kad god vidim takav komentar od nekog takvog autora.

  15. Мени нико никад не оставља негативне коментаре, колко сам провалио, зато и не бришем. Можда сам некад и обрисао, кад сам био млад аутор, ал стварно се не сећам. Нисам брисао ни оне коменте, кад сам се напио па дошо на Вукајлију да смарам, нећу ни оне кад ми неко каже да ми је лоша дефка, ал не сећам се да ми се неко посрао по дефки, па оно, ајде да обришем комент. Брисао сам неки разговор Бутине и СоулОфМајСоул, јер ми ишо на курац, испамоваше ми дефку џаба. Мада, кад би ми неко дошо на дефку и само написао МИНУС, обрисао бих му комент, то ми је баш труло, ни ја то никоме не пишем.

    Е јесте, знам да ми је Џанки негде написао неки труо комент, ал нисам му обрисао иако ми је ишо на курац.

  16. hahahahah stvarno genijalan potez

    još genijalnije je kad neki od baš TIH autora pišu na ovoj temi ;)

  17. Ta opcija treba da postoji i da se koristi samo ako zbog bagovanja sajta neko stavi dva ista komentara i to je otprilike to.

    potpisujem

    Ovako brisati negativan komentar je pederluk najgore vrste i svi koji to rade treba da 2. izađu na paradu pedera ali da obuku dreseve duginih boja i pokušaju da izbegnu cigle.

    i ovo isto.

    jednom prilikom sam komentarisao defku koju je napisao Reservoir Dog ili MOTIKA, ne sjecam se ko od njih dvojice, komentar je bio nesto kao "mirise mi na fejzbuk" autor je napisao da ne koristi fejzbuk i nije se trudio da me isproziva jer sam ja milioniti na sajtu a on medju najboljima, mislim da je tad cak bio prvi. To je odlika velikih autora - znaju da prihvate kritiku.

  18. odlična tema. ako se vukajlija doživi kao zabava, što i jeste, nema potrebe za brisanjem komentara. ukoliko je komentar na mjestu, briše se definicija a ne komentar.

  19. Ako spemuju psovkama i tako tim glupostima, treba. Ako je brisanje svih negativnih, onda je čkapičasto.

  20. Никад нисам обрисао туђ коментар, а ево ктитор сам...
    Синоћ ми нпр Млата написао на дефку плагијат мислећи на мој статус на фејсбук и оно, не кажем да је дефка добра, али мало након тога су попуцали минуси на њу у кратком року, и опет нисам обрисао...
    Искрено волим коментаре који су остављени на мојим дефкама, били они фини, ружни или да немају везе са мозгом, све је то дио биствовања на сајту....
    Тако да ми је пичкасто то брисање...

"Vukajlija - Najbolji izum još od toalet papira !!"

Abraxus | 29. Januar 2007.