Brisanje komentara sa definicija - dokaz da si jadan i iskompleksiran ili nešto drugo?

  1. paz' da ti profil ne obriše :)

  2. ko bre birse komentare?

  3. Пеки д џем

    Па знам да то хоћеш да чујеш, 'де смем да причам оно што не смеш, па да ми обришеш коментар, односно пост. :Р

    Neka, biću milostiv ovaj put. :))

  4. Ok, pošto se ogromna većina složila da je potpuno nekorektno (i svi ostali prilozi koji idu uz to) da se brišu komentari samo zato što se autoru ne sviđa kritika trebalo bi preduzeti nešto povodom toga. U suprotnom, samo će se nastaviti po starom...
    edit: Ustvari, možda i ne... Ako je neko toliko pičkast, zabole me. Ostaće ceo život takav...

  5. Реме и Лол: ПОЗДРАВ ЉУДЕИ!

  6. Dokaz da si iskompleksiran...ili brisi sve ili nemoj nista...mada,to brisanje ne znaci nista...ostalo je zapisano u vremenu...

  7. Тетра педерски, али је још јадније када су неки модератори, док још није било критора, брисали негативне коментаре са својих дефиниција. Е, то је објаснило.

    Meni se desilo da mi je, dok je ktitor bio u povoju, Mali Prst u vreme sopstvenog moderaja obriše negativan (mada pristojan) komentar i taman sam mislio da je pička najveća jer koristi moderatorske opcije i hteo da ga u tom smislu ispljujem na forumu, kad proverim i vidim da je opcija data i ktitorima (što je on i bio), pa mi samo bilo smešno.
    Ja još nisam bio u iskušenju da brišem tuđe komentare i nadam se da ne postoji komentar koji bi me naterao da koristim tu opciju. Ne smetaju mi negativni komentari (više volim bilo kakav kometnar na svoju defku nego 100 pluseva), ali razumem autore koji brišu iskenjavanja.

  8. Педерски потез. За ктиторства свога нисам обрисао ниједан коментар. Радије обришем дефиницију, него коментар.

  9. Педерски потез.

    Totalno...al jbg ima mnogo osetljivih ljudi...

  10. Ево, овај дечко објаснио и ова тема треба да се закључа а не да се некропостује...
    http://vukajlija.com/forum/teme/33829-brisanje-komentara-sa-definicija-dokaz-da-si-jadan-i-iskompleksiran-ili-nesto-drugo?strana=1#post_1601531

  11. још једна тема за непотребно филозофирање на овом сајту...

  12. ja da sam administritaror obrisao bih vam sve komentare ololo!

  13. Dokaz da imaš 200 dindži + pdv.
    Lepo ste vi ođe generalizovali to brisanje.
    Što da ne brišem komentare nekih idiota koji psuju, vređaju i seru iz osvete kada ja njima uz priloženi dokaz napišem da im je definicija plagijat? Ako dam negativni komentar, a on se meni isere na definiciji? Oštre i negativne komentare ne diram, ako izuzmem Čevua onomad, koji je četovao sa mnom na definiciji, objašnjavajući mi ono što je već napisao u prvom postu. Lepo sam mu skratila priču jednim diliteom :) Sori Če, al si me smoriJo :)

    Ja juče autoru Konoplja napišem da mu je definicija plagijat, uz dokaz, a on trk na moj profil i na randum definiciji mi ostavi ovaj komentar:

    ...šta god da napišem,to negde već piše,ako ne na "naškim" sajtovima,onda na stranim!

    Svi smo mi plagijatori! ;-)

    Bez dokaza mi sere po definiciji, i što ja to ne bih obrisala? A ćamil od tri definicije ima tri prepiske sa neta.

  14. и треба пишати по некултурној сиротињи за својих 250 динара

  15. meni je do jaja kad neko odlepi i počne da pcuje mene ili nekog drugog autora na komentarima. zašto bi iko obrisao to blago?

  16. meni je do jaja kad neko odlepi i počne da pcuje mene ili nekog drugog autora na komentarima. zašto bi iko obrisao to blago?

    Realno...

  17. Brišem samo komentar za koji mi onaj ko ga je ostavio zatraži da ga obrišem ili ako mu slučajno sajt duplira komentar. Odnosno, brisao sam tako ranije, sad ne brišem ništa nego recnem celu defku.

  18. meni je do jaja kad neko odlepi i počne da pcuje mene ili nekog drugog autora na komentarima. zašto bi iko obrisao to blago?

    Slažem se da je blago, ali samo u slučaju kad se pcuje neko drugi.

    Brusli: nemoj bre da si tolko fin. Moderator si. Posle će da me strefi šlog kad se prostefaniš najednom:)
    Viš kako Ćylyca nije fina, mada nikada nije ni bila.

  19. nemoj bre da si tolko fin. Moderator si. Posle će da me strefi šlog kad se prostefaniš najednom:)

    Ih Maro, ti bar znaš da sam ja uvek bio fin i da nikad nisam gazio korak pre nego što prstom pipnem da nije mekano ispod :)
    Pročitaj tamo na mom profilu opomenu koju sam sebi postavio, kad se proserem otići ću.

  20. Pročitaj tamo na mom profilu opomenu koju sam sebi postavio, kad se proserem otići ću.

    Da mi nisi preveo šta piše tamo, mogla bih da čitam tri dana i da nemam pojma šta si teo da poručiš masi :)
    Da si bijo fin, bijo si, pa se baš zato i brinem :P

"нелош речник на сръбския жаргон http://vukajlija.com"

@zinaidasun | 13. November 2011.