Brisanje komentara sa definicija - dokaz da si jadan i iskompleksiran ili nešto drugo?

  1. Обрисао једном чрчин, када ми је написала прије објаве постера среди мало да не штрчи текст. И никад више :)

  2. Church Pub
    Npr, ovde je po mom mišljenju Pekki zaslužio ban. Na definiciju "Tipovi ljudi na bazenu" ili kako god su mu Peki d džem i tada razmodovan Surovi ostavili komentare, nikakve nebuloze, već najnormalnije negativne kritike, ono što neko reče retki su oni koji umeju da dobro negativno iskritikuju nešto. Meni je Surovi pojam za to. I dečko uzme i izbriše. Ne znam da li mu to šteti skupljanju pluseva na fejsu za tu definiciju, ali ja da sam bila na Peki d džemovom mestu ja bih ga zveknula.

    To nije bila JEDNA negativna kritika, već je to izazvalo lančanu reakciju, tj. pljuvanje. Da ne navodim pojedince koji su stali tad uz njih i jedva dočekali da im se još malo šlihtaju popljujući mene. A definicija, realno, nije ništa naročito.

    A to da li sam ja zaslužio ban i brisanje definicije, ne razumem zbog čega to? Jel zbog toga što koristim opciju za koju sam platio i što radim nešto što su i meni vrlo često radili? I zato što sad jedini imam muda da o tome pričam? M?

    I jesu li banovani ljudi koji skidaju kaizenu admin titulu? Koji stavljaju 100 000 poena? Neee, nego da se banuje neki tamo nebitan Peki što briše komentare. Što da ne?

    Пеки д џем

    Што се тиче брисања коментара мени, да, било је једном. Велики чин непоштовања.

    Da, ja sam ti obrisao. Veliki čin nepoštovanja, eeee, Pekiju obrisati komentar, mo'š misliti. Pa ja sam jednom i kaizenu obrisao komentar. Obrišem ako mislim da je nepodoban, sada to izbegavam da radim. Pa brisali su i meni, pa ništa. Nisam egomanijak koji smatra da je to povreda ugleda i časti.

    Treba li da navodim pojedine autore, a i moderatore koji su to i radili i koji to još uvek rade, a sad mudro ćute (sećam se da me je jedan koji to radi upravo kritikovao što to radim), dok ja jedini potpuno otvoreno o tome pričam? Tačno, jeste možda pederski čin, i nije lepo, ali se manite mene već jednom ako sam već potpuno iskreno rekao šta imam, a obećao sam da ću tako nešto izbegavati i čak predložio ukidanje da ne bih došao u iskušenje.

  3. Е Пеки јеси зиљав, ал и то што кажеш, једини ниси испао пичка, сад си се мало ишчупао, ал само мало лолол

  4. Peki, oće črča te bije.

  5. Смористе људи, ал' онако искрено. Јебо брисање коментара.
    Е и да поздравим Гамбија. :)

  6. Pa ja sam jednom i kaizenu obrisao komentar.

    Али ово је најјача реченица у тексту горе. :))

    Прво, тотално глуп начин да ме назовеш егоманијаком, пошто је сам твој потез добрим делом потез егоманијака. :) Општа је чињеница да смо Сурови, ја, и још један аутор били далеко најквалитетнији аутори који су коментарисали на тој дефиницији до тренутка кад си нам обрисао коментаре. Оно, нећу да кажем да смо ми до јаја аутори, него да је већина коментара била тотално, да се тако џимијевски изразим, шит.

    Ал' добро. Нешто сам баш лепо расположен ових дана, па не бих да се свађам. :) Ај да сте ми живи и здрави. :)

  7. Ne, ja sam samo iznela svoje mišljenje. Apsolutno mi se jebe i za definiciju i za komentare. Nije lično, bilo ko da je to uradio ja bih ga navela ovde, jer je o tome teme.
    Adminu niko nije skinuo titulu, prestani da klevetaš.

  8. Људи, дрвите празну сламу на н страна, да се тако етфовски изразим. Јеботе, кога боли курац за брисање коментара.
    Ајмо сад.
    Мир, мир, мир нико није крив, ава, ава, ава.....

    ЕДИТ: ЛОК

  9. Obrisao nekom novajliji neko filozofiranje i pokušaj prodavanje muda za bubrege, on primetio da mu komentar obrisan, pa počo da me vređa u sledećem komentaru. E onda ti ga ja prijavim za vređanje i banovaše posterdžiju. Jesam, pička sam!

  10. Људи, дрвите празну сламу на н страна, да се тако етфовски изразим. Јеботе, кога боли курац за брисање коментара.
    Ајмо сад.
    Мир, мир, мир нико није крив, ава, ава, ава.....

    ЕДИТ: ЛОК

    ЕДИТА: ПОЗДРАВ ЗА ГАМБИЈА *:

  11. ДАЈТЕ СИСЕ НА ВИДЕЛОЛОЛОЛОЛОЛО

  12. ZVONIMIRE, PATRIJARHU!

  13. Не, озбиљно, бесомучна спемовања би ваљало брисати, као и коментаре спемера који свуда остављају коментаре ''срање,срање,срање, КЕЊО, срање''. Такође би требало брисати жалбинаторе који иду и вичу ''ПЛАГИЈАТ; ОДАБРАНО ПРЕКО ВЕЗЕ; АУТОР ЈЕ (само мени знаним редоследом) КАЈЗЕНОВА ТЕТКА, МОДЕРАТОРОВОГ ТИГАЊА ДРШКА, КТИТОРОВЕ ЗАОВЕ АУСПУХ; АДМИНЕ/АУТОРЕ/АНТИХРИСТУ/ДИГИМОНУ ЈЕБЕМ ТИ МАТЕР'' и слично.

  14. Pa ja sam jednom i kaizenu obrisao komentar.

    hajlajt cele teme

  15. Јеботе, коментари се могу брисати...

  16. Моја прва дефиниција (сада је на гробљу) описивала је професоре педофиле. У пример сам ставио једног професора из средње и написао чак и шта предаје. Нисам написао која је школа у питању. И након извесног времена, нека риба ме у коментару питала да ли је то "тај и тај" професор, тачно је знала ко је у питању. Било ми безвезе да стоји човеково име, иако је матори спермушан који није скидао поглед са 17-годишњакиња, па сам замолио Келта на певете да обрише коментар, а девојци сам одговорио, такође преко певетеа, да је погодила ко је и да сам тражио да обришу коментар.

  17. church pub
    Adminu niko nije skinuo titulu, prestani da klevetaš.

    Ne sećam se da ste igde rekli šta se zapravo desilo, a pošto je to ljudima upalo u oči usred onih događaja, šta drugo čovek da pomisli?

    Пеки д џем
    Ал' добро. Нешто сам баш лепо расположен ових дана, па не бих да се свађам. :) Ај да сте ми живи и здрави. :)

    To! To hoću da čujem. Nebitno je ovo skroz, nema razloga za svađu. :) Ajde lock.

  18. To! To hoću da čujem. Nebitno je ovo skroz, nema razloga za svađu. :)

    Па знам да то хоћеш да чујеш, 'де смем да причам оно што не смеш, па да ми обришеш коментар, односно пост. :Р

"Jedan od 'onih' sajtova (za ljude sklone crnjaku - mislim na humor, ne na vino). Poželite ponekad da se nasmejete kao Draguljupče nakon valjano okončane "psine"? Mislite da cenzura ne treba da postoji? Mislite da nema preosetljivih tema i nedodirljivih osoba? Na ovome sajtu ćete naći sebe!!! Dakle - samo za vickaste: vukajlija.com"

SerbianForum | 13. Februar, 2010.