Brisanje komentara sa definicija - dokaz da si jadan i iskompleksiran ili nešto drugo?

  1. Nemaš brige, ne da mi seda glava da se mnogo pokvarim. :)

  2. Ценим и позитивну и негативну критику и било шта везано за дефиницију, без обзира какав коментар био и без обзира на количину псовки....
    Бришем једино спемовање, клиначка препуцавања и слично....

  3. Ja nisam mogao da brišem ni kad sam bio ktitor.

  4. Radjarde, pa kati je mekano srce.
    To ti je isto ko kad ne možeš dubiješ čoveka, pa uspeš da ga rokneš i posle ti se osladi i postaneš masovni ubica.

  5. па да, ја сам сад масовни брисач коментара. знате онај баг да вам сајт поједе коментар?
    http://gifsforum.com/images/gif/troll%20face/grand/s4xqhk.jpg.gif

  6. Mrzim kada to rade!

  7. Ne brišu samo pederi nego i pizde!
    Imam bar jednu nanišanu.

    edit: sada sam pregledao prethodne postove i vidim da se ta persona brani i sere kvake. Pu!

  8. Ja jednom poznatijem autoru ostavio komentar tipa "Faco levatu!!" i on obrisa. Ja se šokir'o i prenerazio.

  9. Мене више нервира кад бришу с форума.
    Има она тема о циганима као друштвеним паразитима што је Гамби отворио, ако се добро сећам. Фора, ЈТУ побрисао апсолутно све своје постове, па ја тамо изгледам као неки психопата који се о ганферима расправља са самим собом.

  10. Ko je taj JTU sto ga svi spominjete, jel taj jos na sajtu?

  11. Džimi, ja mislim da se Peki sada prevrće u grobu jer ste odbanovali JTUa.

  12. I ja sam pre sat vremena video da je JTU obrisao svoj kilometarski post gde je detaljno ispisao kako ja nikada, za vek, za eon, nikada, neću biti mod. :))

  13. ЈТУ побрисао апсолутно све своје постове, па ја тамо изгледам као неки психопата који се о ганферима расправља са самим собом.

    hahahahahaha

  14. Ja jednom poznatijem autoru ostavio komentar tipa "Metnem ti materi kurčić u vadžajnu!" i on obrisa. Ja se šokir'o i prenerazio.

    Хахахаха Славене мангупе један!

  15. ko je taj JTU i sto ga nema u pretrazi?

  16. Pederu, vrati mi post, riječ za riječ!

  17. zar se i ovo moze? koja sam ja nubara. ja ne umijem ni sam sebi pvt da posaljem.

  18. Džimi, ja mislim da se Peki sada prevrće u grobu jer ste odbanovali JTUa.

    Славко, мож слободно да рачунаш да ЈТУ није одбанован, иако се шетка анаоколо. То што је био направио срање на сајту, то и даље стоји.

  19. *унаоколо

    Док кликнем на едит, па док едитујем, прође 2 минута уз ово баговање сајта.

  20. Pederu, vrati mi post, riječ za riječ!

    Не разумијем... Какав пост треба да вратим?

"Vukajlija.com. Da li ga posećujete? Ima mnogo jakih provala!"

Balkan Rock Forum | 13. Jun 2008.