Prijava

Vadi upitnik črčo iz naslova, stvarno je dobio nagradu.

Nije, u 13h je dodela izašlo je samo na onom šatro sajtu.

Nego oevo promenila sam, skloniću ovu aktuelnost kad prođe, pa možete o svemu ovde da pričate.

џанки јавио да није добио :)

Аурора, па тек за 5 мин се гласови скупљају. Иначе, мислим да бих ја био добар за тако неку награду. Тачно знам шта ту треба, разумне реченице, либерализам, кратко да буде, јер народ не воли оне руске од 344242 страна, нека прича која је натерала мушкарца да заплаче, јер мала Монголка од 10 година је остала без оца и мајке, зарад ратова, и сад мора да продаје своје тело да би имала да једе.

Na RTS-u upravo išao kajron da je dobio. Ako su se ispalili biće zabave.

Pod jedan, svaka dodela nagrada je farsa taštine i prolaznosti, što manje-više reče Dankan, pod dva ova cela priča s Ćosićem je patka, nije on ni u užem krugu, pod tri, ipak ne treba da mešate Nobelovu nagradu za mir koja je uvedena na silu mnogo kasnije kako bi u doba Hladnog rata postojala još jedna simbolična moneta za podjebavanje u sukobu supersila i koja je kao takva po difoltu iliti per se ispolitizovana do maksimuma, sa nagradom za književnost, o kojoj ipak odlučuju neki ljudi koji su pre svega iz tog miljea, je l' te, čitavši puno knjiga, puno razmišljajući o književnosti i taj rad, uostalom, pogledajte dobitnike kroz istoriju i videćete da je uvek najvažniji bio literarni kriterijum (štagod vi lično mislili o kvalitetu spisanija dobitnika), a ne neki dnevno-politički. Nije isto za mir i za književnost, različite ekipe odlučuju, to hoću da kažem.

Eno ide na RTS da je dobio.

Ali, pričaćemo da je nameštaljka i ako dobije, kao fol dali Srbima Nobela da bi progutali nezavisnost Kosova i slična sranja.

Uopšte ne mislim da je sranje takvo razmišljanje. Isto kad smo makli Miloševića pa imali misicu koja je realno jedna od gadnijih u pratnji te godine, tako nešto ako se sećam.

http://www.nobelprize.org/index.html

ne može niko da objavi, zato sam i otvorila temu, jer je sve rekla kazala
evo vam live stream čeka se 13.00h

За 10 секунди је крај. Ја нисам видео Добрицу у оној кладионици?

E ja ti samo kažem šta momentalno piči na RTS-u. Doduše šta sve ovih dana ide po tom kanalizacionom otvoru od medija...

ахахахахахахахахахахахаахаххах испала

Добио Трансформерс на крају... :(

Izaš'o čika sa papirom! :D
Priča na švedskom, ja klimam glavom.
Ovi tapšu ja nisam čula da je rekao dobrica ćosić nego nešto Mandasdn aosfjoiaer

aha, evo ga ingliš.

Dobio Švedski pesnik.

Šta će sad? :D B92 ide i spaljuje printskrinove, RTS ide i s onim čudom iz Men in black briše sećanje :)))

Јебена намештаљка... Знао сам да су наместили!

Videli ovi iz komisije da je procurela informacija, pa promenili odluku da ne ispadnu smešni. :)