Prijava

Nećemo lok, negoi ćemo da izbacimo dobricu iz naslova.
Sutra se deli mir, ima ovde materijala za diskusiju.

Ма ја ионако имам памћење ко стонога... Него о чему беше ова тема?

Tetka Drol
Videli ovi iz komisije da je procurela informacija, pa promenili odluku da ne ispadnu smešni. :)

Hahahahahah tetka kralju :)))

Ко је номинован за доделу награде за мир? Могуће да ће је добити неко задужен за Египат или Либију. Саркози, не би ме чудило.

Hahhaah pa ne mogu da verujem da je pičilo na onom pokretnom displeju, sad ga nema.
I ko je dobio na kraju?

Ja ne mogu da verujem šta ovaj RTS radi hahhahahhaahh i zamisli ti sad nešto što je stvarno onako bez medija nemoguće saznati kao informaciju, pa kakvim glupostima oni nas truju. Pu!

Cekaj, cekaj, to znaci da je Njuz....objavio...tacnu vest...? What does this meann????

Da, videla sam da se pominje Džulijan Asanž, onda fejsbuk i tviter i sl.

Hvala Črčo ali bolje da si citirala ovo gore pa da se odmah čita, znaš da je narod lenj da otvara. E a mogu li ja otvoriti temu RTS- parazit ili samo parazit? Ima li tako neka tema?
Jer su oni za Nobelovu za Glupost.
Čoveče pa oni nisu mogli to sačekati par minuta nego šibaju budalaštine neproverene na državnoj televiziji. Pa ovakvu neozbiljnost ne bi mogao očekivati ni kad TV Hepi pozove Čolića na intervju.

Јуче Чавић, данас Ћосић! Шта је следеће? Је л' то та Европа којој тежимо?

Ово је мој први пик за сутрашњу награду. Оће неко да се клади? Овај десно. Принц у Јордану. Колко видим, испушио је 2009. кад је Бурек добио награду.
http://www.globalpost.com/sites/default/files/imagecache/gp3_full_article/nobel_ghazi_bin_mohammad_2011_10_5.jpg

Evo pročitajte ovo:
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/275345_460s.jpg

Ono što reče Ariel ne mogu se književnost i mir očigledno porediti.

Advokado:
Ali, pričaćemo da je nameštaljka i ako dobije, kao fol dali Srbima Nobela da bi progutali nezavisnost Kosova i slična sranja.

aurora072
Uopšte ne mislim da je sranje takvo razmišljanje. Isto kad smo makli Miloševića pa imali misicu koja je realno jedna od gadnijih u pratnji te godine, tako nešto ako se sećam

Ma nisu takva razmišljanja sranje, čak su često vrlo osnovana. Ja sam mislio na naš običaj da sami po sebi pljujemo i da osporavamo sopstvene uspehe i kada za to nema nikakvog razloga.

Za ovu bakicu vodoinstalerku sam čula, a eto vidiš i zaboravila sam na Al Gora, ma sve gore od goreg. A Obama? Ako je on dobio za mir onda je Gadafi za njega Mahatma Gandi.
Po tom principu to funkcioniše.