Prijava

Ја сам отишла пре завршетка, нисам могла да се гурам и лактам.

Тај проблем дебели немају. :)

У праву си, дебели имају ту предност у гужвама, маму им...
Мада, кад би дебели пао у гужви, сви би скакали по њему контам и играли гомиле.

Doter, sklonio sam sliku zato što je krajne šokantna. Mada ti stoji poenta za to nenormalno razmnožavanje, takva ti je situacija i kod Roma... Ali opet, nije u redu čoveče. I protiv sam ismevanja te jadne dece a ne njihovih idiotskih roditelja, napravi i tu razliku.

Pa vidim da je zajebancija, baš ti zato govorim da se ne zajebavaš situacijom u kojoj se nalaze ta jadna deca.

Toj djeci neće pomoći moralisanje za kompom uz češkanje jajca, kao što im neće odmoći zajebancija uz istu radnju.

Блејк, па и они на крају постану ти идиотски родитљи. Ако преживе те лешинаре и тифусе.

ЈА САМ НЕ ДЕБЕО А НИСАМ НИ НЕ СРЕЧАН!

па и они на крају постану ти идиотски родитљи

Da li to znaci da ces i ti postati idiotski roditelj jednog dana, koji ce da uci decu da zajebavaju svoje debele vrsnjake, a kasnije i debele odrasle osobe????

Da li to znaci da ces i ti postati idiotski roditelj jednog dana

За то је потребан секс.

UUUUUUUU jebote, pa zaboravih na taj deo! Ma jok, ona ce one iz bocice :)

Ljudi, opusteno, ovo je trol tema. Ne pridajte mnogo vaznosti Milicinim pritajenim kompleksima.

Ma mi joj samo pomazemo da se istih zvanicno oslobodi :)

Тоњлие_ ако немаш паметнија посла иди у игре па спемуј. Ово је озбиљна тема и нема тролова. Мени су дебели људи одбојни због својих стомака. Делује ко да су ми они појели све лопте из детињства.

Šalabajzer, neće im pomoći ni to pljuvanje tako da se ostavimo i toga. A mylyce to jeste tačno, ali opet, bar ja lično, ne bih mogao da ih zajebavam. Jednostavno ne bih mogao. Ne kažem da ih ti zajebavaš nego ti čisto navodim primer. Surova je to sudbina, ljudi moji. I ovaj naš život jako teško podnosimo, a kako bismo se tek ponašali u nekim samo malo gorim uslovima... Ne generalizujem, ali u dosta slučajeva siromašniji ljudi su čak srećniji od bogatih jer njima i malo treba za sreću. Znam, zvučim kao neki propali gej aktivista, ali to je realnost.

Da li to znaci da ces i ti postati idiotski roditelj jednog dana, koji ce da uci decu da zajebavaju svoje debele vrsnjake, a kasnije i debele odrasle osobe????

+1

Људи опуштено... Јер ђембели другачије и не могу..

JA ŽDEREM!!! Volim žderati mast. Upravo sam završio smenu u pabu i idem da prožderem tepsiju bureka uz dve litre jogurta. I sjajno se osećam posle toga. Kao pušač posle pljuge, kao narkoman kada se izdobija...

Što bi rekla moja bivša profesorka engleskog, onako podjebavački, "Good for you." :) Šalim se. Ma samo cepaj. Pocepaj jednu i za mene da ne budem ujutru gladan... :) Ali bitno ti je samo da je jogurt sa 0% masti, to je najvažnije. Joj, kad ljudi krenu da se tako proseravaju... :)

Hvala Grifine, bar me neko razume... ;)

Minže, šta bi sa onim oticanjem nogu? Jesi sad ok?

Nemoj sad o bureku Orko, umirem od gladi, a nema ništa da se jede. :)