Prijava

А ја мислио да не може бесмисленије од покушаја паљења дебелих људи машћу на бутини.

Meni je debeo, al devojke to vole. lololo

Масне готичарке ФТЊ!

Ja sam između mršavog i bucka...

Ovde se može govoriti i o diskriminaciji na osnovu izgleda... Gledala sam skoro neki klip, ne mogu sad da ga nađem, o devojčici Amerikanki koja ima 6 godina i koju drugarice u školi zezaju da je debela, a ona normalno izgleda za svoje godine, nije mršava, ali nikako nije ni debela, što su i lekari potvrdili. Ona zbog toga odbija da jede i majka kaže da se plaši za njeno zdravlje... Njene vršnjakinje kažu kako stalno slušaju učiteljicu koja je na dijeti, majke takođe i one sa 6 godina misle kako je ne biti zategnut i mršav zapravo nešto loše, jednostavno usvajaju takav pogrešan model razmišljanja. U godinama kada treba da jedu i da se razvijaju one slušaju svoje majke kako kukaju, jer ne mogu da se uvuku u farmerke iz srednje škole... Za mene je to strašno...

Е немате појма како сам га моћно животињски бурзумски малопре избацао на приватне снимке неке подгојене алтернативне пирсоване тинејџ бичарке из неке амерске вукојебине фазон Небраска НАШ КАКА РЊАВА МАТОРИ

Evo vam na B92 oba stereotipa o kojima davite pa se nasmejte jedni drugima i kraj.

Ma ovde se moze govoriti i o uvredljivom sadrzaju koji uredno stoji naveden "Uslovi korišćenja VUKAJLIJA.COM servisa". Medjutim, kako sve preliva kliznim kategorijama, onda se tema moze podvesti pod da nije to (nego trol, kad se to autoru svidi, jer gubi konce u rukama), jer niko nije licno prozvan. Ali samo neko sa manjkom samopouzdanja moze da se pita da li ili ne je ok zajebavati debele ljude. Zapravo, neko kome je izgled jedina vrednosna kategorija pri procenjivanju ljudi je sposoban tako necim da se bavi.
Bravo za tebe Milice sto si kao uspela da se izboris sa svojim nizinskim kompleksom, ali kontam da si svesna da nisi, samo nije lepo ovde da kazes....

Da imam nekog debelog druga verovatno bih ga dobronamerno podjebavao, ali sticajem okolnosti ovi moji uglavnom sve neke razvijotke. lološ

Debeli ljudi su srećni jer uživaju u jelu, zabole ih kurčina što su masni i smrde, jelo je ono što ih čini srećnim. Meni su gori one žgolje što se mogu iza metle sakriti. Em su mršavi, em nisu srećni, jer ne jedu. Što ne jedu, koji kurac?!
Evo npr ona crnčad u Africi. Ono je katastrofa, ružno, mršavo, tmurno, oni se stomačići zaokružili, a ne jedu. Pa jedite! One jebene muve im slobodno šetaju po licu, bez straha da će biti pojedene! I još se nešto stalno žale.
U JELU JE SPAS! ŽIVJELI ĐEMBELI!!!

Debeli, pa lepi. :) Meni su punacki ljudi simpaticniji od normalno uhranjenih ili mrsavih. Na prvi pogled. S druge strane nabildovani i "moderni" ljudi mi odaju utisak osoba koje zavise od tudjeg lepog misljenja. Imam takve predrasude, na podsvesnoj osnovi. :) I macke su lepse kad su deblje... I sto sta je lepse kad je debelo. :) Daklem, DEBELI FTWWWWWWWWWW!!!

Кукурек, скроз си ми океј. :*
Кад смо већ код дебелих, сад се сетих једне сцене с егзита. Стојао неки ђембели испред мене и другарице на продиџију, он тик уз ограду до бине. Ја сам отишла пре завршетка, нисам могла да се гурам и лактам. Ја је сачекала и кад је изашла из гужве, риби је цела гардероба била црвена, јер се ђембели толико ознојио да му се фарба с црвене мајице скидала...

Ajde sklanjaj ovu sliku, vidiš da je tema zajebancija, jesi zdrav?!

pogledaj ovu sliku i ako baš ništa nisi osetio posle toga

То волим!
Пустиња, неплодна земља. Исти услови као код Ескима, можда мало лакши. Али! Ескими се не јебу ко идиоти и не гладују као ови дебили који се јебу ко ненормални. Нека умиру кад немају контролу, боли ме курац. Кад Ескими почну да се коте ко ови африканци, можда ми и буде жао.

Pa vidim da je zajebancija, baš ti zato govorim da se ne zajebavaš situacijom u kojoj se nalaze ta jadna deca. Skinuo sam naravno.

Кул је склонити слику када нешто напишем. Нека остане мој пост као епитаф на ретардирану слику.

Ја сам отишла пре завршетка, нисам могла да се гурам и лактам.

ПЊНЕД!