Koju knjigu trenutno čitaš?

  1. Arčibald Not Najs - Sujte, Srbi

  2. Melkijades - Homoerotske pripovetke

  3. https://prnt.sc/0Mfiep6aUnDs
    Kad krene taj brain fart u 7 ujutru... Ja sam jedan od ljudi što ubrzavaju skajnet koji iz ovoga uveliko sumira pros & cons za konačnu destrukciju čovečanstva.
    Arči ćelavi rižu ko da sutra ne postoji

  4. https://youtube.com/watch?v=8eqQaRSxj-0&feature=shares
    Jelena žena koje nema | Ivo Andrić | Audio Knjiga
    Simbolično je da Ivo Andrić svoju Jelenu viđa u posebnim okolnostima i posebno kada je prigušena svetlost. Andrićeva ispovest o imaginarnoj ženi se sastoji od tri dela i to „Od samog početka“, „Na putovanju“ i „Do dana današnjeg.“Ovo piščevo snoviđenje bi se moglo tumačiti kao tri dela dana i to: jutro, podne i veče. Takođe se smatra da može da se poredi i sa godišnjim dobima kao što su proleće, leto i jesen. A najverovatnije od svega je da su u pitanju tri razdoblja u životu svakog čoveka i to: mladost, zrelo doba i starost.

  5. Audio Knjiga

    Jebem te retardirana, kako čitaš audio knjigu?

  6. Kontam da su audio knjige odlična stvar za ljude koji rade neke monotone poslove okruženi kretenima, gde ne moraju previše da razmišljaju a moraju da budu u tom čoporu - nabiješ sluške, pustiš tipa Dučića i bude ti lakše da preživiš.

  7. Pa jesu, znam hrpu ljudi koji piče audio knjige ili podcaste tipa u teretani ili u javnom prevozu.

  8. Doduše ta moja hrpa ljudi nema neke tragične priče, niti pate niti ginu od droga, ne znam računa li se to xD

  9. Audio buks su ekstra za slijepe i slabovidne

  10. Ne hastlaš dovoljno. Pliduu. Nema predaha, nema odmora.

  11. Pa bogu hvala brate, uvijek sam se plašio tog užurbanog kapitalističkog života gdje nemam vremena ni za sebe a kamoli za druge

  12. Pih, ja sem redovnog posla freelancam i vikendom radim u koktel baru. Neće se Tesla otplatiti sama od sebe.

    Šalim se, boli me kurac. Balans posao-život nikad bolji.

  13. Ovo štivo je zlata vredno:
    https://youtu.be/iKCiVnLqQBg
    50 Logičkih grešaka

  14. Nisam znao da AI čita

  15. Realno kako stigne da iskonzumira sve ove kontente za tako kratko vreme knjige,serije,filmove itd.

  16. Realno mu mater jebem, kao i svakome ko misli da ljuto troluje na sajtu od deset ljudi.

    Još realnije je da se moderator nasisa kurca jer je bio neviđeno brz kad je mlađahnog Erdogana trebalo banovati, a ovu amebu ignoriše.

  17. Nisu baš audio knjige, ali na Kubi su jedno vreme, u fabrikama za proizvodnju cigara (možda i u drugim) angažovali ljude da čitaju knjige na razglas. Sediš satima i motaš tompuse, monotono krajnje, i rešio Kastro da ljudima da malo razonode. Medjutim vrlo brzo je shvatio da je lakše upravljati neobrazovanim narodom, pa je ta praksa ukinuta.

  18. Zamisli to s modernim knjigama:

    Smrtfašizmu drugovi, danas čitamo dogodovštine Kije Kockar i ko ga je kome instalirao u Zadruzi.

  19. kuba je dosta siromasna, ali nisu ljudi zatucani ili da zive pod nekom cenzurom ili staznam. nije severna koreja.

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.