Prijava

A meni sve na suprotnoj polovini u odnosu na tvoje rezultate, Apo

obojica ste naredni, zanago

I ovi ostali testovi su okej

Drug pravio sajt za (ne)pročitane knjige. Nema mejl verifikacije, tako da zapamtite username i šifru jer ako zaboravite moraćete čitat sve ponovo.

http://librarynr.herokuapp.com/

Mislim da Valdemar nije ispoštovao dogovor.

Nemoguće je da nije počeo ništa novo u poslednjih 10 dana.
Moguće je, zapravo, ali...malo vjerovatno.

Fernando Pesoa - Knjiga nespokoja
Čovjek sa 80 heteronima. Baš takva je knjiga, kao da je 80 ljudi radilo na njoj. A ustvari samo Pesoa.
Kratke misli o raznim temama, svakodnevnom životu, filozofiji, ljubavi, ljudima itd.
Originalna osoba, kao i knjiga.

bolje da i ti iješ proje

juče ''Derviš i smrt'' a sad ''tvrđava'' takođe od selimovića

To si trebao u srednjoj da čitaš, mrčo

Fernando Pesoa - Knjiga nespokoja
Čovjek sa 80 heteronima. Baš takva je knjiga, kao da je 80 ljudi radilo na njoj. A ustvari samo Pesoa.
Kratke misli o raznim temama, svakodnevnom životu, filozofiji, ljubavi, ljudima itd.
Originalna osoba, kao i knjiga.

AHAHAHAHAHAHA

EDIT:
Opet ispunjavam Pavićeve ukrštene riječi, sve sa čajem:D

jebiga, taed me interesobvala neka druga litetartura
šta je život, par koraka

Читам од Плиду "Успјешна жена"

Svakoga ko je i čuo za Pesou cijenim. Plus to znači da je vjerovatno čuo za još jednog lorda pisanja osim Andrića i Zapate, a to je Saramago.
Dilane, njega sam čitala u odajama Berlina. ♡

Lord pisanja Andrić je iskoristio ovu kulu kao inspiraciju za priču o kraljeviću Marku i preskakanju Drine.

Preporuka za Jungovu knjigu. Može malo pasti teško, jer uključuje povremeno astrologiju sa njenim stručnim terminima, ali ne daj se. Bar primjeri će ti biti zanimljivi, garantujem.
Uh, Karamazovi, knjiga koju sam najviše puta čitala. Jedino tako i valja, ja mislim. Svaki put stotinu novih stvari. Bolje da ne započinjem ovu temu.

teško, jer uključuje povremeno astrologiju sa njenim stručnim terminima, ali ne daj se. Bar primjeri će ti biti zanimljivi, garantujem.
Uh, Karamazovi, knjiga koju sam najviše puta čitala. Jedino tako i valja, ja mislim. Svaki put stotinu novih stvari. Bolje da ne započinjem ovu temu.

Bolje da ne započinjem ovu temu.