Prijava

kad se god napijem pomislim da je i nektar dobra piva... inače druge gluposti rijetko radim...

Ahahaha ide zima, pređite na rakiju.

Пеки, то нисам гледао, ал има онај где жена зове и пита шта ће бити са њом, јер је бубрег боли. А ова јој каже да ће умрети јер није заслужила да живи!

Ја никад не правим велика срања каце напијем, некад само пишамо у реку са моста, али то није ништа премда ономе шта раде ови са теме. Једном сам гађао куче цепаницом, касније се испоставило да је била мачка... Ништа страшно, повраћо никад нисам, али заборављао ствари јесам...

Inače kažu da te crne rupe, tj. kad se ne sećaš nekog dela večeri posle pijanstva, to navodno znači da si doživeo trovanje alkoholom i da si komotno mogao na ispiranje

Ма дај брате, они за све оће да идемо на испирање, а не знам код тебе, ал код мене то кошта колко и напијање :)
Зато, ако се нека коза напије, 2 прста и нек ћути, а за нас мушке ћемо се снаћи некако. То на испирање воде оне клинце од 12 година, који мисле да ће да умре неко. лоло

Ma to ispiranje je glupost, na ekskurzijama vode na ispiranje svakog ko se ispovraća.

Реално, и кад бих морао да га водим на испирање, више никад био са њим не бих!

Setio sam se jos jedne price od skoro, naime na rodjendanu jedne drugarice jedan lik se takmicio sa nekom u ispijanju rakije i sad ovoj nista, a on se odjednom izgubi, posle nekog vremena shvatimo da se zaglavio u wcu, tu je povracao pa je seo da spava i na kraju je toliko bio van sebe da su morali da ga ostave da spava kod te, i tako je on na rodjendanu ostao do 9 ujutru.
Sto se tice crnih rupa to je sve individualno.
Inace plazmoliza ume jako da iznervira posle.

sjetio sam se da sam jednom vracajuci se pijan kuci oko pola 2 ujutru, stao ispred vrata jednog restorana i izdrkao na onu rucku. jebes mi sve ako znam zasto.....

jednom smo nas cetvorica uzeli loptu i igrali fudbal po trgu, isto je bilo kasno oko 1-2 doduse brzo smo se smorili jer nikog nije bilo....

i kazu da sam na proslavi drugarske veceri uvatio profesoricu sprpskog za prkno, mozda jesam, mozda ne, ali ona od tad okrece glavu kad god me vidi lolo

највише практикујем javni wc мени је то највеће уживање, волим кад ми сутра причају где сам све изустио свој урин. кладионице су ми фетиш маму ли им јебем !

sjetio sam se da sam jednom vracajuci se pijan kuci oko pola 2 ujutru, stao ispred vrata jednog restorana i izdrkao na onu rucku. jebes mi sve ako znam zasto.....

Pobednik definitivno.

i kazu da sam na proslavi drugarske veceri uvatio profesoricu sprpskog za prkno, mozda jesam, mozda ne, ali ona od tad okrece glavu kad god me vidi lolo

Хахаххаа, кобеда1!!

Inače kažu da te crne rupe, tj. kad se ne sećaš nekog dela večeri posle pijanstva, to navodno znači da si doživeo trovanje alkoholom i da si komotno mogao na ispiranje

Ja sam samo jednom imao crnu rupu, i to kod ortaka nešto, odvalio sam se k'o poslednja stoka. Mog'o sam komotno da idem na ispiranje, ali ne znam da li je to povezano sa trovanjem. Verovatno da jeste. :)

Нашао сам мерку, па немам већ дуже време велике ексесем, АЛИ! Била је слава, летњи Св. Никола чини ми се, али небитно. Попијем пар шприцера, па пар пиве, и доживим прекид филма док је био дан, а пробудим се око 9, негде око три сати спавања, тако нешто. Одем до вецеа, усерем и уповраћам све осим ЊЦ шоље, укључујзћи и фарке. Прилегнем мало у први кревет у спаваћој соби на који сам налетео, умислио сам да је за мене спреман. Донесе ме он кући, изађе стриц, ја се онако ладно исшорам испред њега, уђем унутра попијем литар нес кафе и поједем кило кекса. Одем код мојих, а тамо, гости! Дођо човек да ми наштимује гитару, а ја не могу да свирам, већ се само клатим.
И код тог истог сам након шприцера попио десет ракија уповраћао кућицу, и док су се ови разишли да донесу неке ствари ја одем у 12 кући и никоме се не јавим. Терали другарицу касније да позове моје у 3 ујутру да види да ли сам кући, дефинитивно им је лакнуло кад су чули. Фала богу моји ме нису регистровали, да јесу било би стравично. И једном сам разговарао са трафиком.