Prijava

Напио се на ексукрзији од неког вискија први пут у животу и кренуо сам да мувам неку рибу. Остао ван собе јер се мој цимер за ту ноћ комирао и закључао и на крају заспао у соби с комплетним странцима.

Ono, nemam previše negativnih iskustava sa alkoholom, al' desi se ponekad kao pre neku nedelju kacam doš'o mrtav pijan kući, i umesto da legnem odmah ja smarao ljude na četu...
Edit:
A i kada imam totalno pomračenje ja se ne sećam ničega, a uglavnom ni ljudi koji su bili sa mnom.

Iš'o u miliciju da radim alkotest. Dobrovoljno. Pojavio se pred komandirom i rek'o mu "JA HOĆU DA ME VI TESTIRATE!"
A dežurni koma...

Prvi put kad sam se stvarno ubio, da sam imao prekid, je bilo kod mog brata na osamnestom, pa sam uzeo da radim sklekove i nisam mogao, popustile mi ruke i udario pravo nosom u pod. Nisam slomio, ali mi je bio oteko i boleo me je 2 dana posle toga.
Osim toga, uglavnom mi se ne dešavaju smešne stvari kad se napijem, samo glupe. Kacam fejl.

Jednom sam došao kući, iz Novog Sada, i otišao u kafanu to veče. Naroljam se i kad sam izašao iz kafane, nisam znao u kom sam gradu. Stojim tako ispred i ne znam na koju stranu da krenem kući. Sreća pa sam imao društvo, al nije im bilo jasno što sam stojim na raskrsnici. Kad smo sjeli u kola, po džepovima sam imao 5-6 čaša.
Nisam nikad imao ekscese sa povraćanjem, jer to uvijek radim u gradu, da se poštedim muke kasnije, kad legnem da spavam.

penjao sam se na krov jedne radio stanice da cjelivam antenu jer je mnogo dobru muziku puštala.

Prvi put je bio i najgori,burazerov 18-i,ja sam tad imao 14.Popio 4-5 piva i komirao se,nekako me dovukli kući,međutim kako sam ušao u stan,roknuo na policu sa kevinim saksijama pri ulasku u dnevnu sobu.Imam utisak da je više gledala dal' će muškatle preživeti nego ja. xD

Ovo i ovo je nastalo kao rezultat stvarnih događaja.

Nisam nikad imao ekscese sa povraćanjem, jer to uvijek radim u gradu, da se poštedim muke kasnije, kad legnem da spavam.

Хаха, искусно. и ја то тако сељоберски боле ме курци

Polizao vrat devojci na koju sam se palio 3,5 godine i rekao "Mogu i drugi da te jebu, nema veze" (imao sam 14, prvi put se napio od par casica votke)

mmare93

Polizao vrat devojci na koju sam se palio 3,5 godine i rekao "Mogu i drugi da te jebu, nema veze" (imao sam 14, prvi put od votke)

Не разумем

Провалио на брод са ортаком и пар сати смо пили и пецали на том броду и драли се као магарци. певали. После смо скували себи кафу коју дмо нашли, ту је попили и у поруци се захвалили на гостопримству домаћину који није ни знао да нас је угостијо. Можда је бијо и сплав, али иста је појента лолол

zvao ortakinju da dodje na kres (dosla mucenica i popizdela kad me videla pijanog), jebo je tri sata (poludignutim, i na kraju nisam ni uspeo da svrsim) i sva tri sata je molio da mi da cmaric, nije tela kurva. nekoliko puta zavrsio na infuziji. jednom se israo na sred kupatila, povracao kroz prozor, pronasao prljave gace ribe mog burazera, uzeo da ih mirisem i zaspao sa njima na faci, sutradan burazer teo da me olesi od batina, al sam mu dao nesto kinte pa se smirio (do jaja je kad si stariji i zaradjujes), a njegova riba vise nikad rec nije sa mnom progovorila (a i ubrzo su raskinuli, ne znam da li sam ja imao veze sa tim). i tako...

nego, bojan extream - cek cek, kako te direktorka kupala?! daj jebote neke detalje.

Popeo se na krov zgrade u 2 ujutro, polomio 2 žice sa antene, i imitirao bubnjara. Dobio prijavu za uznemiravanje javnog reda i mira. Jednom sam se posrao na terasu, wc mi bio daleko... Ali, ubedljivo najveće pijanstvo je bilo na ekskurziji u prvoj srednje. Išli smo na Zlatibor, 2 dana. Još u busu sam popio 2 litra piva i čokanjčić rakije. Kad smo se smestili u hotel oko 5, svima stiže poruka u žurci u jednoj sobi. Dolazim tamo, desetak dvolitarki piva, po nekoliko litara votke, vinjaka, vina, rakije... Ni sam ne znam koliko sam popio. Završio sam na wc šolji, u pozi za kenjanje, povraćajući na pod. Neko je uleteo, i slikao me, i dalje imam tu sliku. Oko 8 sati je bilo vreme da se ide u diskoteku, a mene nisu mogli da nađu. Našli su me 3 sprata iznad, u hodniku. Razredna me strpala u sobu, i zaključala. Ostatak večeri sam proveo ležeći na krevetu, sa glavom van kreveta, pokušavajući da povraćam, ali više nije bilo šta da se povrati. Jedina dobra stvar u svemu tome je što sam sutradan smuvao ribu u čijem sam wcu vršio gore navedenu radnju, i koja je morala da čisti moju povraćku posle toga. Ne pitajte me kako mi je to uspelo, ne sećam se :)

nego, bojan extream - cek cek, kako te direktorka kupala?! daj jebote neke detalje.

pa brate meni je um bio odvojen od tela do ujutru tako da ne znam detalje bas... Direktorka je vodila to na more sa skolom i bila su tu neka dva makedonca oni su joj pomogli da me ubace u kadu... Sad mi malo cudno kad razmislim da su me dva makedonca ubacivala golog u kadu...

Uvatio ortakinju za gujcu, posle tela da se smuvamo. Reko sam, možda posle flaše žestine. Nije se naljutila, gotivac je.
Trkao se za čaše sa nekim debelim likom. Pobedio. Ali mi je neko posle uzeo te čaše.
Ukrao pljeskavicu, pojeo zalogaj, pa dao nekoj džukeli.
Upao sa drugarom na tuđi ispraćaj, dok nije bilo struje.
Tražio od konobarice, koja je bila ista Mik Džeger, autogram.
Umalo da položim ispit.
Ako se setim još nečega, dopisaću. Doduše, ima i crnih rupa.

ja se ne stidim ali ovo bi trebalo da je sramno do jaja, našikao se pelina i zapišao banku preko puta diskoteke u kraljevu (nekad faraon ko zna) u petak veče, to je u centru grada pa kontam da je bilo gomila ljudi lololololol

Ja zalivam ko dtd vojvođanske oranice.

Пре неколико месеци, на камповању код другара, олешим се од ладних пивчуга и домаће кајсијеваче. Једино чега се сећам је вода до носа, привиђање ватрене кугле и да сам се пробудио у викендици.
Сведоци су ми причали да је овако било:
Кад је био готов роштиљ (ја већ тад био откинут), ја сам доватио мајонеза, истресо на ћевап, умазао се и обрисао се другару о мајицу. Неколико пута сам пеглао, много пута пао у покушају да устанем,а једног момента сам отишо у пољски ВЦ, изашао одатле и завршио у води (пошто је викендица на Мртвој Тиси код Бачког Градишта.). Ујутро кацам устао сконтам да сам обучен скочио у воду са све парама и мобилним- сва срећа, све је преживело. Све укупно, био сам комиран 12 сати.

Jednom na roštiljadi, na salašu, (posle 15ak piva i štatijaznam špricera i rakije) teo da silujem drugaricu, peglao u lavabo i smejao se lavabou (!), onda kad su me vozili kući, izašao kao da opet peglam i upadnem u neki kanal u neke njive u pm. Sledeće čega se sećam je preskakanje ograde i urnisanje wc šolje i pločica.

A keva neverue....