Prijava

или у псж хаха

sms i junajted haha

better love story than twilight

sms vredi vise nego bitkoin market cap

kezman je

Volim Juve iz dana kad su igrali Nedved, Kanavaro, Bufon, Del Pjero, Trezege.
Uvek su bili iskusni govnari, u suštini su dobro vođen klub, samo su sada u prelaznom periodu: eksperimet sa Pirlom nije uspero, a ne možeš tek tako da zameniš Ronalda, Barzaljija i Kijelinija itd.
Kontam da im je ovo deo strategije na duže staze.
Milan nema para verovatno.
Inter je kurčina od kluba.

ne znam jel neko vec napisao navodno vlahovic navija za juve, mada to nije ni bitno ne pita se puno

mrzim juve, juve je partizan iz doba toleta puta zvezda u doba vucica puta 100

Mrzim Juventus level Đanluka Pesoto skače sa zgrade zbog kalčopolija

kao kalcopoli, malo ljudi zna da je upoznao jednog poznatog antivaksera sa dostojanstvom sto malo naginje na desno hehe

Милан има пара са овим власницима, али фурају трансфер политику купи јефтино, продај скупо и екипу треба да чини 11 играча са ФИФА оуверолом од 80 сваки (осим Теа и Кесијеа) а Влаховић већ има више.... Најбоље би било да је прешао у Борусију и да тамо од њега направе још једну нападаччину, ал' и Алегри има леп историјат развоја нападача или враћања истих у живот, ако је могао од Аквафреске јебеног у Каљарију да направи релативно пристојног играча од Влаховића може звер да направи....

E da, pre neki dan bilo pitanje na nekom kvizu dal na ustaškoj potjeri ili gde već ne mogu se setim, kaže koji trener ima najviše osvojenih titula Serie A? Da li neko zna možda? Kad sam vido odgovor zabezeknuo sam se, mislio sam da je taj čovek meme od trenera. Inače podsetilo me na to ovo spominjanje Alegrija, on je na drugom mestu btw, što mi je tek mindfuck.

meni bi prvo na pamet pao Kapelo

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaxxaxax TRAPATONI

Reci brt NIKAD ne bi reko da je on.

Ма где мим од тренера, трофеји и награде говоре о квалитету, после Трапатонија има највише, нанизао је пет титула са Јувентусом и оживео је Милан после пар мртвих сезона.... А и Италијани су имали брдо тренерчина увек тако да их имају више са око 5 титула....

Koliko u stvari malo znamo o ZIVOTU

hah fakat nevjerojatno

Био би Капело на првом месту заједно са Трапатонијем да Јувентусу нису скинули две титуле због намештања.... А још ће Анћелоти сад бити, ако освоји титулу са Реалом наравно, једини тренер са по титулом у лигама Петице, јебу Италијани....

једну реч нисам разумео

е хахаха то то