Prijava

Nemož biti svaki arigosaki

au kako je planuo na ovom drugom klipu haha

Strunz ko u drzavnoj firmi vazda na bolovanju

Limeni - Trapatoni za sirotinju

хахах јесте да :D

Bekstori: Trapa je doveden tada kao jedno od najvećih trenerskih imena, tipa ko kad su doveli Pepa onomad. Problem je bio što nije znao reč nemačkog XD pa su ga otpustili i onda vratili posle par meseci. Tako nešto. Ovo je iz njegovog drugog mandata, kada se malo priučio dojča, ali ne baš sjajno.
Inače u to vreme je Bajern važio za Fc Holywood, Basler već više mislio na šljokanje nego na loptu npr
Posle je došao Hicfild i sve lepo skockao, finale LŠ '99 i pehar 2001

El mora ove arape jebene OVOLIKO DA SERE na afričkom kupu jebote smorili ste boga oca oću neke egzotične crnce za prvake bre alo. Možda je i bolje što sad ide Egipat na Maroko, bar jedni peškiroglavci ispadaju sig.

пешкироглавци забележено
криво ми што испаде коте дивори али онај баилиј није нормалан умислио да је зидан болесник један

Nema drogbe kaloua adebayora essiena etoa i drugih tamnoputih fudbalera da dominiraju pa moraju malo camel jockeyi

Jedan je BELI MOUMOUNI DAGANO

Vlahovic's agent, Darko Ristic, wants an 18M commission from Juve. Fiorentina will replace Vlahovic with Cabral: cost 16M. In practice, the agent of Vlahovic costs more than the substitute for Vlahovic

Kako je lijepo biti fudbalski agent

zaradjuju vise od igraca kad se sabere.

nego upravo sam saznao da bufon i dalje igra profesionalno, za parmu. pitam se oce li docekati penziju na terenu. ne sportsku nego ovu normalnu.

katar je za svetsko prvenstvo napravio 8 velikih stadiona u pustari, svi na 15-30min voznje jedan od drugog.

jos jedan od razloga zasto trebamo kao drustvo da se skinemo sa nafte.

пребедна локација не знам шта ти шеици више раде прво купују клубове троше како хоће нико им не сме ништа сад праве свецко само још да зарати катар са плаћеницима против некога и ето ти играју се

sto rece neko, najveci projekat sa robovima jos od piramida...

gledam inace ko hostuje prvenstva itd, i moroko se prijavljivao da bude domacin od 1994 i uvek izgubi, bude drugi ili tako nekako.

i saznao sam da mi bidujemo za 2030. zajedno sa bugarima, rumunima i grcima :)

i saznao sam da mi bidujemo za 2030. zajedno sa bugarima, rumunima i grcima :)

ахххахаха до тад ћемо живети боље па ћемо градити стадионе

katarska reprezentacija 2022:

rivelinjo, ilincic, kaka, de santi, dudu, matraco, vasilevski, mgongo, halil abdul kahgkari basir, fjodorovic i pancer.

које срање репка сви пикају у домаћој лиги ал узеће неке бодове сиг
мсм на праву репку не на целтову

ustvari gledam sad, i nemaju ni jednog neobrezanog. iznenadjen sam.

sluzice ipak za napucavanje, nije ovim seicima izgleda cilj da sad tu pokazuju sportsko umece kao nacija, dovoljno je da pokazu kolko para imaju.

Tu je čuveni https://en.wikipedia.org/wiki/R%C3%B3-R%C3%B3
Mada možda je preduslov da uđeš u repku da ti obrežu kurac ko zna.