Prijava

ово видех малопре хахаха
има артета мало среће обзиром да ливерпул и челси одавно отпадоше из борбе за титулу мсм могу се врате бољи су од арсенала ал тешко

kakvu golčinu dao gundelj jebem te u glavu nisam ni znao da je sposoban da uputi šut u okvir gola https://streamin.me/v/25a8bcd0

rajkoviću vataj živu šta radiš to

рајковић ме много нервира као голман морам признати

gundelj

namerno si ovo uradio i Anastasiji se nije svidelo

btw bas sam ispratio juve oce li se osramotiti, vlahovic resio, mada svakako alegri ne bi isao nidje

да нема влаховића изгубио би 25 посто више текми

гринвуд иде у бајбокану изгледа силовање шта већ
ћта је са манчестерцима менди из ситија па овај ххахаха

Jajh, kad se samo setim kako se igralo '99. godine, sve bombe rokale sa svih strana a ja zabio dva gola onim pickama grobarskim. A sad sve same picke igraju fudbal, ne samo grobari

Киксић гвардиолчић

Ovaj Darvin Nunjez teska paljevina i funjara, ukrstamo s Urugvajem, i izbacujemo ih

Al zato je Fede Valverde isto Urugvajac a lik je mašina jebena

Valverdea će zaključati Pavlović psihopata. Urugvaj me ne brine, brine me Kamerun

Kamerun je sranje, nezasluženo su se plasirali trebalo je Alžir da ide na svecko jer su mnogo bolji od njih al splet okolnosti jbg. Kod kameruna jedino može da bude zajebano ako se Onana bude UTENČIO. Mene me švajcarska brine jutros, ne sme da se ponovi 2018.

Švajcarska će biti rutinirana. Ne pregažena, ali rutinirana. Kao što mislim da je Piksi dovoljno mudar da dozvoli da nam isto učini Brazil u prvom kolu, da ne dodje do preterane emocionalne i fizičke potrošnje. Ne znam ko nam dolazi u qf nakon što Urugvaj bude rutiniran takođe, al nije ni važno.

ма шта причаш каква емоционална и физичка потрошња, оћу да гледам србију у најбољем издању против бразила значи крљачина тешка и на крају победа. Oво је једном у 10 година меч и нећу га пропустити ни за шта узимам слободан дан ако будем радио боли ме курац за све.
A ако буде овако како ти кажеш, остаће заувек уписани као највеће пичкетине свецког шампионата и пикси као већа незналица од крстајића и оног ћурчића заједно!

druže treba biti realan brazil pršti mogu da sastave dve repke i komotno obe da stignu do finala

боли ме курац могу, снека ми сасатаве курац почевши од гејмара
маните ме тих прича јао бразил па ајде онда да предамо службени резултат 3 0 шта има везе ложим се на репку први пут после фазон 11 година и сад ће да тактизирају мрш тамо дабогда изгубили све 10 0 ако буде против бразила како запата каже

Ако ће да играју оћу да играју као галактикоси лепо је зидан рекао када играм против бразила мотивација су ми дресови историја вамо тамо