Фудбал

  1. Kad djilas preuzeme repku bice true story

  2. Mi ovdje imamo običaj svi da kmečimo kad neko ne izabere našu reprezentaciju a kada bi malo bolje pogledali shvatili bi da se to uvijek dešava sa dobrim razlogom

    Ili decko ima bolju ponudu tj priliku da nastupa za bolju reprezentaciju gdje ce mu lična promocija biti veća ili je totalni odron pa bi prihvatio i san marino da ga zovne

    Uvijek cijenimo ove druge, nekvalitetnije igrače a nećemo da se stavimo u poziciju ovih prvi i da iskreno priznamo da bi i mi ucinili isto

  3. naravno da je to objektivno gledano uvek bolja i logičnija odluka ali jebiga naša dužnost je da gledamo da zarobimo što više kvalitetnih igrača i da im oduzmemo mogućnost da igraju za druge zemlje da bi smo svoju reprezentaciju ojačali a druge oslabili

    i onog pavlovića iz bajerna treba preveslati isto kako god je moguće kao što su samardžića dok je još ličio na igrača

  4. Ja sam se totalno udaljio od te priče da neko treba da igra za matičnu državu, sine igraj ti za naciju kojoj misliš da pripadaš, onako kako se osjećaš i gdje misliš da će biti tebi bolje na individualnom planu, zajebi ti plidua i šmoklju oni će te ionako sutra pljuvati ako podbaciš jer to je naša uloga kao navijača a tvoja je da daješ sve od sebe prvenstveno zbog sebe

  5. jokara uzmi američki pasoš

  6. naša dužnost je da gledamo da zarobimo što više kvalitetnih igrača

    Razumljivo i mislim da poslije hrvata, srbi to najbolje rade i mislim da imate dobre “nagovaratelje” ali prosto ta djeca misle da zasluzuju više, eto dobro si spomenuo pavlovica on je dobar primjer jednostavno taj ne vidi srbiju isključivo zato jer vidi svoje ime u reprezentaciji njemačke

  7. Ne treba zajebavati tamo neke kvalitetne i osrednje igrace ako nemaju menadzersku prodju kod

    P I X I J A
    I
    X
    I
    J
    A

    koji bi svojom taktikom izvukao max od njih i uduplao im cenu

  8. Au kakav praznik fudbala Atletiko - Inter, taktika, disciplina, tvrde, organizovane ekipe i par igrača koji mogu da naprave razliku u tren oka, kao da gledam utakmicu od pre 15 godina. Milina.

  9. Dobar fudbal na metropolitanu ko bi reko

  10. mamu im jebem gledam ko skim igra sta svaki dan dve tekme u razlicitim sedmicama ne secam se da je tako bilo ranijih godina

  11. одлична текма атлетико много бољи и драго ми је што су прошли

  12. шта уради лаутаро ко бађо својевремено
    а тирам ладно шчепа савића за муда рофл

  13. Atletiko još jedina ekipa za koju stvarno navijam da prođe, ostalo mi se svelo na to da se nadam da Siti ili PSG ne osvoje (mada ovi drugi su daleko podnošljiviji sada) i da navijam za kojekakve autsajdere, što je osuđeno na razočaranje, naravno. Ne razumem kako ljudi mogu da ne vole klub koji dolazi iz grada koji praktično pripada Realu.

  14. Ne vole čoloa i njegovu apgrejdovanu murinjo taktiku u gostima

  15. Simeone daleko veći trener od ćelave prevare, jer ne mora da pokupuje sve najbolje igrače da bi napravio sistem. Kojekakve Moline, Rikelmei itd. ne znam gde ih iskopa, svi igraju valjani fudbal taktički. Fora mi je što je čovek u stanju da za male pare uzme Vicela, Memfisa de Paja itd. igrače od kojih su svi digli ruke davnih dana, i preporodi ih bukvalno. Grizman i dalje igra odličan fudbal, Koke takođe, ništa nije lošiji nego pre 6-7 godina. Aspilikueta igra beka LOL i to sasvim solidno, čak je i Morata solidan.

  16. Ne vole čoloa i njegovu apgrejdovanu murinjo taktiku u gostima

    Brt kontam da treneri drugi gledaju tekmu i mole milog Boga da Atletiko ne prođe, niko neće da igra dve utakmice protiv njih haha

  17. cholo duze u atletiku nego kanga u zvezdi

  18. коко волим тоф лудака симеонеа
    ја исто молим бога д сити и псж не освоје а њих могу да избаце реал па и бајерн а можда и атлетико

  19. Atletiko je jedini tim koji može bilo koga pouzdano da izbaci, a da sigurno ne osvoji

  20. ništa jebiga preostaje samo da se navija za milionere iz dortmunda, svi ostali su DO JAJA smarači

    sigurno imaju šanse da osvoje

"Vukajlija - Najbolji izum još od toalet papira !!"

Abraxus | 29. Januar 2007.