Фудбал

  1. A nije Šmo jbg dobro je ove sezone, Dortmund, Arsenal, Atletiko, tri čestite ekipe čak ima.

  2. Mancity ce sve to da pomete

  3. Sto i nije neki problem ne znam zasto ljudi kmece previse zbog citya, momci dobro igraju i sta sad

  4. pa nije fer, gde je nestao postupak koji je trebalo da se vodi protiv njih, kako znaju everton da rebnu za bodove a kozojepske naftaše ne diraju

    u mom autističnom umu dvostruki aršini prave veliku pometnju

  5. vukajlija 2024. cancel kultura bi lajk:

    https://imgflip.com/i/8j8t9a

  6. Treba im oprostiti smole, priredili su nam lep fudbal zadnjih godina zahvaljuci velikom pepu i ekipi

  7. oprostite im vi normalni

    mi autistična zlopamtila nećemo nikad

  8. da to ko kabi oprostio sns sve zloupotrebe i afere al jbg otvorili fabriku nadomak sela jes da minimalac u 3 smene se radi za neke nemce/italijane al znaš bajo koja ekipa tamo šljaka to sve ludo pa bog plus na kraju smene idemo do trafike kod snežu da se useremo od zaječarca iako napolju jedva iznad 0 fazon.
    ne, mrzimo siti do kraja

  9. Jebem samo postene kurve molim lepo

  10. Siti Real Barsa Arsenal sve govno do govneta očoveka

    A i taj Dortmund svake godine pokupi sve mlade talente iz bundeslige pojede govno i proda u englesku za sedamsto milijardi

  11. Eno duva ga dinamo

    D O B R O J E

  12. Bajern je najveci smarac.

  13. E da jedno pitanje, šta bre radi Dortmund sa tim parama od igrača, svako malo zavale nekog Dembelea ili Sanča za masnu lovu a dovode samo kojekakve klince, ne znam baš da kupuju skupe igrače.

  14. Watzke trpa sebi pod madrac eto šta rade

    Mali smećarski korumpirani klub iz nemačkog Smedereva, sa večitim kompleksom žrtve, a ko zna koliko puta su ih rivali spašavali sa ruba bankrota. Numeju s parama jbg ja evo ne znam kako se i dalje kotiraju kao neko ime

  15. šta bre radi Dortmund sa tim parama

    salje bajernu

    hnjo hnjo hnjo

  16. Nešto kao manja verzija barselone samo sa manje kmečanja ćamanja i prenemaganja, s tim što to naoko deluje respektabilno, al to je samo zato što je barsa obrnula igricu u tim disciplinama

  17. ma da brt nisu kao ona bavarska renomirana gospoda koja DEFINITIVNO ne koriste nedozvoljene supstance

  18. Šmoklja kad Van persi ide kod Marijane po konjsku placentu: I SLEEP

    Šmoklja kad Gorecki sipaju u diskoteci hgh u piće: REAL SHIT

  19. Ne znam baš da drugi klubovi nemaju kojekakva čuda kojima se roka Bajern.

"Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija."

MyCity Forum | 4. Februar 2009.