рукометна репрезентација Србије

  1. Ма не Келте, ништа они нису паметнији од нас. Па погледај само ови њиови демонстранти који су против уласка Рвата у ЕУ. Исти курац смо и ми и они.

  2. А јесу ли и ови сировине, само зато што су Срби који живе у Хрватској?

    pa o tome i pricam majku mu... ni ti me ne razumes ocigledno, zaslepljen si emocijama ko i svako.

    ovu vest niko ziv u hrvatskoj nije ni procitao, i niko nece ni znati za par dana, jedino sto ce biti od ovog je provokacija koja nas tera da divljamo ovde jos vise kao majmuni, dok pametniji samo gleda i nasladjuje se i ceka da neko u srbiji pred kamerama na sred prventstva napravi sranje pa da pokazu pred svetom, evo vidite, srbi divljaci.

  3. ...Mi da nismo potpuno isti narod i isti ljudi, mislim na Srbe i Hrvate, nikada se i ne bi klali toliko kroz istoriju.
    Za tako nešto trebaju dve baš potpuno iste budale, dakle braća blizanci...

  4. Цитираћу једног Хрватског блогера.
    Није побједила српска репрезентација него фашистичка атмосфера на трибинама. Наши играчи од јачине звиждука српских фашиста нису ни чули химну, и понеки ју је пјевао за себе. Наши навијачи (они који су пуштени на граници) били су смјештени између 2 најгоре групе Делија и Гробара који су се у једном тренутку скинули и физички насрнули на наше навијаче и пробили слој полиције док није дошла специјала. Потребно је англасити да је читаво време много предмета летјело према нашим играчима и навијачима а да о звиждуцима не причам.

  5. Не могу више да пишем :)

  6. Nismo mi govna, nisu ni hrvati govna nego su najveća govna novinari i na jednoj i na drugoj strani zahvaljujući njima se mržnja između naša dva naroda do dan danas održava i tako će i biti dok jedni i drugi nastave da pumpaju vesti o ovom drugom.Stvara se atmosfera da seljakluk pojedinaca stvara sliku o celoj državi.
    Usput jel otvorio neko temu o onom tekstu nikolaidisa baš me zanimaju postovi na tu temu

  7. NACIONALIZAM NIJE ŠOVINIZAM! Eto, da kažem prvi ovu mutavu frazu koja smrdi na sidu.

    Ne znam šo ste taki šabani? Pa znaš kako se do jaja napale reprezentativci kad sa tribina čuju "KO NE SKAČE TAJ JE ŠIPTAR!"

    Ne znam šo su se neki zamajavali sa odlaskom na tu utakmicu radi utakmice same. Ko nije išo s mišlju o urnisanju ustaše od batine, taj je nezreo u glavu. EJ, ONI DA MLATE SA ŠAHOVNICOM!!??

  8. Слажем се са Кизом и додао бих само
    ЖИВЕЋЕ ОВАЈ НАРОД
    И ПОСЛЕ УСТАША
    ЈЕР И БОГ ЈЕ СРБИН
    НЕБЕСА СУ НАША

  9. Da se Stanić nije napokon pokrenuo u drugom poluvremenu, pripremali bi taktiku za meč sa Španijom, realno.

  10. SSHS -САМО СЛОГА ХРВАТА СПАШАВА.НЕМА ВЕЗЕ МОМЦИ , БОДРИМО ВАС ЗА 3. МЕСТО...КО ЈЕБЕ ОВЕ ПРЉАВЕ ПАСТИРЕ СРБЕ ЋЕТНИКЕ.

  11. А рукометаши су краљине , и једни и други.лепо после меча честитали једни другима.А овим несретницима што пале кола и пљују једни друге 'смртна казна.Знао је ћопави загорац како са таквим олошем , зато их није ни било.

  12. Знао је ћопави загорац како са таквим олошем , зато их није ни било.

  13. Дајте бре људи, зајебите те туче и сличне курчеве и палчеве, ваљда је најбитније то што су рукометаши прошли у финале.... Ко јебе Хрвате, шта су они радили нама кад су били домаћини, чак су и заставу скинули без проблема у Задру....

  14. Kace već bune da smo pevali četničke i fašističke pesme trebali smo na razlglasu da puštamo baju IDEMOOOOOOO
    http://www.youtube.com/watch?v=Jw9aEks0IkI

  15. Oni to sve iz očaja i nemoći rade....ja sam na moru upozno neku malu hrvaticu koja je kao iznad tih ratnih sranja, pacifista, liberal, svi ljudi su isti nije važno koje su boje kože (?!) i tako ta sranja, i onda i ja isto srao tu priču i na kraju je smuvam i buili par dana i posle me ispalila predzadnji dan....al smo joj zato odvalili debelog brata od batina da je zažalila što je raskinula...

  16. .al smo joj zato odvalili debelog brata od batina da je zažalila što je raskinula...

    Ti si hodajuća transverčina, dečko. pokrij se ušima. ovo je tema o rukometu a ne tema gde se hvališ kako jebeš.

  17. Ajde kepeče pali, si čuo ti za zajebanciju možda nekad u toj tvojoj Moriji? I nigde nije spomenuta reč na J.
    Ti ćeš da me učiš o čemu je tema

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.