Prijava

Шта мислите о раду овог човека. Да ли га цените. Да ли разумете дубљи смисао његове серије село гори, а баба се чешља, у коме кроз личне судбине овај човек приказује трагедију српског сељака и пропадање српског села. Да ли је Радош аутентични сељк филозоф или само сељак. Да ли пратите његов рад?

Pre svega domacin covek.

само сељак.

Lep. Ne kao Tadć, ali jebo bi ga.

Moguce je da je seljak filozof ali mi uzasno ide na polni ud pa cu reci da je samo seljak.

Radoš nije neshvaćeni umetnik sa Morave. On je veom shvaćen. Toliko da svaki dnevnik RTS-a može da počinje informacijom kako su ga milioni ljudi shvatili i opet subotu veče proveli uz male ekrane. I da se podseti da treba da plate pretplatu.

Za mene je lik kao Merlin Manson. On se šminka kao debil jer to narod hoće i tako mlati kintu. Ovaj pravi seljanu jer to narod hoće i tako mlati kintu. Ne bih mogao da se zakunem da i ja ne bih radio neki tako kič i šund kada bi mi se nudila tolika lova.

Pomalo mason, nimalo judeo. Ali bar je izbacio Bolji život iz programa.

Govedo brdsko planinsko. Šalu na stranu, mislim da je samo seljak.

Dobar je bre Rados. Kad bi neko od vas uspeo da napravi seriju koja je najgledanija ikada?

Све што се пушта у прајм тајну ће бити најгледаније, па макар то било лизање стопала весне вукелић венди

Ja verujem da su pustali seriju u 11 ujutru, da bi ljudi bezali sa posla samo da bi gledali.

Čoek je car. Ubija paru naveliko, narod se loži, bole ga patak.

Tu seriju gledaju vecinom (cast izuzecima) seljaci, al´ oni sto su seljaci u glavi, nisam mislio ne zemljoradnike.

za njih je lako napraviti seriju, mora samo da bude na ovaj fazon

Zivim u zabacenom selu, sin mi je u inostranstvu i voli da dodje kuci kad ima vremena (selo moje ljepse od Pariza), ja i zena se svadjamo sa komsijama cija pecenica ima bolji ukus i ko krmke hrani koncentratom, ima tu obavezno jedna seoska budala pjandura kojoj se svi smiju, pola muskaraca u selu ima brkove, oni koji nemaju brkove nose sajkacu, a oni bas rasni imaju oboje.

Rados sjedne nedeljom u traktor i ode da ore, Donji Milanovac neverue, a dijaspora koma!

Zajebavam se, covek je volina kakve nema, jebem mu majku onu junecu.

РАДОШ НЕ ОРЕ ДЕЦХКО

А је л' сте чули да је тадић аминовао ту серију и радошев рад. Дакле, државни пројекат, мора да је папа умешао прсте како би утупио србску омладину.