Prijava

Čini se da se Sibir i na naše krajeve proširio. Šta ima u komšiluku?

Čopor pasa lutalica sklonio se u zgradu i krenuo da se kolje na drugom spratu! Hahaha, kako su se babe uznemirile!

Amerikanjci su svo vrijeme bili u pravu da smo mi Sajbirija.

Како сте наивни. Јудеомасони контролишу климу, хоће да склоне Србе с барикада.

Ја ћу вечерас додем да трчим по Ташу, сацам ишо дизвидим, лудило баш је нападо

Šta ima u komšiluku?

Ogroman sneg i neopisiva hladnoća. Ukratko.

Јеботе, како сте смекшали, па као први пут снега да сте видели, бокте.

Nego, ono što se meni čini je da godišnja doba samo kasne za pi pola. Pretprošlog marta je pao sneg do vrata, prošla zima isto nije počela pre februara, otoplilo je čestito tek u maju, imali smo leto do pola oktobra, jesen do nove godine i sad prvi čestit sneg tek u februaru.

Ovde je 'ladno ko u mrtvačkom dupetu...
Domorodačko stanovništvo mi kaže da ne pamte ovoliku hladnoću.

Jel' vam sad malo lakše, eto i "njima nekima tamo" je 'ladno? :-)

Nego, ono što se meni čini je da godišnja doba samo kasne za pi pola. Pretprošlog marta je pao sneg do vrata, prošla zima isto nije počela pre februara, otoplilo je čestito tek u maju, imali smo leto do pola oktobra, jesen do nove godine i sad prvi čestit sneg tek u februaru.

Voistinu. Nego možda zima ne kasni, već se nešto promenilo u Zemljinoj rotaciji, a ne smeju da nam kažu da ne izazovu paniku.

@Anarchyst Koja bre Vrbanja?

rijeka bre, u Republici Srpskoj googlaj

Uliva se u Vrbas. Znam. Iz Banjaluke sam. Samo nisam mogla da vjerujem da je zamrzla, pa sam pitala za svaki slučaj.

Каква бре зима, није толико лоше, шта се ложите.

e pa ja sam iz Celinca :) i vjeruj da jeste :D

Шта јесте, ја сам пореклом из далматинских планина, тамо знаш да је лето кад има мање од 2 метра снега.

EO...:kšššššššš: JAVLJ:šššššššš: SE IZ JAGODIN...:kššššš: NAPADAO :kšššššššš: ZAVEJAO:ššššš:....
http://www.youtube.com/watch?v=MopOcdRs-Bg

Пффф, у Ојмјакону -51, а ви овде кукате.

ne zajebavajte da je vrbanja zaled'la? dokle? nemoguće da je cijelim tokom, nije mala, jbt.