Prijava

Hellboy 2, odgledao sam ga i tako mi je ono za djecu ispod 19 godina, za starije nikako

Чуо сам да ће опет снимати ,,Мућке" у Америци.

Pa šteta da alavi Ameri ne inkasiraju još malo od legendarne serije. Mogu samo da zamislim Mućke sa jeftinim američkim humorom i već mi se povraća.

Svi nastavci "Vrane"

Чуо сам да ће да снимају римејк првог дела. Зашто, о зашто? :/
Као и римејк Тоталног опозива. Јбт, и то ће Колин Фарел да глуми Шварценегера. Туга, јбт.

Ја сам чуо да ће Џејсон Момоа да глуми новог Вранца, који лол ће да буде то...

Чуо сам да ће опет снимати ,,Мућке" у Америци.

PU! Ameri majku vam jebem da li vam je ista sveto!?!

Šrek posle drugog dela, Taksi posle drugog dela, ostalo ste već pomenuli.

А Мортал КОмбат 2? Нико ни реч о њему ....

Posetioci svi delovi.

Cruel Intentions 3. Да се разумемо, то не значи да су претходна 2 дела била врх, али ово је усрало све.

Jel gledao neko Tropa de elite 2? Vele da nije loš...

Sranje žestoko.
Predator 3, sjeban nastavak veoma

Што, бре? Ја мислим да су сва четири дела Умри мушки епик вин, нарочито трећи део, ретко добра квадрилогија је у питању, ваљда зато што нису силовали да их брзо снимају, већ је то трајало 20 година.

Umri muški objašnjava. Dobro, treći dio jeste izgledao ko nastavak Smrtonosnog oružja, ali bio je dobar.

Roki petca je jedini koji je totalni kurac.
Rambo trojka jeste smiješan, ali on tu obara helikopter iz zasjede. Strijelom. I na kraju se zaleće tenkom u helikopter. Čovjek je inovativan po pitanju ubijanja helikoptera.

I uglavnom ljudi mrze pogrešne Ratove zvijezda. Mislim da su evoksi petnes puta veća kurčina od Đar Đar Binksa.

I naravno, ona Betmen gejština od Šumehera

peti je sa onim pajkanom, koji polako ludi i na kraju shvata da je sam kriv za sve sto mu se desilo...

Da, nekako mi slican plot, valjda sam zato pobrkala.

Ne mož' takve stvari reći za Ramba i Rokija. Ne znam, mislim da ni subjektivno ni objektivno ovo ne može da bude realna ideja.

Ne znam, ne leze mi ti serijali bas. Nekako su mi u ovom fazonu
http://vukajlija.com/rambo/11316 Doduse davno sam ih gledala.

Киндер Јајо 2 - ако се сними. Јер би кец бијо КВЛТ и непрејебив!

Policijska Akademija...jbte, svi posle trećeg dela, odnosno bez Mahonija su sranje. Lažem, pojma neam kakvi su jer sam gledo sam prva 3 olol

Koji šou jbt...
http://www.youtube.com/watch?v=Dibxi2ZH4zM

Posetioci svi delovi.

Posetioci I i II su jedni od najboljih filmova ikada snimljenih, pogotovo jer im šmek daje kralj(ne znam mu ime jbg) koji ih je genijalno preveo na srpski! Treći deo su zasrali, to stoji.

Мислим да сте рекли скоро све сад нисам баш пратио тему ал по мени сви сем првог дела халовин су шитчина тешка.
После првог дела Х мена исто све шитови. по мени.
Они филмови на фазон резидент ивила све шитови.сви делови твајлајта колико их већ има. Хари потер од 3 дела све шитови по мени. мисед кал 2 тешки шит и даље нмг се сетим.

Zasraće Ameri jednu od najboljih serija ikada napisana i snimljena,ONLY FOOLS AND HORSES,Del Boya glumiće im John Leguizamo na slici ispod.

imghttp://www.dodaj.rs/f/3P/10I/2vPirLLA/1/john-leguizamo-has-signe.jpg/img

Da li on vama liči na Del Boya?
Ko će Rodneya da glumi, možda Svarceneger?!

HAHAHAHAHAHAHAHAH LEBULJIJANO DELBOJ!

Hmmm, sjebaćemo temu nekim ličnim afinitetima i mrzitetima. Kum 3, nastavci X Men, Hellboy i sl. su prosto filmovi koji uglavnom zadovoljavaju one koji vole prvi deo, za sve ostalo se slažem. Posetioci, preradjeni da bi ih glupavi Amerikanci gledali (jer oni, zaboga, ne razumeju francuski!) su apsolutni hit! Sad se setih Evil dead nastavaka koji se nekome dopadaju a nekima gade, jbg. Slično je i sa Hellraiser, do pola su do jaja, a posle, samo za sladokusce (manijake)...