Prijava

Sajt će da propane kad odgovrite zašto ste obrisali poster admini?

gamby

Пророчанство каже да када аутор "Малог вица", "Црнац ми је укро кола" и аутор "Малог кера" буду модератори у исто време, сајт ће се урушити сам у себе и то је то. Фали још једна карика.

ollanik je mali ker jel da?
Crnac je faca, ko je mali vic?

ili sam to'ki nemac pojma pa sam sve omasio

Peki , da bi žgadija došla na vlast mora da piše defke. defke ocjenjujemo mi , što znači da su fejzbukaška gomna najmanji problem.

Bolje pitanje je ;
Ko će biti gazda kad umre kaizen ?

Биће апокалипса, али ће томе претходити Други Долазак Могшин и сви који су верни остаће заједно у благостању које ће нам даровати русински-гркоправославно-могшоподобни Бог.

Карпати биће нови Олимп.
Ја сам у миру, а ви?

ko je mali vic?

Мали виц је извјесни Cwelle Treci

Verujem da ce usled nedostatka bakarnih zica nestati severno-korejsko more i da ce to uticati na kolicinu protoka interneta, a vec prespora vukajlija ce nestati medju drugim brzim sajtovima

ahahahah, ladno postojao pokret u pokušaju mogšinih hejtera hahahaha
ivinte na spemu.
EDIT: HAHAHAHHA, kostić otvarač te teme hahahahahahah

Kaizen će prodati sajt Udruženju tajlandskih trandži i one će od njega napraviti sajt za reklamiranje svakojakih kuraca igračaka koje se nabijaju u bulju i ostaviće samo temu 'Prijavite autore koji vređaju i spemuju' jer je samo ona dovoljno gej.

Мали виц је извјесни Cwelle Treci

jebemliga nije mi jasno....

Зајебах се, мислио сам да је Смарко Малог кера написао.

jebemliga nije mi jasno....

А шта тачно?

aj sto si se zajebo nego mene zbunjujes lolo
edit:
faco, rece gambi da su 2 od 3 autora tih defki trenutno modovi, a cvele i ollanik nisu zato sam se zbunijo na sekund. al eto, rece gambi da je mislio da je smaretov ker.

inace apokalipsa ce dodje kad kaizen ode u kavanu da spiska novce od klitora, pa se usvinji od loze i vinjaka i u povratku kuci ga pregazi kamion komunalne sluzbe. onda on mrtav ne mere da uplati pare za server (pretpostavljam da se placa lolo) i puf.
zato NE UPLACUJTE KLITORA, UBICETE KAIZENA

Lollolololo sedplase. Da ga sretne Novica iz 'Šišanja' i prebije ga zbog antisrpskih postera.

ili Novica, jasta....

kaizen će da se popne na vr Beograđanke i onda će da ga udari cepelin i on će dumre.

Жаре и Гоци ће хаковати сајт, откључаће њихову стару тему и отвориће ново Јебање па ће услед превише постовања сервер пасти за вјек и вјекова, изгубивши све дефиниције, постере и реакције.

Jandrino jato će doći i baciti pogled na sajt, prezrivo će reći da nije dovoljno krajiški. Kraj.

Apokalipsa će nastati kad mi odaberu definiciju...a more biti i kad doje jandrino jato što kaje kizo.