U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.
Mondo · 25. Novembar 2010.
Како замишљате престанак постојања Вукајлије? Ја типујем на хакерски напад, или Цару који постане мод са дуплог.
То би била права готива :)
Можда се усвоји АЦТА и Форчен тужи Кајзена?
хтео сам ја синоћ да отворим 666.-у тему, ал' ме је мрзело, јебеш га.
ценим да ће кајзен да се замонаши и да све отера у пичку материну, уз речи:
"вид'о сам кол'ко гована има међ' људима, одлучио сам да напустим овај материјални свет и замонашим се на фрушкој гори, јепте се и јејте говна".
А коме ће Кајзен да остави Вуку? Стићку?
LOLu
Doće srpski Anonimusi i metnuće onu mantru o legiji i praštanju neđe u neki ćošak. Ima da nas razjebu!
То, мене би био блам после да се логујем. Контам и други тако - и ето га ПРЦ.
Са' ће Стићко да вам дође, пребаци неку тему из другог подфорума, аутоматски начинивши ову 667-ом и тако усере мотку :)
Фацо, не дај му идеје леба ти :)
Ма опуштено, неће сад кад сам ја провалио финту. Није оригинално онда јебига. Тако да си овако још сигурнији :)
Иначе, сајт ће пасти када дође кер, мали кер.
Gambere što si đavo decxko?
banovaće nas femenistički lobi jer nemamo podforum za žene. A i da imamo, znate već kako bi se zvao.
Како замишљате престанак постојања Вукајлије?
Očekujem najezdu ziljave klinčadije sa postera na forum i čet koji će biti oblikovani po njihovom ukusu. Najaktivnije će biti teme "šta slušate trenutno", "šta ste poslednje pojeli/popili", "šta trenutno gledaš na TV-u" i slične. Tada će Vuki doći kraj.
faliće struje
Пророчанство каже да када аутор "Малог вица", "Црнац ми је укро кола" и аутор "Малог кера" буду модератори у исто време, сајт ће се урушити сам у себе и то је то. Фали још једна карика.
Чекам ако се СтефанКостић одјави, па бегам у атомско склониште и то је отприлике то.
Autor definicije plee(hleb). :D
vrlo je moguće kad Snežana i 7 džegera budu na naslovnoj da će sajt da zabagira.
Duvaj ga, to sam i 'teo. :)