Prijava

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/430460_2854120225190_1025082948_2262696_1639857273_n.jpg
Велика неправда. Исправите је!

Ваши драги медатори су као што знате добри ко љеб, и као такви настоје бити још бољи. У то име, отварамо ову тему за могуће избацивање најглупšе карике. Ко се попишо диду у лавабо? Ко не воли погачу заљеват киселим млијеком? Ко ће отићи кући усраних гаћа? Одаберите вашу најглупšу карику и образложите зашто баш он/она. Сваки члан има право да предложи највише 3 медатора за избацивање.

Тема је првенствено забавног карактера, што не значи да је спамовање дозвољено. Чак штавише, као и обично кажњиво је и биће адекватно санкционисано.

Но, мож се десити да нечији аргументовани пост уроди плодом, и каизен принципом мокре чарапе по челендри уручи исписницу неком од драгих вам властодржаца.

Заиграјмо најглупšу карику!

ДА СЕ ЏИМИ РАЗМОДУЈЕ. ХА !

Који ће мој ова тема када ће више од шездез посто сајта да гласа за једног свима добро познатог по шизофренији и искривљеним погледом на свет...?

Stefan Kostic. Nista licno Stefane, ali cim se stvori promil sanse za zajebanciju ti dodjes i zakljucas temu/pobrises spem.

Нисам се шалио кад сам говорио о бананицама. Ево већ је једна горе пала :)
Деветаре, нема потребе за херојисањем, да не би позакључавали и оно мало шаљивих тема што је остало :)
Само озбиљна зајебанција са образложењем: ко и зашто.

Nisam baš toliko retardiran da padnem na navlakušu a možda ipak i jesam, da se ja pitam sve bi vas razmodovao i postavio sebe za jedinog suverenog doživotnog diktatora :D

Ja sam genije...

Деветаре, нема потребе за херојисањем, да не би позакључавали и оно мало шаљивих тема што је остало :)

ово је само да се види мој пејнт скил :) ево обрисачу :Д

Који ће мој ова тема када ће више од шездез посто сајта да гласа за једног свима добро познатог по шизофренији и искривљеним погледом на свет...?

Koji ce nakon razmodovanja da dozivi nervni slom i da upadne sa sacmarom na faks. Ili da hakuje sajt i da banuje Kajzena.

Који ће мој ова тема када ће више од шездез посто сајта да гласа за једног свима добро познатог по шизофренији и искривљеним погледом на свет...?

Док ће остали четрес посто оплести по осталим медаторима, те ће дотични увидјети гдје гријеше и настојати промјенити своје понашање.
Овде се ради о критици модератора, и још смо убацили елемент зајебанције да не буде атмосфера преозбиљна.

Čekaj, zaključali ste temu za kritikovanje modova, a otvorili ovu na koji ljudi dođu i isto urade. I onda ljudi dobijaju ban za otvaranje spem tema...

Kad bih znao sve moderatore možda bih nekog predložio. Moje iskustvo ne dozvoljava da prosudim samo na osnovu predrasuda.

Постојала је већ слична тема на фазон критиковања рада модератора. Знамо како се завршила. Шта је ово? Не познајем ниједног мода, нити имам нешто против било ког, нити неких већих замерки на њихов рад, пуца ми јајо. Фацо, тебе треба размодовати, доста је било хришћанске репресије. лоло

Samo uzmite opciju zaključavanja stefanu i svima lepo i on može da se kurči da je mod a i forum će oživeti lolo

Е, а што сви толико хејтујете Стефија? Оно, ја и не проводим нешто много времена овде у последњих пар месеци, али ово мало што проводим, не видим да нешто много смара. Шта тачно ради Стићко па мени делује да ћете ви бакљама, кукама и мотикама да га отерате одавде?

ja sam na onoj temi đe se uvlačimo moderatorima rekao šta mislim o moderatorima i ne bih da se ponavljam.

Шта тачно ради Стићко па мени делује да ћете ви бакљама, кукама и мотикама да га отерате одавде?

Још једна навлакуша !
људи не одговарајте на ово питање.

E faco a što modovi ne bi glasali međusobno ko je najslabija karika u javnom delu foruma prepucavanje autor-moderator je smorilo dajte malo zabavite običnu raju međusobnom tučom ti si pop tebi je tako nešto poznato lolo
http://www.b92.net/news/pics/2010/02/16921183734b784c178021f235980694_368x267.jpg

Али шта вреди када се исто срање наставља и после жалби. Цео сајт се жали на неке појединце али и даље се наставља прича и онда улети вако нека тема са питањем у стилу војислава коштунице таман да најлајавијим буде уручен бан и касније ЛОК - вук појо магарца.
Ово му дође ко она дор ту дор политичка кампања када те страначки билмези буде ујутро да би те питали шта се теби не свиджа код локалне управе и случно. Ти кажеш, они упишу и довиђења. Твоја жалба заврши у смећу а они су добили своје, одглумили су да их је уопште брига за тебе и тако смирли страсти пред изборе.

Ево вам формулар за жалбу, упишите ставке које вам сметају а ми ћемо проследити то у ђубре. ХВАЛА!

http://vukajlija.com/forum/teme/31216-predlog-predlozi?strana=4#post_1876861
и слично.
Јеботе па неће инспекција долазити. Не мора све под конац мајкуму, нисмо Блиц Жена.