Prijava

Većina zna.
Ima i gorih stvari od Vuke, što da krijemo, ljudi smo...
:))))))

Takođe, upoznao sam previše ljudi, od ovih 50+ što znam, sa samo 5-6 sam ostao u kontaktu i družimo se "nevukajlijaški".

I kod mene se isfiltriralo, ali valjda to tako treba, ne možeš da se sprijateljiš naprasno sa 50 ljudi.

Znaju mi i stara, i brat, i žena, i tazbina. Čitali su defke o Moldavkama. Nisu ništa rekli. Doduše, od tada su šutljiviji i nešto se došaptavaju u mom prisustvu... Ne bih znao reći o čemu.

@Dzimi, meni se desilo par puta.

A sad i mene zanima ovo da li moze da se vidi ko je sve kliknuo share.

Par ljudi zna da sam ljubitelj sajta i da redovno zalazim ovde, ali ne davim previše...Baš rijetko kačim bilo šta na fejs, a samo jednom sam u prepisci okačio svoju definiciju koja je tad bila u skladu sa zajebancijom...Sad kad prokontam sve, izgleda da mi upravo odgovara da ovo bude samo moj kutak za zajebanciju gdje palamudim s ljudima koje ne srećem u stvarnom životu.

Znaju neki, ali mislim da ih boli uvo. Nasmeju se na neku foru odavde i to je to. Činjenica je da ljudi van Vukajlije ne shvataju naš humor, da li zbog toga što je bolestan ili što ne provode toliko vremena ovde.

А мислим да не треба се стидимо оних што по цео дан висе на фејсу, лајкују слике и каче бламованотранферистичне песме, јер су и они нолајфери, само што наш нолајферизам поседује одређену дозу креативности. Боље да седим овде, кулирам, пишем дефиниције, него да са нестрпљењем очекујем шта ће Мавена сватка редхед нафујана куцхкица да окачи на зид.

Jedini je problem što na tom sajtu iznosimo malo previše svojih sopstvenih intimnih misli i osjećanja, stavova, koji možda i nisu popularni, i koji nam mogu možda sjebat reputaciju u real life-u, a ovdje to nije problem, jer smo ipak, donekle anonimni.

Ima ovde istine.

Hm... Kod mene je do ove godine za moje bitisanje na sajtu znalo samo dvoje ljudi. Jedna jako bliska drugarica i jedna drugarica koja me je sama provalila. Oni mi samo i još jedan drug znaju i kako se zovem na Vukajliji, mada me retko čitaju, par puta nešto im je ekstra i tako. Uglavnom nisam kačila defke na FB, jedino ako je u pitanju apotekarski sleng, za te bih volela da i moji farmaceuti pročitaju, mada ne naglašavam ko sam. Tako da... Ima ih koji znaju, ali ne znaju ko sam i tako. Sasvim mi se to đa. Od postera sam jedino đubar reklamirala jer mi je stvarno epska pobeda. :)

EDIT: Mada sam sad počela da dodajem prijatelje sa Vukajlije zilj, zilj pa imam i nadimak u zagradi, mada niko od mojih nije provalio šta je to, niti je pitao. :)

А мислим да не треба се стидимо оних што по цео дан висе на фејсу, лајкују слике и каче бламованотранферистичне песме, јер су и они нолајфери, само што наш нолајферизам поседује одређену дозу креативности. Боље да седим овде, кулирам, пишем дефиниције, него да са нестрпљењем очекујем шта ће Мавена сватка редхед нафујана куцхкица да окачи на зид.

+1 Rek'o čo'ek sve.

Zna dosta ljudi, par su i otvorili naloge al' posle digli ruke, a i par ljudi odavde sam upoznao.

Šelol.

ne kontam pekky, lijepo sam pitala, budući da je zezator i na sajtu počesto znao da govori šta je provalio, pa rekoh - nije ni čudo da je tebe provalio da si na vuki.

Meni znaju dva ortaka jer sam se falio kad su citirali neku moju definiciju.

Већина другара зна, ал оно боле их курац за то, ионако само прелистају постере и то понекад и у фазону су: Ретарде.

Dok god znam masu ljudi koji žive na Fejsom, Wow-u, Skajrimu i Redtjubu nije me sramota. Isti mi kurac da li pišem u tefterče ili ovde. Mada nije da ne zazefterim povremeno nešto. Znam 80+ ljudi odavde, a sa malim brojem sam u kontaktu, kao i neki što rekoše pre mene.

Što se tiče ljudi koje poznajem neki znaju, a neki ne. Koga boli kurac. Ne potenciram priču o sajtu i nekako nemam onaj početni polet. :) U suštini, sad sam bio na onom okupljanju, nismo nešto pričali o sajtu koliko se sećam, a ne sećam se. Smorilo je više. Ljudi sa kojima se povremeno vidim sa sajta i popričam uglavnom i ne pričaju o sajtu što je kul.

U suštini, sad sam bio na onom okupljanju, nismo nešto pričali o sajtu koliko se sećam, a ne sećam se.

Nego jel si povalio ti neku sa arhitekture?

Mada sam sad počela da dodajem prijatelje sa Vukajlije zilj, zilj pa imam i nadimak u zagradi, mada niko od mojih nije provalio šta je to, niti je pitao. :)

Mene, Smorka, više zanima šta ti kažu ljudi na Gokuov poster :)

Nego jel si povalio ti neku sa arhitekture?

Ne sećam se. :D

Зна пар другара, бураз и има неких који сумњају, али увек им говорим да нисам на Вукајлији. Не волем да се хвалим с тим, не линкујем своје производе и било је ситуација када су их други линковали, али нисам коментарисао "Е то ја направијо, који сам цар е".

jok, jedva par njih znaju i ladno ih boli kurac.

Znaju moji bliski prijatelji i bivša cura, a možda zna još neko jer živim u malom mestu. Iskreno, čitajući Luline i Džimijeve postove, počeo sam da razmišljam da li je dobro to što sam rekao svim tim ljudima da pišem ovde.