Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Mustafa je kamen temeljaci osnova našeg autobusa lolo

  2. Биће само БУШИИИ БУШИИИИ АХАХАХХААХАХАХА!!

  3. ја можда каснио будем, јавио ми се аксен тј синоћ ми посло поруку са питањем кад је фудбал, ја му реко кад и реко му да бане а сад да ли ће да бане то не знам. ја можда не стигнем на пикање ал сам око осмице сто посто ту на блејкана. Е тако. јбга, обавезе недељом ме стисле које иначе највише од свега МРЗИМ...

  4. Ja imam ispit mrtvi u ponedeljak, ali voleo bih da dodjem, samo necu ako mi fali pola ekipe! Sacekacu do veceras da vidim ko sve ide pa cu se i ja izjasniti da li nastupam i ovo kolo.

    Evo nemontiran materijal sa prosle utakmice, sa zagrevanja. Da se primetiti kako sam malo zagoreo od sunca, jebiga...

    http://www.youtube.com/watch?v=38wT-DTJMZY

  5. Seljanine, zlatno-bele patike na crne čarape.

  6. ШАНЗИ, ДОЛАЗИШ?

  7. Dolazim, pre bih propustio rođenje svog prvog deteta ili Vojvodin mesijanski povratak...

  8. Agilni najavio da je spot odličan. Verovatno će ga sutra izbaciti, a taman snimamo i novi materijal.

    Kako ćemo vas rasturiti sutra.....evo Marvelj se već usr'o lololo

  9. Oderite jedni druge looloo

  10. У ШЕСТ ЈЕ ФУЦ ТОМДРИЛе

  11. jebo mater, ali ja ne mogu....

    DA ODOLIM DA VAS RASKANTAM!!! DOLAZIM1!!!

  12. Normalno da ima da dođeš!

    Elem, ovaj video me muči. Nikako ne ide da ga sejvujem, verovatno zato što sam napravio čudovište od 15 minuta. Šit. Ako ne upali, izdeliću ga na manje delove večeras-sutra.

  13. Ako ne upali, izdeliću ga na manje delove večeras-sutra.

    Kao pesme leda i vatre. Dva dele jednog dela. Jebiga, toliko majstorija....ne može to u dva minuta da stane lololo

  14. гледаћу да стигнем до пола 7 7. не чекајте ме него нек ми неко кад се стационирате напише поруку где сте ја мислим да је то ок :)
    џонка ти имаш мој број, слагалицу, спојнице. лолол

  15. е ја тешко да ћу данас да дођем игро сам јуче четри текме у одбојци 12 сати сам био на ади начи мрзи ме а и имам да читам нешто начи можда дођем

  16. Agilarese, baci mi broj u inboks, ovog Džonjija isekao Telekom.

  17. Ја оћу да дођем, чекам овог Томдрила дечка да се јави коњ! ЈАВИ СЕ ЈЕБО ТЕ КУРАЦ!

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.