Prijava

Pišem ja sutra detaljniji izveštaj. Stvarno je dobro bilo!

Duzni ste mi odabranu defku zato sto je covek koga ja poznajem duze od vas skinuo loptu sa granja!

Teško da ćeš se ovajditi ovde o odabranu, nema modova na VOS-u. Korle je nekako blizu dolaska ali nikako da dođe.

Korle je nekako blizu dolaska ali nikako da dođe.

А он и није мод. хД

А он и није мод. хД

A od kada to?
cccc nisam ni izvalio.
Eto Gazimudo ni ta šansa ne postoji ;)

јеби га баш ме мрзело да се ицимам бијо сам синоћ у оном мртвом новом саду и сацам бијо напољу исто нешто. напушите ми се курца. :**

Gazimudo, nema odabrane! lololo Možeš samo ban da popijes u svrhu karantina ili pak ako mašiš kao Marvelj, a i nije se dodavao pa ene ga suši zube.
Danas sam poslao poruku ženi:
"Draga, slušaj me sad dobro u nedelju imam fudbal u 6h, sve i da umreš ja idem!"

Kad smo kod defke na naslovnoj, Agilni, Džoni, setite se pbećanja za dovlačenje bulje iz Kule na nogomlat! :D

sta, sta, sta?
o kakvim je to odabranim defkama rec?
pa, naravno da smo fmn i ja najvise zasluzile iste, zar nismo najveca podrska VOS-u evr?
:DD
cim nas nema odma' lomite noseve i slicno.. ne ide, rodjaci :DD

forget-me-not
Bebope, jesi ti bio?

Ноуп.

VOS se igra za publiku (žeMsku).

Јесте, а оне издале све до једне... Срамотно! Да не кажем, скандалозно.

оне издале све до једне

Sebe neću ni da komentarišem...

Juče sam čak spakovao i ranac i jbg, iskrslo nešto.
Sada 2 nedelje nisam tu pa od 05.08. ko zna, možda i dođem, i veća čuda su se dešavala.

Juče sam čak spakovao i ranac i jbg, iskrslo nešto.

Е како нас тролујеш па то је ненормално. хД

Sledeće nedelje u isto vreme 6 kod kamenja. Ovaj put i ja dolazim. Neće me sprečiti ništa.

Enemi, ne prozivaj nas neosnovano! :P

Е како нас тролујеш па то је ненормално. хД

Imam utisak k'o da trolujem sebe.
Iskreno, juče mi je bila malo frka da dođem da igram na betonu (zbog eventualne povrede), a putujem u četvrtak na more (plus imam danas fudbal u sali, a u sredu u balonu).
Enemi, ako sam rekao doći ću kad-tad! Uostalom koga nema bez njega se može. Hvala Bogu pa ima dosta stalnih poklonika VOS-a, koji su za svaku pohvalu!

deky_aod
Danas sam poslao poruku ženi:
"Draga, slušaj me sad dobro u nedelju imam fudbal u 6h, sve i da umreš ja idem!"

Definitivno nisam Deki.

(plus imam danas fudbal u sali, a u sredu u balonu).

Gledaj kako nas plaši samo lolololololo

Enemi, ako sam rekao doći ću kad-tad! Uostalom koga nema bez njega se može. Hvala Bogu pa ima dosta stalnih poklonika VOS-a, koji su za svaku pohvalu!

Ima, ima stvarno nisam očekivao u početku ovako da se razvije. Svaka čast ljudi.
Dože kad god doš'o dobrodoš'o.

Enemi, ne prozivaj nas neosnovano! :P

Морам мало да вас боцнем. х)

Доже, ми чекамо да угостимо намбр1, ко они Маршала у "Три карте за Холивуд." хД

Eh, a ja se nadao da me čekate k'o Becića u "Više od igre" ;-)))))))))))