Prijava

Џони јајца су битнија од носа како год да окренеш! ололло

I to što kažeš ali tebi jajca nisu krvarila k'o Čakecov nos :)

Aj bre pisite mi da znam sa kim sam igro!
Skontao sam zokija, mancestera, agilnog, enemija..

Нису, нису... ИАМ МУДА ОД ЧЕЛИКА! ИМА ДА НАПРАВИМ БАШ ЧЕЛИКА! ИМА ЛИ НЕКА ЖЕНЕТИНА СПОСОБНА ДА РОДИ ТАКВОГ ЈУНАКА!?!? лололо

Bile neke bahanalije na fudbalu?
Nisam mogao da dođem, jebiga.

Aj bre pisite mi da znam sa kim sam igro!

Са ове стране су још били Марвелус (Марвељус тачније), високи дечко, имао је ваљда плаву мајцу, онај што је стално промашивао зицере, и Фејз који се стално драо на Марвела што промашује зицере.
Са тобом је играо Чак, њега си ваљда сконтао.

Nije Čak, nego Čakec. Njemu na Žargonautu kažu "Bok Čakec".....inače banovali me tamo trajno lolololo

Aha,visoki u stucnama je marvellous. Cak znam ko je.. A visoki ckode u realovom dresu?

марвел висок са штуцнама, ја у мајци португала, аги фенеров дрес, ман утд рунијев чак неку мајцу сачувала мајка и бермуде, енеми два пута добијо у јаја и то је јамислим то са сајта

остатак били чакови ортаци и зоки муња маистор :)

Ok, pohvatao sam. A sad realno,sta ste me isprozivali pre nego sto sam prisao blizu,posto ste se svi smejali :D

диви га гетфе има пирсинг на обрви, лоло то смо рекли :)

диви га гетфе има пирсинг на обрви, лоло то смо рекли :)

Хаха, тога се и не сећам! Мора иницијација нека, јбг! хД

енеми нисмо то рекли, ложим га лоло

лололо, ја се добацивао са Марвељом и Зокијем па сам био ван конверзације.

E a bez majice lik sto je bio, i on je sa sajta je l' tako? Zaboravio sam ime :P

Са ове стране су још били Марвелус (Марвељус тачније), високи дечко, имао је ваљда плаву мајцу, онај што је стално промашивао зицере, и Фејз који се стално драо на Марвела што промашује зицере.

To Fejsara, nasledniče! xD
A Gazimudo ima Željka na uvetu? O.o lololo Nikad ne bih rekao...

Lik bez majice u svetlo plavom šorcu je moj ortak, onaj visoki u Realovom dresu isto moj ortak, i onaj što ga je Fejz terao kući kad mu je prošla lopta kroz noge u 100% šansi. Onaj crni što je tražio Fejzu upaljač stalno mi je buraz. I to je valjda to.

ЈЕБИТЕ СЕ ФУДБАЛЕРИ ЈЕЕЕБИТЕ СЕ!
лололол

vi se to skidate samo kad nas nema? c, c, c, ne mere :DD

Skupite pare za mene da dodjem sledeći vikend! Nemam para za put, a imam skila za pobedu!