Vukajlija Ol Star fudbal

  1. Ja sam ovaj lepi levo lolololo

  2. E ozbiljno baš sam se oduševio što nas je bilo najviše do sada. Inače za sledeći vikend su već Agilni i Reme da ne mogu, ali mislim da će moći David i da se vratio bvdlga, pa uz još neke nove biće opet fudbala. Počasni član Zoki Munja i ja dolazimo sigurno :)

  3. Sada već postajemo ozbiljna ekipa. Čekaj da se Fejs i ja uigramo još malo, vama je ovo treći timski meč. :)
    E da, zaboravih da ti kažem, jeboga, ne moraš da se izvinjavaš svaki put kad me cepiš po nogama ili laktom, za to sam ja kriv jer ne možeš da mi uzmeš loptu koliko sam dobar. :D A i fudbal je muška igra. :)

  4. Džoni pleni iskustvom iz tog manastirski-polupijanog "a la Sveti Sava" pogledom, ispija kriglu like a b4u5 i žmirka čke preko puta nas. Carina :D

  5. jebote, imao si tri sata da komentarišeš to i našao si sekund nakon mene da postuješ. Što si dechko? :D

  6. ne moraš da se izvinjavaš svaki put kad me cepiš po nogama ili laktom, za to sam ja kriv jer ne možeš da mi uzmeš loptu koliko sam dobar

    Ma ja se istripov'o da sam te jednom baš u facu udario, pa se smorio, a dobro vezeš. Imaš taj dribling na malom prostoru lololo

    Džoni pleni iskustvom iz tog manastirski-polupijanog "a la Sveti Sava" pogledom, ispija kriglu like a b4u5 i žmirka čke preko puta nas. Carina :D

    Ne pazi, kod obojice se jasno vidi da smo igrom zaslužili pivo i da uživamo :)

  7. Čekaj da se Fejs i ja uigramo još malo, vama je ovo treći timski meč. :)

    Što jes, jes, plenili smo uigranošću, a Gusti je jednostavno napadač i uklapa se 'de 'oćeš lololo

  8. Ma ja se istripov'o da sam te jednom baš u facu udario, pa se smorio, a dobro vezeš. Imaš taj dribling na malom prostoru lololo

    A jebiga, to se uči na poljančetu. :) Šta bi za ponedeljak, hoćete li moći? :)

  9. Što jes, jes, plenili smo uigranošću, a Gusti je jednostavno napadač i uklapa se 'de 'oćeš lololo

    Kod nas je jedini problem bio što smo svi napadači. :)

  10. A jebiga, to se uči na poljančetu. :) Šta bi za ponedeljak, hoćete li moći? :)

    Vidiš nismo nešto razgovarali na tu temu, aj preskočićemo to pa ćemo uvesti taj večernji termin u narednih par nedelja. Meni se svakako sviđa ideja.

  11. Кад станем на ноге, тражићу од нашег имагинарног менаџера више офанзивних задатака, ние фер, знам и ја да шутнем ебем вас хД

  12. jebiga Enemi. Trener tako rekao. Nego i dalje stojim da nam fale ljudi na ključnim pozicijama, recimo navijači. :)

  13. Ставите ме на трансфер листу! лололо

  14. mogu ja da navijam..ali neću

  15. Sunce vam jebem, da vam jebem pošla mi voda na usta od onih krigli sa pivom. Kud sam morao na posao 'bem ti Žurnal raspali :)
    Ljudi bojim se da neću moći u nedelju baš zbog posla. Moram da budem u redakciji oko pola dva, tako da mene nema na fuzbalu :(

  16. Kod nas je jedini problem bio što smo svi napadači. :)

    Ја сам одбрана. :)

  17. Ne pazi, kod obojice se jasno vidi da smo igrom zaslužili pivo i da uživamo :)

    Pa kako. Kad sastavimo taktiku i odredimo gde ko igra, pitanje pobednika će biti malo neizvesnije ;)

  18. Ja mislim da vi tamo uopšte ne igrate fudbal nego se bavite nekim okultnim radnjama..

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.