Prijava

Što bre bate baš je interesantno nepredvidivo svako može svakog da dobije nema nekog jasnog favorita.
Tj nije bilo dok pizda durent nije otišo u finix

Sansi idu ili na GS ili na Kliperse, u svakom slučaju imaju dobre izglede da ih neko odvali već u prvoj rundi. Krispol je stari provereni čouker a klupa im je krajnje tanka, malo su igrali zajedno ova trojica takodje. Ne znam, iz konferencije neće izaći čini mi se.

a klupa im je krajnje tanka

Ne samo da sa ovakva četiri igrača kao što su pol ejton buker i durent im bukvalno klupu možemo činiti samo ti i ja i opet bi bili glavni favoriti za titulu, nego im je klupa daleko od toga da bude tanka. Klupa im je baš debela. Ti Džej Voren, Šamet, Pejn, Bijombo, Lendejl, Bezli, Terens Ros, Vejnrajt, Dejmion Li, Tori Krejg, Okogi, sve kvalitetni igrači koji mogu da pruže dobre partije u tih četiri minuta kada ova četvorica budu odmarali u plejofu.

Sem Vorena i Šemeta to su solidni igrači, ne spektakularni koji prave razliku. Na stranu Durent, slabiji su bukvalno nego prošle godine. Sa Ejtonom stvari ne idu ok tamo, ne znam zašto. Kakvi glavni favoriti, Seltiksi i Baksi bi ih pojeli da nekim čudom uzmu konferenciju. Ništa od toga

Idu prvu rundu na Kliperse, ne bi me čudilo da ih polupaju ovi.

Из тог трејда Финикса и Бруклина мене јако радује што се омаловажавани Бриџес истакао у Бруклину коначно, исток има три тима али на западу има да пршти плеј-оф, Лејкерси колико су засрали на почетку са селекцијом тима толико су се одлично извукли после....

Ok je tim, mada mislim da će ih pregaziti medvedi, iako su tanki pod košem sad.

Видећемо, интересантан мечап свакако, ал' Милвоки морам да истакнем као главног фаворита за титулу (ноу шит Диперу), апсолутно комплетна екипа и у нападу и у одбрани, немају ману јебено....

Jedina mana im je što nemaju odbranu za trice, svesno puštaju timove da šutiraju, i to je ok donelo im je prsten i dominaciju u regularnoj sezoni koliko već godina unazad, ali malo je rizično ako im dođe neki rendom Maks Štrus koji će da im usipa 15 trojki kad ga ostave samog.

Милвоки коначно на окупу, разиграни итд....

Јанисова повреда леђа:
https://media.tenor.com/g2TTJPBB-MAAAAAM/mikeohearn.gif

Uvoz izvoz voče povrče

Osvajaju Lejkersi

ma lici da ce biti standardno ocekivano, seltiksi, 76, nageci, baksi ako djanis nije pokrsen, gsw mozda ovi timovi sa pola sezone mi ne mirisu nesto.

mozda i gresim al tako mi nekako izgleda.

Klipersi, izgleda da su krenuli da igraju košarku konačno. Kavaj je baš u formi sad, sinoć je razbio ove. To je, igrački gledano, preopasan tim, a Lu je već uzeo jedan prsten. Ako se Pol Džordž oporavi i vrati u ok formi a Vesbruk krene da pogadja za promenu, biće jako teško protiv njih.

Jel se vraca Janis u drugoj?

Evroliga > Nba
Gledate kečere jebene cirkuzante
Uuu esee veedo kako ga je odneo ramenom brate u napadu izbio mu vazduh i zakucao preko njega uz faul

PuppetMaster
Jel se vraca Janis u drugoj?

Magnetna kaže da je dobar, vraća se sig (sig)
će ga napucaju s droge nema da brineš ništa

Бохор
Evroliga > Nba

ma tako je brt evroliga ima tu neku dušu tu se igra ta neka taktička košarka sa šmekom, mora malo glavom a ne ovi udrogirani crnci trče skaču i ne dodaju se
a tek navijanje atmosvera baklje u zatvorenom eee moj ti a amerikanac samo hot dog da nabije u čeljust, tapše i viče DI FENS

rendom evroligaška tekma alba baskonia konačan rezultat 37:44
izgubljene lopte 36:28

Evroliga > Nba

Pihtije se pred svinje ne bacaju
ili
Pihtije se ne daju svinjama nego budalama
ili
Pihtije nisu biseri

Pihtijama se u zube ne gleda