НБА

  1. nikad neću kapirati argument PA ON JE IGRAO SA FIZIKALCIMA
    pa jeste, druže, u tome je i poenta, u eri u kom se košarka jedva igrala pojavi se tako neki lik koji bi dominirao i dan danas da se pojavi. bez suplemenata, nutricionista, ličnih trenera, psihologa i psihijatara, miljardi dolara, slave, interneta, privatnih aviona i sve druge pičke materine koje danas imaju.

  2. Malo usiljena al NBA petorka za olimpijske.

    -Micić
    -Bogdanović
    -Pokuševski
    -Nikola Jović
    -Jokić

    A, može li loženje da krene. Xd

  3. brt ne znam dal si vido pokuševskog u ono malo minuta protiv denvera kad su igrali, lik je pogubljen načisto, letargičan, usporen, u kurcu je nekom i meni izgleda kao da je završio svoju embiej karijeru, nadam se da grešim i da je samo bio loš dan ili nešto

    bolja i totalno neusiljena NBA petorka za olimpiske:

    Micić
    Bogdanović
    Jović
    Petrušev
    konjušar

  4. Poku basketaš klasični.

    A Petrušev mislim da ga je ispušio i da se vraća u evropu, što je i bolje za njega.

  5. Poku nije skontao da mora da se otima za loptu i radi nešto korisno sa njom, jer je upao u tim pun klinaca koji gledaju da se nametnu. Umesto da grize, zakopao se u ćošak da čeka šut za 3. Ajd što od ŠGA i Gidija nemoš dobiti loptu, već sad i Holmgren igra košarke, a i Dort takodje. Nema Poku više šta da traži tamo realno.

  6. Šmoklja a Kalinić?

  7. Atlanta sa Snajderom postala prezanimljiva grupa gradjana, Tre Jng + gomila solidnih igrača i 6-7 odličnih šutera. Muka igrati protiv njih, bukvalno nema tima koji ne mogu da dobiju.

  8. Бохор
    Šmoklja a Kalinić?

    neće iskrivljeni da igra ja mislim nikad više za repku, iza kulisa se desilo neko sranje zbog kog je on tiho odstranjen

  9. On bi imao mesto tu jebate
    Zna li se sta je?

  10. priča se da ga je ubila neka mafia

    al ne ozb još od onomad kad salo bio selektor pa rts i šarenac pravili neke emisije o igračima i kolko se sećam kad snimali sa kalinićem bio je neki komentar protiv pičkoustog koji su morali da cenzurišu, i mislim da od tada više nije zaigrao za reprezentaciju nijednom

    naravno sve je ovo trifors-level teorija zavere ali zanimljivo je kako ga nema u reprezentaciji više

  11. Pu majke mu ga nabijem

  12. Kenjao je nešto o kosovu, da ga priznamo ili sl.

  13. One godine kad izbacio klip kako ga drka i snima se.

  14. Ne znam za to, ali koliko se sećam njega je (i još nekoga) Đorđević precrtao bio sa tok spiska za (mislim) Kinu, onda kad smo svi bili u fazonu zašto ne vode Kalinića, šta je ovo...I Sale rekao posle toga (tog se dobro sećam) sa njima dvojicom sam razgovarao i objasnio im kako stoje stvari, to nisu lake odluke, ali odrasli smo, svi moramo da prihvatimo blablabla. Kako god možda je i ta neka trajforština, a možda je i ko sa Ertelom i Francuskom.

  15. meni su pokuševski i petrušev iste osobe bukvalno ne mogu da ih razlikujem

  16. i mislim da od tada više nije zaigrao za reprezentaciju nijednom

    igro je bre na evropskom prosle godine. za ovo svetsko reko nesto tipa da je vukao neku povredu prosle sezone i da je crko i hteo preko leta da se oporavi, tako neka prica

  17. koje evropsko ne znam o čemu pričate kakav poraz od italije u osmini finala nakon lagane šetnje kroz grupu nije se desilo nije nije

    https://www.youtube.com/watch?v=CsliQD7TvhI

"Zarobljen na Vukajliji već 2h. *_*"

Nikola Trajković | 14. Mart 2011.