Prijava

Како ова Јокићева подршка Вучићу утиче на Лебронов легаси?

Komentari na poraz denvera su next lvl

Losa karma. Jokic ne sme da stane.
(Razocarani, 09. decembar 2023 06:23)

'beli' evropski centri ga jebu kako oće, a ako nalete na hjuston u plejofu jebali su ježa u leđa

ako se uopšte dokopaju plejofa ovakvom igrom LOL

beli evropski centri kao bobi

Денверу је и прошле сезоне био засран нешто почетак децембра, типа имали скор 0-3 или 0-4 у прве 3-4 утакмице у месецу....

jeste pročito sam i ja jutros prošle godine imali 14-10 sad imaju 14-9 znači sad su još i bolje počeli LOL

А и јбг, не могу Јокић и Мареј сваку да шутирају 35% заједно....

konjušaru je to novi prosek nek se navikne jbg proklet je zbog botovanja

#денвернесмедастане
Биће занимљивија борба за МВП, неће бити Јокић-Ембид само, већ ће да ускоче и Дончић, Шај, можда и Халибартон....

minesota isto kida al tu nemaš jednog lika koji odskače i nosi ceo tim na leđima, mislim radi nešto nalik na to Gober ali kad je iko ikada uzimao u obzir striktno defanzivnog igrača za emvipija nikad pa ni tad

Минесота, Милвоки, Бостон, Клиперси и Финикс имају превише добрих играча (иако ми је и даље фасцинантно како је Минесота успела, макар за сада, са два торња да игра данас тако ефикасно) да би било ко добио МВП одатле.... Не мо'ш имати у тиму и Јаниса и Лиларда и Мидлтона и Лопеза и онда доћи као е па заслужује неко из дуа Јанис-Лилард МВП....

za kog navijamo u finalu kupa
ja za pacere

kuraczaganje disliked this

Mi se ovde zezamo, a Lebron može kako je krenuo da uzme taj mvp na kraju sezone, pogurali bi ga malo uostalom, što da ne. I Lejkeri prsten da uzmu još 1 ako ostanu zdravi, urade dobar posao preko zime sa trejdovima i budu imali malo sreće. Moš se desi.

Denver ne znam, čini mi se da gledaju pre svega da ostanu zdravi i sveži do kraja sezone i probaju koješta u napadu, jer kakav je zapad, negde je praktično i svejedno da li će biti prvi ili peti. Možda će probati da budu tu negde u vrhu sa jednom - dve pobede razlike, i onda gledati da kalkulišu na koga će ići u prvoj rundi, ima i to smisla.

AKO

- budu zdravi
- zadrže dobru atmosveru u timu
- odigraju bar približno kvalitetno plejof ko što su prošle sezone

svejedno niko ne može da im stane na put. MPJ igra bolje sad, ako Jokić, Mari, Gordon i KCP budu na prošlogodišnjem nivou, teško da će ih neko zaustaviti.

Nikola, govno jedno, upropasti mi NBA.

Šmoklja

za kog navijamo u finalu kupa
ja za pacere

kuraczaganje disliked this

KUP JE NAŠ!!1

još jedna utešna titula da lemickey ne plače previše i da bi mogao sam za sebe da govori da je GOAT