НБА

  1. Како ова Јокићева подршка Вучићу утиче на Лебронов легаси?

  2. Komentari na poraz denvera su next lvl

    Losa karma. Jokic ne sme da stane.
    (Razocarani, 09. decembar 2023 06:23)

  3. 'beli' evropski centri ga jebu kako oće, a ako nalete na hjuston u plejofu jebali su ježa u leđa

    ako se uopšte dokopaju plejofa ovakvom igrom LOL

  4. beli evropski centri kao bobi

  5. Денверу је и прошле сезоне био засран нешто почетак децембра, типа имали скор 0-3 или 0-4 у прве 3-4 утакмице у месецу....

  6. jeste pročito sam i ja jutros prošle godine imali 14-10 sad imaju 14-9 znači sad su još i bolje počeli LOL

  7. А и јбг, не могу Јокић и Мареј сваку да шутирају 35% заједно....

  8. konjušaru je to novi prosek nek se navikne jbg proklet je zbog botovanja

  9. #денвернесмедастане
    Биће занимљивија борба за МВП, неће бити Јокић-Ембид само, већ ће да ускоче и Дончић, Шај, можда и Халибартон....

  10. minesota isto kida al tu nemaš jednog lika koji odskače i nosi ceo tim na leđima, mislim radi nešto nalik na to Gober ali kad je iko ikada uzimao u obzir striktno defanzivnog igrača za emvipija nikad pa ni tad

  11. Минесота, Милвоки, Бостон, Клиперси и Финикс имају превише добрих играча (иако ми је и даље фасцинантно како је Минесота успела, макар за сада, са два торња да игра данас тако ефикасно) да би било ко добио МВП одатле.... Не мо'ш имати у тиму и Јаниса и Лиларда и Мидлтона и Лопеза и онда доћи као е па заслужује неко из дуа Јанис-Лилард МВП....

  12. za kog navijamo u finalu kupa
    ja za pacere

    kuraczaganje disliked this

  13. Mi se ovde zezamo, a Lebron može kako je krenuo da uzme taj mvp na kraju sezone, pogurali bi ga malo uostalom, što da ne. I Lejkeri prsten da uzmu još 1 ako ostanu zdravi, urade dobar posao preko zime sa trejdovima i budu imali malo sreće. Moš se desi.

    Denver ne znam, čini mi se da gledaju pre svega da ostanu zdravi i sveži do kraja sezone i probaju koješta u napadu, jer kakav je zapad, negde je praktično i svejedno da li će biti prvi ili peti. Možda će probati da budu tu negde u vrhu sa jednom - dve pobede razlike, i onda gledati da kalkulišu na koga će ići u prvoj rundi, ima i to smisla.

  14. AKO

    - budu zdravi
    - zadrže dobru atmosveru u timu
    - odigraju bar približno kvalitetno plejof ko što su prošle sezone

    svejedno niko ne može da im stane na put. MPJ igra bolje sad, ako Jokić, Mari, Gordon i KCP budu na prošlogodišnjem nivou, teško da će ih neko zaustaviti.

  15. Nikola, govno jedno, upropasti mi NBA.

  16. Šmoklja

    za kog navijamo u finalu kupa
    ja za pacere

    kuraczaganje disliked this

    KUP JE NAŠ!!1

  17. još jedna utešna titula da lemickey ne plače previše i da bi mogao sam za sebe da govori da je GOAT

"Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju."

Kurir | 20. Februar 2011.