Prijava

Ne razumem?

jedna definicija na dan sleduje svakoga. i po jedna za svaku odabranu. ti mora da imaš 24 odabrane. tih 24 i ona jedna koja sleduje svakoga znači 25.

Ne izbacuj neprikazivanje reklama, nemam adblok na fonu, ili u igraonici.

ko te jebe hnjohnjohnjo

Ne razumem?

brate, svi imaju po jednu, sa svakom odabranom dobijas po jednu za pisanje.
ako imas 24 odabrane, imas 25 da pises....

Ако је број дефиниција дневно једнак 1 + "број обдарених" ондак се уклапа јер ваљда имам 8 обдарених.

Izgleda da je tako, imam 4 al sam potrošio jednu jutros tako da je rakunica ok.

Ahaaaaaaa, to nisam znao a i mislio sam da imam manje ovih. Hvala na objašnjenju :)

ko te jebe hnjohnjohnjo

ahahahahaha

Daj stavi 1, 3, 5, 10, 15, 20, 25. Bez izmene sadrzaja.

Слажем се с овим. Много су високи критеријуми како си ти замислио.

Није вам ово школа да се критеријуми спуштају тек тако. Научите да пишете или шта већ и уживајте. Видимо се у августу.

Realno je najljepša privilegija mijenjanje nadimka. ne čak ni previše puta, nego jednom. Čisto ako je neko baš nezadovoljan, da promijeni. eeh, kko bi to lijepo bilo.

Ovako već nije loše. Najbliži sam znački, imam 2 obdarene, ali izgleda da ne radi ova opcija za omiljene, ne vidim ko mi je šta omiljenovao. A pogledao sam neke defke za koje znam da su stavljali zvjezdicu, još iz perioda kad sam bio ktitor. NE RADE OPCIJE! KAIZEN DURADI NEŠTO!

Sviđa mi se ovo #odabranih+1, od ostalih opcija interesuje me groblje... Bilo bi gotivno da postoji dugme za random neocenjenu a ne najnoviju...

Сад ми пише -1 за писање, оћеш вратити оно ''одабране'' + ''1 дефка по дану''?

U reakcijama mi stoji da imam pravo na minus 2, i u posterima na -1

UUUPS. Greška. Sređeno.

Ovo je bolje nego ranije.

Jedino još da se ubaci da pored definicije, iznad spiska ljudi koji su je stavili u omiljeno stoji broj koliko ih ima. Na definicijama koje je 5-6 ljudi stavilo u omiljene nije problem, ali kad neka dođe na naslovnu i gomila ljudi je stavi u omiljene, spisak tih ljudi ništa ne znači jer niko neće da ih broji da li ih ima 80 ili 180.

Plus jedan na Serifov pregled. Sredjuj to Kazane!

Лепо, лепо свиђа ми се овај палац лепо чучи :) још више ми се свиђа што могу 2 дефке дневно да пишем.

Jedino još da se ubaci da pored definicije, iznad spiska ljudi koji su je stavili u omiljeno stoji broj koliko ih ima.

Sređeno!

Sređeno!

Dodji da ljubim. Mwa. :*

Meni kao početniku i ovaj palac ok... da mi je samo neka defka više...

Jel možeš da napraviš mali tekst boks da kad se mišem dođe do ordena da se ispiše za šta je, kao kad mišem dođeš gore na crvenu liniju ovih koji su banovani?