Prijava

A što se tiče matematičara olimpijaca kako ljudi ne kapiraju da se te pubertetlije go kurac i objektivno trenutno beskorisne? Msm tek posle još kolko xy godina teoriskog i praktičnog ce oni biti neki entry level stručnjacu, pod uslovom da im droga, alkohol ili stres ne sprže mozak. Treba im dati stipendijicu i ohrabriti ih ali kakvi dočeci stanovi i penzije koj kurac?
Msm onaj rvač kosati se takmiči na najvecem svetslom nivou trenutno relativno svojoj profesiji.
Neki klinac je 20 godina daleko od vrhunskog fizičara ili programera, čak i ako je potencijalno kud i kamo korisniji društvu.

Ne sporim Celte, ali isti ti prave šta ce mi koj kurac ovo Bombaše

Ako si nakon kenjanja pustio vodu laganim pritiskom na okidač svog vk, i to je matematika. Svoje teškom mukom stečeno govno otpremio si u reku takodje uz pomoć matematike.

celt je bukvalno najgluplja osoba za život koju možete upoznati

hahahaha mnogi tupav lik

Nego pomenuo neko ustajanje u 4 ujutro da se gleda matematička olimpijada, pitam se na šta bi to ličilo? Sediš i gledaš kako ljudi rešavaju nešto što uopšte ne razumeš? To ko kad zaludjenici gledaju tekvondo i navijaju, a nemaju predstavukad je i zbog čega poen.

Evo ja cu da dam matematičaru olimpicu da projektuje mi kucu, a ne recimo master arhitekti sa 10+ godina iskustva hahaha

Pa neces ali ces da mu da neko da pise algoritam sa 341583 varijabli i onda ces to da koristis kad sednes za komp i kliknes na bilo sta na internetu

Naravno, za 5-10 godina, kad ispeče zanat.

Znači da je ovo RPG matematičar olimpijac bi bio neki lvl 11

Pa ne bas, ti algoritmi koji trebaju guglu fejsu i slicnima su bukvalno cista matematika

Seća se neko kad su arhitekte, pre masovne pojave kompa, stajale iskrivljene po mesec i po dana nad stolom crtajući planove za kuću?

Naravno, poznato je da se stednjoškolcima odma daju najodgovornija mesta, nikako stažiranja i donošenje kafa u početku.

Msm ne treba ti neki debeli CV za gugl, a? Rgneš im medaljku s matiš Olimpijade i biraš platu? lol

treba mi poljski wc, ako može gambi i celt da mi pošalju pobednika okružnog u algebri da mi izgradi hahahaha

Pa i za arhitektiru traba matematika, koj vam je kurac?

Poenta je da treba vremena, učenja teorije i masa prakse da postaneš dobar stručnjak za bilo šta od bubuljičavog rešavača zadataka.

Da se ne zove to Olimpijada nego nesto levo tipa Susreti matemstičara nikog ne bi boleo kurac niti bi kenjali po netu.
Change my mind.

Ne da tim olimpijcima ne treba cv nego ne treba ni da apliciraju nigde da bi dobili posao, evo mene pa smaraju za 10 poslova dnevno rekruteri. Vise treba da teraju motkom rekrutere nego sto treba da pisu cv.

Majkrosoft i gugl uzimaju ljude od prve godine faksa jos, obicne it studente, a zamisli nekog ko jebe keve u bas onome sto im donosi najvise novca - algoritmima odnosno naprednoj matematici

Inace bombas: hehe metalostrugari i ekonomski tehnicari daju misljenje o vakcinama pahah retardi
Isto bombas: matematika je nepotrebno sranje i meni netreba za poljoprivredu phahah imam digitron

kakve to veze ima jedno sa drugim jebeno