Prijava

Толко драме због 100 виртуелних палчева. Исусе, Маријо и Јосифе... Неки су стварно решили све животне проблеме.

Знате шта кажу о самоубицама који најављују своја самоубиства. :(
Ако имате намеру да бришете, нико вас не држи.

hej ljudi evo i ja koji sam obisao da se javim, nisam bio pri kompu do sada.

dakle, nije mi bila poenta da napadam duke nukema, ili da guram u bilo koji plan black holea već da obrišem definiciju za koju me je blam da stoji na prvoj strani kada drugi autori i novi ljudi dođu na sajt.

Apsolutno ne stojim čvrsto pri stavu da definicija treba da ostane na groblju, i zato sam sugerisao da se ova tema napravi, pošto želim nekom normalnom diskusijom da utvrdim šta gro autora koji su aktivni na forumu misle o ovome.

ako dosta ljudi argumentovano kaže da def misli da se vrati, niće vraćena, ako pak dosta ljudi misli da ne treba, ostaće na groblju.

ovde ne pričamo o pravdi i nepravdi koja je počinjena prema dukenukemu, pošto on (osim činjenice da je def njegova) generalno nema neke preterane veze sa temom.

želim da malo vidim mišljenje drugih ljudi. koji redovno čitaju, ocenjuju i pišu...

A ti li si taj, tico... :)))
Ako mene pitaš, pošto ste već uveli takav kriterijum, onda je ne vraćajte. Ali pobrišite i ostale koje ne zadovoljavaju kriterijum, i sve je cool.

Мислим да дефиниција није требало да буде обрисана, ако се узме у обзир шта све није обрисано, али није ни за дефиницију дана (а то што је деф. дана, није Дучеова кривица, тако да би било правичније да сте бановали све који су гласали за дефиницију). Опет, с друге стране, шта се све налази међ тим дефиницијама дана... нисте ни ово морали да бришете.

nije ovakav kriterijum već uveden, nego malo napipavamo teren...

Ok, o kakvih 100 palčeva u plusu i kvalitetu vi govorite? Definicija kad postane definicija dana ima tek nekih 30, a zatim dospeva na vr' naslovne strane gde je plusuju kurta i murta zato što je to "definicija dana". Mislite da im se stvarno sviđa? Neee pobogu, oni samo ZNAJU da je to najbolja definicija tog dana, i najboljoj sLJedi pLjus, a čim je na topu početne strane, onda dobija mnoštvo pluseva. Ne, to nije merilo, pobogu zaludni ljudi... Manite se te priče.

@gm: to stoji, ali negde se mora početi. nemoguće je obrisati SVE što treba. Nije dučeova krivica, ali pobogu nije kao da smo mu nogu odsekli... JEDAN DEFINICIJA EJ! (aj da mu je prva def dana pa da razumem)

Чини ми се да је имала око 100 кад је била обрисана, ал нисам сигуран. А и није битно.

Ма рекох ја да не разумем чему драма, Сурови. Него предлагао сам ја овде како решити проблем са оцењивањем (предлог број 53), ал канда ништа од тога.

Trouble vam je sve rekao: moraju da se utvrde jasna pravila i kriterijumi i da se stave na znanje članovima. Dogovorite se, i budite dosledni, i više neće biti ovakvih nedoumica.

Ja mislim da je definicija đubre.
Eto. Dao sam minus na definiciju u kojoj je poenta ništa crtica i ništa. I nikom ništa.
Nadam se da će se autor vratiti na sajt kada ga prođe i shvatiti da on nije prokleti Majakovski i da je reč o sajtu na kome treba da bude prilično spontano i glatko. I da će autori koji dolaze na sajt prestati da napadaju Artemidu i prate svaki njen udisaj. Molim vas ljudi, prestanite, ozbiljno - ima ko se tim bavi i glupo je.
A shiva-diva mi je dala šlagvort - ja nisam dao definiciji dana plus gotovo par meseci.
Već sam rekao - prihvatite šta moderatori kažu i gotovo. Oni nose kriterijum. Ako vam se ne dopadaju, zašto se niste odmah žalili, kada su izabrani, a ne kada vas "oštete" (iako nema reči o oštećenju).

pa postoje jasna pravila za sada (iako ne najsrećnija, ali postoje), dakle TO JE SUBJEKTIVNA OCENA MODERATORA. jebiga sad...

a inace, gm, to bi koliko sam upucen tvoje pod 53. u nekom slicnom maniru trebalo da zazivi eoma uskoro.

Улепшао си ми вече. Зна ли се отприлике кад је то ускоро?

to samo kaizen zna :D ništa nikome ne priča, ćuti ko zaliven :D ali generalno na sajtu radi samo vikendom tako da ono...

Surovi, neko danas reče da def dana jedino kaizen može da obriše, šta je sad ovo. Razumem da si je obrisao sa prve strane, ali je vrati dukeu. Ako je guarana preživela, i ona čuvena 50 +, vratite dukeu i ovu.
http://vukajlija.com/0-0
http://vukajlija.com/0
http://vukajlija.com/o-o

Zadnja definicija je čini mi se bila definicija dana.

Po meni (glupo sto se mesam) nije tu nikakav problem da li je defka djubre ili nije, vec o tome da je obrisana kada je bila definicija dana.

Vratite defku na pocetnu stranu,a ako moderatorima smeta zato sto lose prezentuje sajt(i ja sam negativno ocenio) onda to neka im bude za primer u buduce da defke brisu odmah posle izdavanja, a ne posle 30 sati!

Jer, budimo realni da nije bila def dana ne bi bila izbrisana !

Situacija je KVAKA 22. Što bi naš narod reko: "Stigli smo do nekopano".
Ali kako reče Nikola Pašić koji je bio u skoro svim vladama za njegova života: " Gospodo, situacija je bezizlazna. Ali, izvući ćemo se." Mnogi se preznojavaju. Ali, situacija ko situacija. Kao kad od šećera praviš karamel. Šećer, potom faza kapljice, faza šećerne niti.... sve do karamela. Tako će i ovo proći i svi ćemo biti "happy". Nadam se da sam dao svoj doprinos.

@banic: upravo tako, da nije bila def dana, ne bi ibla izbrisana. da se utopila sa ostalim nekvalitetnim def koje opstaju, ne bih imao ništa protiv, ali sama pomisao da će ubuduće ovakve definicije biti defincije dana, primorale su me da reagujem nekako. Mislim da je potrebno nekakvu selekciju i na tom nivou praviti, a ne da moderatori izigravaju ulične đubretare i da ljudima čiste samo defincije koje im samo kvare skoor.

@psv: ne sećam se da je neko to rekao. svaki moderator može da obriše svaku definiciju. kaizen je potreban da postavi novu definiciju na njeno mesto, ili tu istu staru nazad, koliko sam upućen.