Prijava

ljudi vole da polemišu :D a ljudi ko ljudi, svi od reda ludi, sa pokojim blesavim :D

jasta.

uvek na usluzi, smorioru.

Ја сам вечерас била са Домином у шопингу и купила сам тааааааааако добре патике, да сам хтела не бих боље нашла. Уз то сам и добро прошла!

A valjda je zbog toga i otvorena ova diskusija. Zato korleone bez ljutnje, ali mislim da svako ima pravo da kaže svoje mišljenje.

Prvo, nisam mislio da će se urušiti zbog tenzija već zbog kvaliteta. Neću da pričam puno da ne budem pogrešno protumačen... Zar mislite da te tenzije ne utiču na kvalitet?
Usiljene definicije za definicije dana, primitivizam, definisanje Čaka Norisa i njemu sličnih, neopisive glupost koje nemaju veze sa zdravim razumom i na kraju tabori.
Mislite da je malo da je 50 ljudi u konstantnim sukobima? Šta mislite koliko to ima neopravdanih pluseva, a koliko minuseva?

i ima i treba. kad bi ćutali ne bi ibli ljudi nego nekakva trava. maslačci.

PSV - neka kaže, nemam ništa protiv. Samo ne bih voleo da se ovo pretoči u žučniju raspravu.

ma kojih 50 ljudi. tu ima 4-5 pacijenata i to je to.

Suština mog prethodnog posta je bila da svako kao jedinka, može da odluči da bude van bilo kog tabora, tako da ga bude briga i da je u sukobu hiljadu ljudi ako on ne pripada ni jednima ni drugima.

Ал пацијената.

lami
pre 19 minuta izmeni obriši
ma samo pedesetak?:)
Mislim da je ovo sajt za opuštanje, neki ljudi ovo shvataju preozbiljno ( ne kažem da i ja tu ne spadam, ali ovo postaje smešno).
Ne shvatam zašto je uopšte pokrenuta ova tema, potpuno je beskorisna, osim što je sve veća tenzija.

ni ja ne znam sta mi bi.

OK, Kaizenov je sajt može sa njim raditi šta hoće. Dao vam je vaše dužnosti i prava. Ali što se vi u to morate uživljavati? Ne vidim po čemu ste vi kompetentniji da kažete da nešto treba da se obriše, ako je 100 drugih ljudi definicije dalo plus. Naravno, kompetentniji ste u procjeni da li je nešto plagijat, pošto imate više iskustva na sajtu, možete brisati interne fore vrijeđanja i slično što nema smisla, kao ni mnogo glasova. U suštini, svako iole normalan bi mogao obavljati dužnost moderatora, nije to nikakvo Božje slovo. Ali to ne treba shvatiti kao "znaš, ja sam moderator, sve što mi se ne sviđa mogu brisati". Kad vam se definicija ne sviđa, zato postoji MINUS. A brisati treba samo definicije koje ili: a) nemaju smisla uopšte ili b) suštinski vrijeđaju smisao i prirodu sajta.
Ne vidim čime Dukina definicija narušava suštinu sajta. Ona je doskočica, a doskočica na sajtu ima ko pljeve! A i same doskočice su jedna od stvari koje Vukajliju čine Vukajlijom.

žuč je gorak, od njega se mršti, a ko se mršti ne može večno. mora jednom da promeni facu. udarajmo ljudi kako znamo, razgovorom probleme rešavajmo.

unlock :D

daj ljudima da pričaju, čoveče.

Еее Суки оне наочаре ти феноменално стоје, стварно ти отварају лице!

ma ok... videh, nego da se ne svadjamo... al ono opet ne svadjamo se.
ne znam sta mi bi da je otvorim, ne znam sta mi bi da je zakljucam

sad cu malo da cutim.

Ako mi je poverio dužnost moderatora, ispoštovaću to maksimalno. Veruj mi da sam obrisao samo 10% definicija na koje sam dao minus, i to samo iz razloga što cenim i tuđe mišljenje. Najmanje sam subjektivan. Nije lako biti moderator (psihički), verovao ti ili ne.

"znaš, ja sam moderator, sve što mi se ne sviđa mogu brisati"

@jovičić: stvarno misliš da to radimo?

meni je žao ako tako misliš, ali uveravam te da grešiš. stvarno nije tako.

-Zrno pšenice je negacija biljke iz koje je ono nastalo. Ali, iz zrna pšenice raste žito. To ti je Viteže negacija negacije. Neki će odu, neki će ostanu aiz kvantitet će se rodi kvalitet. Svega će biti, al nas neće biti jednoga dana. I mene mi je ovaj sajt ko neka droga. Al droga kako sam čuo kad neje čista , neje dobro. To je ova nervoza što gu ti pominješ. Kad ima nervoza ne mož lepe defenicije d se pišu. To ti je Viteže moje mišljenje. Ne pišem @ jer toj je majmun. Neću nikoga da vredžam. Pišem FOR: VITEZ TEMPLAR

Samo da kažem da ja nikad nisam imao problema sa moderatorima, meni skoro ništa nisu brisali, ali svejedno me nervira kada drugima brišu nešto bez prijeke potreba i kad svako malo na forumu najavljuju razna pooštrenja kriterijuma. Mene lično ništa od tog svega nije kačilo, ali me malo nervira taj ton kojim se takve stvari saopštavaju. Kao u fazonu, ja sam vlast, sad ću vam reći kakve nove kriterijume uvodimo. I onda se neko naravno isfura i nastaju tenzije. Ako neke stvari već morate brisati i neka pravila uvoditi bolje to činite tiho, i dok se niko na nešto ne požali, mir je na sajtu. A ne pompezno najavljivati kako se kvalitet srozao i kako su neophodne restrikcije. Samo me to nervira i ništa više.