Prijava

Igram ja. Radosav1 mi je nick i imam SU76 tenak.

Iskustvo dobijaš tako što otkrivaš, oštećuješ, ubijaš i tako dalje, nekad je bolje da napraviš 5000 štete i nikog ne rokneš, nego da ubiješ troje, ali svima skineš poslednjih 100 hp.

Cak stavise, izuzev statisticki kill ti ne donosi nikakav narocit XP, gleda se samo nacinjena steta. Ali ima i drugih fora, ukoliko ti spotujes neprijateljski tenak i ostecujes ga sve ide tebi, ukoliko ga samo spotujes , a drugi fa ostecuje 50% XP/a ide onome ko spotuje, s tim sto laki tenkovi imaju jos dodatni bonus. Znaci moguce je ne ostetiti ni jedan tenk, a dobiti mnogo iskustva sa skautima kao sto je t50-2.

Jel ima neko link za wot, nešto mi se pojebalo pa neće da mi updejtuje igricu?

Ako nekog zanima, izaso world of warplanes, ja skinuo, odlična igrica.

Probaj onda War Thunder, isti je fazon, samo što ljudi kažu da je neuporedivo bolja igra i pre svega, nije u ranoj beti i ispeglanija je. To je jedina direktna konkurencija WoT-u, pogotovo jer će u budućnosti uvesti i tenkovske i pomorske bitke.

Sada se isplati igrati WoW samo zato što nakon cirka 100 partija dobijaš 2000 golda u WoT-u (mada je moguće da je ta akcija prošla).

Ma skinuo sam to, nego mi se nešto pojebalo. Nije loš ovaj WoW za beta verziju, treba tu još da se radi, ali je dobro za sad. A za te golde nisam čuo do sad, jedino što sad dobijaš jestu ti neki tokeni sa kojima možeš da kupiš premijum avione, a tokeni se dobijaju samo ako igraš beta verziju.

wojtek, kad si vec tu.. jel se potpisujes na wot-u, wojtek pa jos neki broj.. cini mi se da sam te video danas

Nije WoW, nego WoWP, zna se šta je WoW. Igram i WoT i WoWP ali slabo, tenkove sam davno prestao, a ovo sam upao još kad je bila alfa, mada sam odigrao samo par partija, ne čini mi se toliko dobro odrađeno, ako nekog zanimaju avioni, nek igra Lock On ili IL2 1946, ovo je sprdačina. Srbija čeka World of Warships!

To me zanima kako će da izgleda. Nije mi jasno kako će to da izgleda a da ne bude dosadno jer ti ćeš praktično u mestu da stojiš i da pucaš..

Ja igrao veceras posle ko zan kolko, samo stizu pozivi za klanove, a bili me izbacili zbog neaktivnosti. E pa necemo tako kolege, pristajem da udjem samo u neki ortodoksni klan, nista vise ono bratstvo jedinstvo, Mustafa mi iza ledja, a Motorna Pila ispred...
Ili da ja osnujem klan Gruzanske Bikcine.

Nije, imaš razarače, krstarice i bojne brodove, kretanje je važno za izbegavanje granata i postavljanje za gađanje, jer dugo lete granate, a i ne može da se puca iz svih topova ako si okrenut ka njemu pramcem, moraš bokom. BIće i stena i ostrva za zaklon, biće torpeda, izviđačkih aviona. Čitao sam sa E3 kad je bio demo, kažu da super deluje.

A video sam neki trejler na jutjubu, pa mi se zato učinilo kao statična igrica. Kad se to očekuje da izadje?

Ako se dobro sećam, trebalo bi krajem ove godine. Beta valjda.

wojtek, kad si vec tu.. jel se potpisujes na wot-u, wojtek pa jos neki broj.. cini mi se da sam te video danas.. ja sam Peca41

Ne ne, to je jedan od pet milijardi mentalno retardiranih Poljaka u WoTu.

canesenfara mi je nick.

SENFARA

A kako će da brrbu brodova načine zanimljivom, to jest brzom i aktivnom?

neko je pito već

Ljudi jel igra ovo neko ? Ja sam cepao samo u junu, posle sjebo komp sad sam na nekom govnetu. Još sam na low tierima II,III i IV. Od septembra krećem ozbiljno. Ajd uzdravlje braćo

Igram. Čekam patch 8.8 i uporedo da izađe War thunder gde će biti kom opanci Tom i Džeri.