Prijava

Znaci, u teoriji je moguce da stignete do JSL?

Vaistinu.

Danas na sudjenju sam pričao sa predsednikom Somborskog fudbalskog saveza, pitah ga za isplate sudija, reče:

Ako se organizuje prijava kluba, opština plaća te troškove.

Dakle..!

Kupujem deonice!!1 Verujem u ovaj projekat.

ne seri propalice, vido sam kolko se razumeš u fudbal

Meni je dosta tvog nipodastavanja! DRZAVA DURADI NESTO!

Bushido neko reče da dolaziš sledeće nedelje. Čini mi se Čak reče.

Pa nesto smo pricali, sledece ili one tamo da banem. U svakom slucaju hocu, u kurcu sam fizicki, valja mi malo rekreacije, a i vama valja malo moje magije.

A MOGLI BI DA OTVORITE NEKU FILIJALU U NOVOM SADU I DRUGIM MESTIMA, I ODATLE DA SKUPLJATE POTENCIJALNE TALENTE

To smo svakako planirali. I naša omladinska škola će da JEBE!

Pa nesto smo pricali, sledece ili one tamo da banem. U svakom slucaju hocu, u kurcu sam fizicki, valja mi malo rekreacije, a i vama valja malo moje magije.

Ajde Bushido, jednom kad dođeš ima da pomeraš sve obaveze da dođeš opet, veruj mi :)

A ove vukajlijasice mogu da vam budu kao one navijačice na košarci.
Svaka čast za ideju, ako uleti neka kinta na kladionici, saljem pare pa da i Bosanac ima dionice tamo.

ako uleti neka kinta na kladionici, saljem pare pa da i Bosanac ima dionice tamo.

Pare prihvatamo i obećavamo da svaki dinar ide u klub. Ali svaki.

Deki ugovara prijateljsku sa Partizanom. Što kaže Čak : "Ima duletimo sve da ih ispovređujemo i onda kad Zvezda osvoji titulu da pevamo JOŠ JEDNA POBEDA I TITULA!"

Samo, iako sam Zvezdaš što se da primetiti, ne kapiram zašto pevaju JOŠ jedna pobeda i titula, logičnije je samo jedna lolo.

драго ми је што маса људи оће дучествује! помоћ је свакако добро дошла!

Ne može filijale po drugim gradovima! Samo pobratimski klubovi koji će da se ispomažu.
E, a i Kaizen može da tutne neku kintu, reklamirate mu sajt. A može i da tuži zbog imena. lolo

Naravno da imate podrsku. Posto mi deluje da necete jesti govna i "kraduckati" nego da ste svim srcem u ovome.

Fan klub medjedi from bosna. Vidiću da uletim koji grande tiket pa da i ja učestvujem malo.

A kad neka moderatorka banuje nekog clana moze da se otpjeva ova pjesma

Vukajlija
jebačka stranica
banovače vas tog četvrtka
moderatoka kurvetina

Moderatorka+le
nikada ne jebe se
niko neće da je jebe
zato banuje jebače.

daj novosađani (samo srbi dolaze u obzir, čistokrvni) da se organizujemo da napravimo navijačku grupu.
SREMSKO-BAČKI KORPUS!!!

Udruženje navijača "JEBAČI"

Vidiću da uletim koji grande tiket pa da i ja učestvujem malo.

Od toga nema nista.

Hocete nam davati dojave kad dospete u drugu ligu?

Posto mi deluje da necete jesti govna i "kraduckati" nego da ste svim srcem u ovome.

Naravno da smo mrtvi ozbiljni sa ovim i da nismo u fazonu kraduckanja. Jednostavno napravićemo račun sa kog svaki dinar ide za potrebe kluba, dajemo svi keš i radimo ovo za džabe, smao iz čiste satisfakcije da eto imaš svoj klub što je skroz na skroz kul.

daj novosađani (samo srbi dolaze u obzir, čistokrvni)

I Madjari, Rumuni, Slovaci, Rusini i Cigani...

šta kaže kaizen na sve ovo, jel će da vam uleti bar 10 000e?
Normalno i nama navijačima ima da plaća navijačke rekvizite i za koreografije i te stvari

Daj Novosađani (samo Srbi dolaze u obzir, čistokrvni) da se organizujemo da napravimo navijačku grupu.
SREMSKO-BAČKI KORPUS!!!

Але! Ето, имаде нас из Новог нам Сада.

Da se audiovizuelni indentitet kluba upotpuni, izaberite sebi himnu.

Evo, ako ovo ne bude puštano prije svake utakmice izdali ste i boga i državu i kralja i otadžbinu i caricu Milicu i starog Jug Bogdana i Srđu Zlopogleđu i Sveta tri jererha i Oca Srbu i Isusa i Hrista i Kosovo i Kosovo i Metohiju i prelo i pale međede.

http://www.youtube.com/watch?v=qn_Y06FR3h4

A ovo da puštate u svlačionici u poluvremenu ako bude loše krenulo, za motivaciju. Ko u onom klasiku Badi, pas košarkaš.

Ima i tekst, da učite, da ne budete muslimanska izdaja ko Ljajić.

http://www.youtube.com/watch?v=SYm4smtPUXo&feature=related