Prijava

Jebeš mi sve ako je i jedan klub koji je trebao tek da zaživi imao ovoliko podrške i pažnje od strane ikoga. Ovo jednostavno mora da uspe.

A kad uspe, ima da dovlačim bulju odavde kad god mogu, boli me tukac za daljinu, što je drago, nije teško.

šta kaže kaizen na sve ovo, jel će da vam uleti bar 10 000e?
Normalno i nama navijačima ima da plaća navijačke rekvizite i za koreografije i te stvari

Eh... kad bi uleteo toliko mi bi srećni bili

Jooj puno mi srce!!! Nisam mogao da zaspim, celu noc sam vrteo po glavi 'iljadu i jednu kombinu... E jedva čekam da se vratim i da krenemo sa pričom!

Agilni ti si predložen za precednika kluba i nije bilo negativnih reakcija na to, tako da si dobio mandat.

TOLE NAMESTIJO!

EDIT 1: Skupljajte pare! Eno napisah vam to i na VOS temi, pošto vam je peCednih švorc.

EDIT 2: Je l' rezervisao neko četvorku, il' osmicu?

Мој број је 69, ОЛОЛОЛО

Ја ћу осмицу или деветку. Ако може. :)

Некако ми Реме јесте деветка, иако је можда СС, а Густи класичан ЦФ, али оно како се договорите. хД

Ma svi se jebite i dogovarajte oko brojeva, ali zna se čija je jedinica - OPLODI NAS GONZO GOLMANE LOLOLO

Гонзо треба дузме осмицу. Гонзо октопод на голу!

Гонзо треба дузме осмицу. Гонзо октопод на голу!

Nisam razmišljao u tom pravcu (na stranu što inače retko razmišljam), ali ima logike. KEC I OSMICA ZA MENE PA DA MENJAM PO POTREBI STEČULI BREEE

Ostaću bez broja.

88 matori

A ne, ne matori nećete me navući na taj led lololo

не постоје резервације. нећемо тако.

а пошто не постоји ни стаж па да онда на основу њега одређујемо ко има предност, предлажем да се бројеви одреде жребом. нпр. 5 људи оће 10ку онда они играју игру на срећу.

Rešito to na pravi vukajlijaški način-na trošarini lolo
Ja mislio vi se zajebavate kad ono vi ozbiljni
Elem da vam poželim sreću naredne godine kad budete krenuli sa takmičenjima
I mogli bi prijateljsku sa Donjim sremom to mi je blizu iscimo bi se da gledam lolo

I mogli bi prijateljsku sa Donjim sremom to mi je blizu iscimo bi se da gledam lolo

Esi lud bre, gde sa Donjim Sremom da igramo razbiće nas, pobedili su Partizan lololo

Enjemi da bude zadužen za čirlidersice, ostalo ćemo lako

И да снимате сваку текму и аплоудујете на тјуб.

Ја сам за то да пишемо захтев ФСС-у да нас директно убаце у Суперлигу, као Раднички у ватерполу, јер реално кидамо. Опааа.