Два предлога, прочитати опис

  1. 1. Предлажем то да кад правимо постер, видимо доле испод како ће да изгледа постер, као на пример када правимо дефницију, види се преглед дефиниције. Исто тако може да буде и за реакције. Предлажем ово да бих могли да одмах видимо да ли има превише текста на постеру или на реакцију, па да се неке речи или слова не виде. Ионако када неко погреши после мора да едитује свој постер/реакцију, а то је само још додатни посао.

    2. Да када се нешто ново појави на вукајлији, добијемо неку поруку на профилу. Исто тако за приватне поруке, да нам не стоје код форума, већ код профила.

    Ако су предлози већ предложени негде, локујте слободно! :)

  2. http://relocationtips.net/wp-content/uploads/2012/08/pad-lock.png
    И да ми се зафалиш за тај аватар, то сам ја тешком муком направио ономад. :Д

  3. Podržavam ovo za pvt. Mada mislim da gazdu zabole i za jedno i za drugo. :)

  4. И да ми се зафалиш за тај аватар, то сам ја тешком муком направио ономад. :Д

    ХВАЛА

  5. daj, napravićete fb od vukajlije.

  6. Предложени јесу, али то се заборави, па ако нека их. лолололо
    1. За.
    2. Против и/или боли ме курац.

    И мислим да је Јебач покрао катанце са оног моста. Јебачу, пусти заљубљене на миру, децхко!

  7. daj, napravićete fb od vukajlije.

    Как'е то везе има са фејсбуком. Кладим се да неки аутори и даље не знају да су добили приватну поруку од неког, јер не знају ни где стоји. Зар није боље да стоји на профилу ?

  8. kladim se da ne umije to Kaizen da napravi, ni pod jedan ni pod dva.

  9. Ne bi bilo loše ovaj prvi prijedlog staviti na razmatranje. Uzmite u obzir da se poster/reakcija pojavi nakon 6 minuta. Dakle , tad je prvi put vidiš, i ako uočiš neke greške, dok prepraviš opet treba 5,6 minuta da te greške budu prepravljene, a do tad dosta minusa može da padne.

  10. a ja se kladim na sledeće:

    1. ova tema će umreti jako brzo

    2. ako preživi ispemovaćete barem pet strana za dva dana...

  11. što znam, na mene obično "kladim se da ne umiješ" djeluje pa reko da probam.

  12. 3 kaizen lično da šalje pvt kad neko dobije plus!!!

  13. Ma ja, ipak mnogo truda je potrebno za te promjene, a nisu neki veliki doprinos sajtu.

  14. Може, + за оба.

  15. kladim se da ne umije to Kaizen da napravi, ni pod jedan ni pod dva.

    Evo ovo kaizen 100% zna nemože da se vadi na neznanje lolo

  16. Кладим се да неки аутори и даље не знају да су добили приватну поруку од неког, јер не знају ни где стоји.

    Gledaj na to sa vedrije strane. Zamisli kako će se tek oduševiti kada shvate gde stoji, a ono tamo 117 pvt-ova :)

  17. Gledaj na to sa vedrije strane. Zamisli kako će se tek oduševiti kada shvate gde stoji, a ono tamo 117 pvt-ova :)

    I razočaranje kad vidi da svi glase "Čiji si dupli?"

  18. Mislim da je to legitiman predlog, ja sam pola godine mislio da PVT znači nešto kao ŠKK ili JBG ili OMG. Šokirao sam se do neba kad sam video poruku od čoveka sa kojim se nisam čuo četiri meseca uopšte...

Rekli o sajtu

Da. Definitivno ima dobrih fora, svaka čast onima koji ih smisliše. Respect Vukajlija.

MyCity Forum · 4. Februar 2009.