Два предлога, прочитати опис

  1. Mislim da je to legitiman predlog, ja sam pola godine mislio da PVT znači nešto kao ŠKK ili JBG ili OMG

    Не баш пола године, ал једно два месеца сигурно, све док нисам упао на форум.

  2. Mislim da je to legitiman predlog, ja sam pola godine mislio da PVT znači nešto kao ŠKK ili JBG ili OMG. Šokirao sam se do neba kad sam video poruku od čoveka sa kojim se nisam čuo četiri meseca uopšte...

    Па сад ти реци да је боље да стоји на форуму него на профилу ? Ха ха..

  3. I ja. Neki autor mi napisao : idi u PVT, ja pola dana prebirao riječi po glavi da ih povežem sa ovim PVT, a pola se premišlj'o da l' da prijavim vrijeđanje ili ne...

  4. E, al da obavještenje izgleda tako da kad dobiješ PVT iskoči jemenski patriota koji krene da jebe tab "Forum" dok u pozadini gruva Jovičićeva i Nešina oda Vukajliji.

  5. Ово прво сам ја раније предлагао а мислим и још неколицина људи, и апсолутно сам за.
    А ово друго, категорички против. Није ово фејс нити ће икад бити.

  6. E, al da obavještenje izgleda tako da kad dobiješ PVT iskoči jemenski patriota koji krene da jebe tab "Forum" dok u pozadini gruva Jovičićeva i Nešina oda Vukajliji.

    Ovo mi se dopada, mnogo mi se dopada :) +1

  7. Dobar ti prijedlog kizo il još bolje da se čuje dj dzamijin mix sinana i nešine himne

  8. Kaizene jebote, ne reci da ni ovo ne znaš uraditi?

  9. Дај да изгурамо тај предприказ постера, то је баш баш потребно.

  10. ima li koji od vas moderatora da je vješt da to napravi?

  11. KAIZEN NUME! To je jedina prava istina.

  12. Па зар ви сумњате у Каизена ? хаха :)

  13. Ајде да оживимо ово да би каизен видео :)

  14. Imaš maksimum od 32 karaktera na gornjem tekstu da napišeš da bi bilo u bobu a na donjoj imaš više ne znam tačno koliko, eto kad napišeš prebrojiš sva slova i praznine i onda znaš jel može.

    A ovo drugo nema potrebe.

  15. Ganjao sam i ja za ovaj prvi predlog ali kao što ↑ ovaj post kaže, to je odgovor.

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.