Prijava

Прву сезону сам само погледао, ОК је мени то било, ништа специјално додуше....

Meni preacher možda jedina stvarno užasna serija koju sam gledao u zadnje vreme, a bio sam se naložio u početku, skinuo i sve epizode stripa. Od ljudi što nisu odustali posle prve sam čuo da je druga dosta lošija, čudi me da su je obnovili za treću. Strip ću svakako početi da čitam kad budem imao vremena.

WW S02 počeo dosta komplikovano, ali je E04 bila fenomenalna. Veoma je ovo ambiciozan projekat.

Los hombres de Paco (iliti Pakov svet) španska serija koja se pre oko 6 godina (možda i više) emitovala na Studiju B. Serija je iz Španije, znači nije neka latino sapunica itd. Po mom mišljenju je brutalna, obožavao sam da je gledam, ali je malo glupo što se ne može nigde naći sa prevodom na srpski.

Ti prvo nik promeni pa onda seriju traži

Waco solidna serija, neko preporučio na prethodnoj strani. Lep uviduj u događaj pruža, zanimljiva tematika.

The Blacklist završila 5. sezona, dobra.

Strip ću svakako početi da čitam kad budem imao vremena.

Preporuka, strip je odličan. Za seriju ne znam, niti planiram da pogledam.

https://www.imdb.com/title/tt7016936/

Dobra serijica, pojavljuje se i Kim Bodnia iz Brona

six feet under odlicna

cekao sam da izadju sve epizode prvog serijala,pa da krenem.sutra izlazi poslednja,ali ima svih 10 na pajratu.trudim se da izbegnem gledanje serija dok se ne nakupi makar tri serijala,ali ovo mi deluje prilicno dobro da bi cekao koju godinu.
https://www.imdb.com/title/tt2708480/?ref_=ttep_ep_tt

Sanitarni, to je to nece biti vise sezona, zavrsava se sve sada.

onda opusteno.nema cekanja.
video sam da hvale po netu kobra kai seriju.kapiram da mi je to sledeca.

Celtic brate sta ocekujes od trece sezone la casa de papel? Moze i na pvt ako neces da spojlujemo ovo troje ljudi sto prati temu

Očekujem da ne useru radnju; serija je genijalna, pa samo da ne postane Televisa Presenta :-)

da ali sta sad moze da se desava jbg, bezanija ko u bekstvu iz zatvora jedino

Killing Eve je skroz dobra (celtik opet lepo zapazio)

Manfrede, u killing eve ona negativka i kim bodnia iz Mosta jebu, ko se još loži na pozitivce u serijama :-)

Ona riba, potpisujem, može da mi radi ... svašta.