Prijava

Power nisam gledao.

Tako reci kurvi djoksavoj ja mu kazem dobra on hoce tvog kurca e neka si mu rekao da nisi gledao

Ko god da si, genije si Plidu

jebi kurvu djoksavu, redaljkom za dolar i 23 centa

Ako ste oženjeni i tu ste bar oko 4 banke, navalite...
https://www.imdb.com/title/tt5336698/?ref_=nv_sr_1

0/2 ali pogledacu, deluje zanimljivo

Mali kalendar:

10.07. El Chapo S03
20.07. Snowfall S02 (o drozi, FX Networks jebe)
26.07. Castle Rock S01 (prema Kingovoj knjizi)
04.08. Animals S03 (crtanoserijica by HBO!)
07.08. Better Call Saul S04

Šta deluje ti ok, deset ljudi ovde ju je hvalilo do sad

ne pratim temu cesto.posto se ovde samo elita skuplja,sada me je malo i sramota.

Aco kilograme nemoj tako agresivno

Evo ja nisam video za tu seriju a deluje zanimljivo hvala na preporuci

El chapo bese izbacuje celu sezonu odjednom?

Al cu to da izrokam jedva cekam

Shameless strasnaaaa

8 sezona je razocarala ali u sustini okej

Sanitarni, gledaj Dark, prejak je. I nema ovdje elitizma, pojavljuj se češće ;-)

pogledao sam sinoc prvu epizodu.suditi po prvoj,bice super serija.kaze imdb da su prvu sezonu izbacili odjednom.ako je ta fora i za naredne,onda i nije neka frka sto nije gotova serija.uglavnom volim da sacekam da se zavrsi,pa da gledam sve.ovde mi se svidela prica,pa ajde...
ne pratim bas toliko da bih mogao cesto da dolazim :)

uglavnom volim da sacekam da se zavrsi,pa da gledam sve.

druze.da li je realno da si toliki gotovan.ima i iscekivanje svojih drazi.zamisli da te zaintrigira neka turska serija od 500 epizoda po svakoj od dvadeset sezona.ne bih ti bio u kozi :)

Portret Ilije Pevca, nađite i pogledajte ko nije ima i na jućub.

Elem, krajišnici u Manđelosu u Sremu, kolonisti posle drugog rata. Uleće krajišnik sa pištoljem u seosku kafanu:

Ko je Jablanu Dukiću za kaljavu vurunu reko da je Hitlerov spomenik pa je čovek stuko budakom majku vam jebem!!??

Ko je Miliji Eraku reko da zasije kokavce umjesto kukuruza?

Ko je tom istom Miliji reko da se zasijana šenica more jope zaorat? Ko majku vam jebem?

Ko je meni reko da se šporet loži u rerni, umalo kuću zapalih! Ja ću vam pola sela zapalit majku vam jebem.