Prijava

Narcos je prekinut za 4 sezonu jer su snimali u meksiku i ubili su nekog iz producentske ekipe. I odgodili su seriju. Procitajte na netu.

Terror mora imati drugu sezonu, jer ja sam čitao knjigu od dana simmonsa i ima tu mnogo stosta ne ispricano

Gaji li jos neko jako negativna osecanja prema sinu Reja Donovana? Koji antitalenat, sunce ti.

Ja i prema sinu i prema ćerci ali da sin je poseban antitalenat.

Opa, od ovih predloga krenucu prvo Killing. Imam je skinutu (americku verziju) vec par meseci ali sve odugovlacim da pocnem. Ty ❤

I Terror mi zvuci opako, skidam je ovih dana

Teror bi bio odlicna serija da nisu jeli govna s onom eskimskom religijom i tim sranjima. Ima jos jedna serija koja je donekle slicna Teroru. Zove se Taboo. Mozes i to da pogledas.

The Haunting of Hill House
Odgledao 3 epizode i za sada je dobra.
Navijam da Thea sto duze ostane ziva, treba neko da jebe onu azijatkinju

Taboo sa Tom Hardyem? Nikad se nisam interesovao, jel vrijedna gledanja ?

Da, da, i cerkica je antitalenat. Pa ne bi mogao Terror bez toga. Tabo je sranje, brzo sam batalio

Rejeva deca su ubedljivo najgori deo serije, preslikana deca Tonija Soprana samo dosta gore napisani i odglumljeni likovi.

Sad kako si spomenuo sopranose, neka me nostalgija prođe..

Ah, Sopranosi. Kako je dobra epizoda kada Toni ima tripove, kad sanja one ribe.

The Haunting of Hill House
Odgledao 3 epizode i za sada je dobra.
Navijam da Thea sto duze ostane ziva, treba neko da jebe onu azijatkinju

Kida serija i postaje bolja iz epizode u epizodu. Jedva cekam drugu sezonu 8.5/10

U pravu si, 4 epizoda vec neke stvari povezala i objasnila.
Extra za sada

Odgledana prva sezona blek mirora. Prva epizoda mi je onako, druga ok, ali ova treca je pomerila granice. Treca jebe. Cujem da su ostale sezone dosta bolje.

Odgledana prva sezona blek mirora. Prva epizoda mi je onako, druga ok, ali ova treca je pomerila granice. Treca jebe. Cujem da su ostale sezone dosta bolje.

Meni su neke epizode ful, neke sranje. Moj ti je savet da gledas one epizode ciji ti se opis dopadne. Ionako su epizode medjusobno nepovezane.

bacite neke predloge za ISKLJUCIVO jednosezonske serije ili kako se vec to zove, gledao sam TABU, Najt of, Kvori, Teror, mozda jos jednu,dve. Izuzetak su Tru Detektiv i Fargo, ali one su opet posebne i svaka sezona za sebe, moze i to, ajde sto da ne.
mada prizn brejk prva ljubav ipak jbg

edit/ smaraju me visesezonske, gejm of trouns sam pressta posle sredine 4. serijala.

Ево гледај Голијата, има две сезоне, друга је лоша мада сам је одгледао, а прва је добра.

bacite neke predloge za ISKLJUCIVO jednosezonske serije ili kako se vec to zove, gledao sam TABU, Najt of, Kvori, Teror, mozda jos jednu,dve. Izuzetak su Tru Detektiv i Fargo, ali one su opet posebne i svaka sezona za sebe, moze i to, ajde sto da ne.
mada prizn brejk prva ljubav ipak jbg

edit/ smaraju me visesezonske, gejm of trouns sam pressta posle sredine 4. serijala.

Gledaj seriju Rim (Rome). Ima dve sezone, jebiga, nema mnogo jednosezonskih serija koje su bas dobre. Ova kida, veruj mi.

Lonesome dove, Band of brothers, Pacific, Patric Melrouse, Smiley's people, Tinker, taylor, soldier, spu, I Claudius, The lost room, Generation Kill, Minhunter (za sada jedna sezona koja jebe zestoko), Bleak House, The Pillars of the Earth, the Knick (dve sezone, obustavljena ali odlicna), Cosmos originalni dokumentarac ima herojinsko dejstvo,