Prijava

Pa dobro ne mora da znači da su ljudi koji su snimili Černobilj svesno uneli propagandne motive u seriju, sasvim je moguće da su i oni naseli na neku propagandu pa je sve to ispalo tako. Ko to sa Srbima, naravno da nije došao lik i bio u fazonu daj da ocrnim Srbe jebemimmajku oni su mi baš trn u oku nego jebiga tad je bilo aktuelno da smo stoka, ali samim tim što nas je stavio u film je poslao poruku koju upijaju ljudi koji taj film gledaju, odnosno odradio je propagandu u neku ruku odnosno bio je posrednik u svemu tome. Isto i ovde.

vlastodrzci koriste ljude za tzv sluzenje drzavi a to je privid.sve sto su veci uspesi drzave to su drzavnici vece face i imaju vecu moc.poslali su coveka u svemir a da on to nije ni znao jer bi to bio veliki uspeh drzave tj njihov uspeh koji ce da im uveca moc za 500 puta

Pa jebem li ga, ne znam dovoljno o tome, al kolko sam provalio posle čitanja o Fukušimi i Černobilju... te nuklearne elektrane zahtevaju prejeben maintenance u smislu broja ljudi koji su zaduženi da taj fini balans ne ode u kurac. A zamisli lupam pandemija gripa, prirodna katastrofa, rat... Fukušima, pa da ono nisu bili presposobni Japanci ceo Japan bi sad bio kronenbergovan. Najisplativiji izvor svakako, čist... jebem li ga kolko... stvara se valjda nekakav otpad

Tywin Lannister
I moje sumnje u taj izvor energije sigurno nije ha beo smrdljivi sad uneo, nego su postojale i pre.

Pa zahtevaju što kažeš održavanje i dosta oprezno postupanje sa njima, ali kad bi se neko smislio da uloži novac u razvijanje tih tehnologija i svega vezano za to, to održavanje i paženje da se nešto ne sjebe ne bi bio toliki problem. Problem je što neće da ulažu pare u to toliko jer je solidno jeftiniji izvor energije koji bi iz priče isključio cele industrije i ostale kurce palce, pa bi se jelte moćnicima dosta smanjio profit.
Što se otpada tiče isto to, postoje načini da se reguliše, a ugalj je svakako trista puta gori što se toga tiče lolo.
I znam da neće nikome pobuditi serija sumnje u to sve, samo je serija ponovo aktuelizovala tu tematiku tako da se sada većem broju ljudi uvukao crv sumnje po pitanju svega toga, a ovima koji su već sumnjali je dala malu potvrdu.

Ne dajte da vas prevare braćo ceo svet će se napajati nuklearnom energijom jednog dana fala bogu.

sa cime se sad kurce najdzovanskije dve drzave,amerika i rusija, pa sa naoruzanjem.ovi napravili avion koji moze ovo, ovi tenk koji moze ono.dnevne novine pisu o ruskom tenku, pa bas me zabole kurac za njihov tenk.ili o bojevim glavama, moze do londona za 10 min.sto ispalice je nekad, oce kurac.sluzi samo da prikupi glasove

najbogatije zemlje su one koje ne izdvajaju 50 % budzeta za naoruzanje i vojsku

mi radimo da bi ove gerge tzv vojna lica mogle da primaju platu,bukvalno ih izdrzavamo posto oni ne privredjuju nista.samo trose nase pare i gorivo kad idu na gadjanja sa onim krntijama i jos plase zivotinje.

vrhunska serija u svakom pogledu. Kad čitam komentare ovog bombasa žalim što ne postoji opcija blokiranja osoba na sajtu, da kliknem tipa ne prikazuj komentare ove osobe po forumu. Koje zagađenje (radijacija teška) jebem ti lebac, tačno ko oni političari u seriji kad se kao razumeju u fiziku i radijaciju pa donesu glupe odluke.
Zbog bombasa se dešavaju ovakve stvari tipa nuklearne katastrofe, zbog bombasa su posledice veće nego što su se mogle sprečiti i zbog bombasa će i nastaviti da se dešavaju dok ih potpuno ne istrebimo.
Tipa, znam nekog lika pričao mi u kafani ne sećam se kad, e pa samo da vam kažem to je sve laž.. objasnio mi mafiju i kako sve to ide... koja logika jebote, koja glava... zašišaj se na gorbačova i dozvoli nekoj pernatoj živini da ti odradi sličan print na čelenci.

nisi ostavio normalan komentar još od kad si furao na avataru lika koji grize tompuz zubima, fazon pre sto godina, a o humoru da ne pričam. ja ne kapiram zašto takvi likovi uopšte otvaraju naloge na šaljivom sajtu.
Elem, gledajte seriju, odlična je , i preodlična u poređenju sa ostatkom mejnstrima. Hajp nije bez razloga ovog puta.

gamby, ja sam njegov glasnik.
a dobro bombasu su svaki film i serija propaganda.to mu se podrazumeva.inace kakav kraj cernobila, kakve pouke o istini i lazi.fenomenalno
sta kaze ono istina je tu hteli mi da je vidimo ili ne i nije je briga za nasu veru itd zaboravio sam.moracu da uzmem lausevu sliku i napisem to na njoj.jedino tako ce ove mudre reci da dopru do mase

Koje zagađenje (radijacija teška) jebem ti lebac, tačno ko oni političari u seriji kad se kao razumeju u fiziku i radijaciju pa donesu glupe odluke.
Zbog bombasa se dešavaju ovakve stvari tipa nuklearne katastrofe, zbog bombasa su posledice veće nego što su se mogle sprečiti i zbog bombasa će i nastaviti da se dešavaju dok ih potpuno ne istrebimo.

Lol brt baš te udarilo na taj Černobilj a hahahah jebem ti kurac.

ne moze da se pobegne od najk logoa.logo im ima svrhu ukrasa na odeci i nista drugo, samo logo u bezbroj varijanti.umesto da angazuju nekog umetnika koji ce da isara majcu kao recimo one majce sto kristijan nosi.prostora ima za svasta, slike, sare itd ali ne, mora da bude logo preko cele majce.nekad je na majcama logo bio mali i diskretan sad ide preko cele majce, cak su i lakos,kako se zove, uvecali svog krokodila i polo je uvecao konjanika.vise to nije mali konjanik sa leve strane sad prave da zauzima prostor preko celih grudi.i to je kao modni detalj.kurac modni detalj cista i odvratna reklama.krajnje prostacka.jedino ljudi sa sirotinjskim kompleksom to vole, da svi vide da imaju krokodila ili konjanika

Celtike kolega kako ti se cini Ozark?

Не знам, можда сам у мањини, али мени је у Чернобиљу од свега најупечатљивија била људска димензија. Не ни катастрофа, ни саспенс, ни препрепрејака продукција и сл. већ како је дочаран крхки људски живот пред извјесном катастрофом и током ње. Ватрогасац Василиј и његова жена, млади Павел који убија псе, неискусни Топтунов, они који су изашли на жељезнички мост да посматрају експлозију, цигара збуњеног Диатлова који строгошћу покушава да компензује властиту грешку... толико су живописно приказали човјека као неспретно биће али опет као парадигму контраста живота наспрам смрти. Сићушне приче обичних људи позициониране испод вулкана.

nisi u manjini.to je poenta i ponasanje vlasti i karijerista sto idu uz vlast.sve posmatraju kroz to kako ce katastrofa da utice na njihov polozaj, za samu katastrofu i ljude im puca djoka.a inace katastrofa ko katastrofa, desava se.

ono kad ubijaju pse, mozda i najjaci detalj u seriji.onaj lik sto moze da ubije coveka da ne trepne a zivotinju mu je zao.to je poenta serije.ljudi su govna, osim pojedinih

Обрни-окрени, ова 2019. може бити сасвим солидна година за кинематографију, а Чернобиљ је свакако један од најозбиљнијих пројеката. ХБО чврсто држи узде, мислим да Нетфликс упада у кризу због хиперпродукције, а често и силе причу: типа овај наставак La Casa de Papel који иде убрзо, а који ће сасвим извјесно бити канта с говнима.

netfliks je za debile...kobra kai vrh serija,sta rade sa ljudskim ponasanjem i medjuljudskim odnosima u seriji svaka im cast.

Нетфликс је више сјебо философију грчког епидауруса која је некад постојала у филму него Џорџ Лукас и Стивен Спилберг заједно. Доминантнији симбол капитализма у сфери умјетности него кока-кола и старбакс у сфери прехрамбене индустрије, али је занимљиво како некад знају да направе одличне ствари, попуз Куароновог филма "Рома" који је визуелно ремек дјело.