Prijava

Sve te mere u bilo kom pravcu su potpuno nebitne, važno je samo da se dobro uklope na pravim mestima.

мени је бедно кад видим лика са девојком која је виша од њега за пешес центи, а камоли више. и још кад се натакне на штикле, оде у небеса, а он 'нако мали. некако ми је оно, глупо.

imam definiciju na temu finte šuta i zakucavanja preko njega, ali neću da je reklamiram... nego da pitam ljude koji su furali sa stvarno nižim devojkama, jel' u krevetu jurnjava kakvu je zamišljavam?

Битно је да се гађају линије пупка! Само то је битно! Да може стојећки!

Imam jedan savet za niske momke, a i ove druge koji nemaju sreće sa ženama- budite idioti. Žene vole idiote, da bi' mogle kod svojih drugarica da pričaju kako su svi muškarci idioti. Mi kučke, vi idioti i svima lepo.

Imam i ja definiciju na tu temu pupak na pupak :)))

visina? potpuno irelevantna stvar..
ako ima bar dva stana u centru, vikendicu i para na knjižici, sve se da srediti, ekekek :P

ako ima bar dva stana u centru, vikendicu i para na knjižici, sve se da srediti, ekekek :P

Види је ова голддигерка страјкује опет! :Р

Valdemar
Zašto na ovoj temi pišu samo žene koje se predstavljaju kao visoke? I sve kažu da ne bi mogle da budu sa nižim momcima? Da li je to zato što visoke žene ne znaju šta je prava ljubav, razumevanje, držanje za ruku i sigurna luka? I samo oće da ih zajaše krupan i dominantan mužjak? Ah, toliko pitanja...

ja sam bas suprotni rekla.

A i vi zene samo serete. Da vam se na vratima pojavi Leni Kravic sa svojih 173,4cm visine i pita "Gospa, morel Pizde", sta vi bi ste kao rekle ne ne Leni, meni treba neki kog necu da dojim!

ako ima bar dva stana u centru, vikendicu i para na knjižici, sve se da srediti, ekekek :P

lololo jedino ako hoćeš u Višegrad :D Imam jedan stan, na drugom se radi, imam kuću 5 km od Višegrada, kuću u Kremnima, vikendicu na Tari i masu šume.
:trep trep:

lilo, leni je bogat, sve i što je crnja, u igri je :D
enemi, apsolutno.. :D
devetare, deder, mislila sam na prestonicu :P

devetare, deder, mislila sam na prestonicu :P

BIĆE VIŠEGRAD GLAVNI GRAD VELIKE REPUBLIKOSRPSTANIJE KOJA ĆE SADRŽATI U SEBI I SRBIJU!

Ma to je čista glupost. Mada ja i nemam neke šanse da nađem višu devojku od sebe, a i bilo bi stvarno mnogo da je viša od mene, osim ako nije odbojkašica. U tom slučaju joj apsolutno praštam. :) Naravno, morala bi onda da bude i građena kao trve odbojkašica, znači da joj se zadnji trap ističe. :D A mogu i oba, ne bih se bunio. :) Samo pogledajte, ako već niste, onu emisiju Tabu na Nacionalnoj geografiji i epizodu o likuši koja boluje od nanizma (napis'o prvo nanaizma, konj) i lika koji ima pa bar jedno 190 i kusur.

a i vi devojke kenjate, da vam se pojavi Ivan Ivanović na vratima sa svoih 170cm i kaže ''Ja KONDUKTER - daj pičke'' kao ne bi mu se naguzile?
Ćutimo, a?

Gledala sam. Vole se ljudi, to je bitno.

http://i.imgur.com/Ne4Y4.gif
ono kada ti kaže "DAJ, ZNAM DA IMAŠ!"

lugže, mislio sam na tesninu, ako baš moram TOLIKO eksplicitan dabudem

Imam 2m al' sam ludji za nizim zenama. Najzesce mi je kad idem ulicom i mimoilazim se sa nekom od 190 i kad ona osudjena na mene krene da se kurva pogledom, samo joj uzvratim jednim "neces jebati" pogledom i propicim.

A i vi zene samo serete. Da vam se na vratima pojavi Leni Kravic sa svojih 173,4cm visine i pita "Gospa, morel Pizde", sta vi bi ste kao rekle ne ne Leni, meni treba neki kog necu da dojim!

kakvo je to ime - leni, k'o vilenjak neki božemioprosti. i još crnpurast. zovem muriju šta ima da otvaram vrata