Ниски момци - високе девојке

  1. A i verovatno su mi se zgadile jer sam im konstanta ciljna grupa i to rade toliko providno da je zalosno i jednostavno te tera od njih.

    Potpuno jasno. Nervira cela ta priča "kako izgledamo" i šta će ekipa/drugarice reći. Kao ona priča sa bogatašima, misliš da te hoće zbog love. Podržavam "neš jebati"!

  2. ма нису ти центиметри о којима причате битни ако ме разумете а ако ме не разумете имате гугл тренслејт тек онда ме ништа нећете разумети ХЕ ЕХЕ ХЕХ

  3. Mylyce, je l' ti tata terorista? hehe

  4. Милица се туче за бебе, видео сам на телевизор.

  5. Pa, sve sto nije stereotip bude manje prihvatljivo. Sto rekose, ljubav pobedjuje sve razlike, pa je razlika u visini najmanja prepreka.

  6. Neću bogme da se savijam da bi me poljubio, pa valjda postoji neki red.
    A i volim košarkaše.

  7. Znam samo da kad su me prerasli dečaci u starijim razredima u osnovnoj (a poneki i oborili ruku), osećala sam se izbedačeno, poput propalog alfa mužjaka. Mislim da je u korenu svega animus ličnosti kod žena, jer ja da sam muško znam da bi' bio viši i krupniji, pa neću da mi dečko (koji treba da bude moje muško naličje) odudara od koncepta... Osim ako ga mnogo zavolim... Aj neko da pusti vodu, ja zaboravih.

  8. Volim baš one niske,a volim i vioske, u svom rangu, 180-195, ne marim za visinu.

  9. Meni su visoke ribe gotiva i bio sam sa par viših, nije uopšte problem ako znaš šta radiš. Jeste neki neznatni problem pri upoznavanju po klubovima i splavovima, ali ako izgledaš iole normalno i ako si duhovit i šmeker, možeš bukvalno sve da smuvaš.

    Što su ti veći fizički nedostaci, to ti je potrebna veća doza duhovitosti i šmekerizma da to nadoknadiš.

  10. Ja inače volim sve što pored pol u rodnom listu ima navedeno "ženski". Da se razumijemo.

  11. ako mene pitate, vlaška svadba otkida

  12. мене тако исто смарају нижи ликови од мене ко мусашеа ове високе и ја их онако ошинем погледом ''нећеш јебати'' јер ја сам ти дечко калибар а не тамо нека

  13. i ja isto kao i milica,jer nam oni dodju kao neseseri,a ne mereš sedati na neseser,a da ti se ne prospe šminka,realno.

  14. Jesi ti pila što?

  15. mylyca
    мене тако исто смарају нижи ликови од мене ко мусашеа ове високе и ја их онако ошинем погледом ''нећеш јебати'' јер ја сам ти дечко калибар а не тамо нека

  16. мене тако исто смарају нижи ликови од мене ко мусашеа ове високе и ја их онако ошинем погледом ''нећеш јебати'' јер ја сам ти дечко калибар а не тамо нека

    комплекси, хохохо

  17. paninaro
    Jesi ti pila što?

    Opa, ovo neka prozivka? :)

    olololo

  18. Žena je samo ukras oko pičke

    Prorok Isaija, 53:4-7

  19. A može se reći i - svaka je pička ista, samo je pičkonoša drugačija.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.